От колко време сте възрастни?

  • 2 972
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 006
Е нЕма па да напиша пораснах с `т` между `с`-то и `н`-то.  Mr. Green

Днес пораснах с още малко.  newsm10  Кефя се на макс на себе си. Да са живи и здрави хората, които ми помагат за това, защото дори не подозират колко безпределно са ми полезни. Само дето ми е адски жал за тях, защото си мислят, че ми вредят. Хубавото е, че същото това ги прави щастливи, но не повече от мен.

# 61
  • Мнения: 2 258
Откакто за пръв път бях наречена с обръщението "лельо Цвети"... Thinking

# 62
# 63
  • Мнения: 494
Когато станах на 25 спрях да броя годините си .Детското в мене винаги ще си остане.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 775
От 8 годишна ме "завъртя" живота. Майка се разболя и трябваше някой да се грижи за домакинството. На 14 почина и съвсем ми се натовари програмата. Започнах работа на 14, като и учех едновременно. Преминах през различни кризи, загубих доста близки за мен хора, бях с пареза на краката 6 месеца.  Дотогава не знаех колко дълъг период е това. Лежах, а навън беше лято и хората се смееха,децата играеха, а моето дете стоеше до мен и нямаше кой да го изведе Cry. Носеше ми бонбони, водичка, шоколади и когато плачех ми казваше:" мамо, това нали е за малко, после ще оздравееш. " Късаше ми се сърцето. Всичко това ми "обърна" мирогледа. Оттогава се научих да ценя хората, да се радвам на слънцето, цветята и на най- малките неща, които правят живота цветен. Всъщност и децата се радват на това, така, че май се доближих до тях.

# 65
  • Мнения: 1 418
Не съм пораснала.Просто съм станала
отговорна.Иначе обичам да правя
глупостите,които правех на 16...

# 66
  • Мнения: 1 006
От 8 годишна ме "завъртя" живота...
...
Всъщност и децата се радват на това, така, че май се доближих до тях.

Lovi, прекланям ти се.   bouquet

# 67
Когато се появи дъщеря ми Сара.

# 68
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Порастнах след смъртта на майка ми.  Confused  На 11.  Sad

# 69
  • Мнения: 2 818
Още не мога да се почувствам такава... а и имам перфектното оправдание да си остана дете - имам деца, а с деца най-добре се общува по детски  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 2 422
гадно чувство но май много одавна така го чувствам newsm61

# 71
  • Мнения: 1 849
От както започнах да се грижа някой друг освен за себе си.

# 72
  • Germany
  • Мнения: 7 980
От около година... Мислех си че съм пораснала след като се роди малкия, но всъщност стана миналото лято след като почина майка ми. 3 месеца преди това си отиде баба, а 3 месеца след това татко получи инсулт. Е, след всичко това ми се наложи толкова скоростно да стана възрастна, че още не знам на кой свят съм. Не ми харесва, тежи ми и ми липсват ужасно много неща, но пък все още се надявам че ще свикна и ще намеря очарованието и в това да си възрастен. Опитвам се да се науча да "бягам" от време на време, но ми е много трудно. Искам да намеря начин хем да се грижа за всичко и всички, хем да тичам боса под дъжда, но все още немога...

# 73
  • Мнения: 410
До някъде отдавна ми се наложи да порасна,исках самостоятелност,а затова е нужно да си изкарваш сам паричките,да се отделиш от родния дом,в този аспект се приемам като възрастна.
Нооо,дивотията още ми е в главата Mr. Green още повече като имам дете което ме кара да ставам още по "луда",да върша неща които съм вършила като дете,абе общо взето без задръжки rotfImao

# 74
  • Мнения: 185
Понякога се чувствам страшно сбабичосана,когато мои приятели,които още не са семейни,ми разказват къде са ходили и какво са правили,а аз с две деца и няма кой да помага за тях ShockedПорастнах на 18 год.,когато почина баща ми Cry Cry Cry,но има моменти в които детското и дарбата за простотий избиват със страшна сила,така че не се имам за възрастна в общи линий Hug

Общи условия

Активация на акаунт