Гинеколог-колко дни след закъснението?

  • 5 831
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Аз отидох при док с 14 дни закъснение и два положителни теста и се видя хубаво голямо плодно сакче, така и няколко дни по рано ще се види ако има бебок,
но си направи все пак тест преди това - уринен или кръвен, би трябвало и двата да отчетат.
Усмех мила и дано се похвалиш скоро Hug

# 16
  • Мнения: 1 919
теста ми показа 1 ден преди датата, на ДОКИ отидих след 10дневно закъснение и се видя малка точка! Стискам ти палци

# 17
  • Мнения: 87
Аз отидох при док с 14 дни закъснение и два положителни теста и се видя хубаво голямо плодно сакче, така и няколко дни по рано ще се види ако има бебок,
но си направи все пак тест преди това - уринен или кръвен, би трябвало и двата да отчетат.
Усмех мила и дано се похвалиш скоро Hug
mimeto_iv , аз вече правих един тест ,но той се оказа -  ....,не им вярвам много!Чувала съм за много случаи при редица отрицателни резултата пак да има бременност! Simple SmileТака че отивам при специалиста пък каквото ще да става....остава да стискате палци Wink

# 18
  • Мнения: 87
Значи на гинеколог отидох след 10 дневно закъснение ,а преди това бях правила и уринен тест . Защо пък да чакаш толкова много когато и на десетия ден ще се види зародишно сакче? Дай Боже да е така пожелавам ти го от сърце и да пишеш после!
Благодаря ти за пожеланията !Еййй туй сак4е ще излезе голяма работа smile3503

# 19
  • Мнения: 1 098
Аз отидох след 14 дни закъснение и 4 положителни теста Joy

# 20
  • Мнения: 989
Може да отидеш веднага - ако има нещо ще се види. Но не е лошо да си направиш един тест преди това, най-добре кръвен наистина. Стискам палци да е това, което искаш!  Peace

# 21
  • Мнения: 686
Аз отидох около 20 дена след закъснението(с два отрицателни уринни теста)и..........бях бременна.

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
аз отидох около 3 седмици след закъснението...
Стискам палци да ни зарадваш!!!

# 23
  • Мнения: 851
Аз също не вярвам на тестове.  Знам, че се вижда хубаво плодно сакче след 10 дни закъснение и мисля, че добре си решила за края на седмицата  newsm10
Миличка, стискам палци в петък да си много щастлива  newsm44 и ще дойдеш да ни се похвалиш, нали?  newsm03

# 24
  • Мнения: 87
Аз също не вярвам на тестове.  Знам, че се вижда хубаво плодно сакче след 10 дни закъснение и мисля, че добре си решила за края на седмицата  newsm10
Миличка, стискам палци в петък да си много щастлива  newsm44 и ще дойдеш да ни се похвалиш, нали?  newsm03
Разбира се че ще се похваля newsm10

Общи условия

Активация на акаунт