ЯНУАРЧЕТА-душички втори месец месец минаха почти всички !!!

  • 10 400
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Мерси, мерси bowuu аз даже бях забравила, че днес е 15, мислех. че е 14

# 16
  • Мнения: 7 420
  Ним,опитваш се да се справиш с проблем--акне?Опитвала ли си лечебен лосион акне-аут?Знам по себе си,че е много ефикасен!Освен това има много добра серия за целта на Ла Рош Позе,казва се Ефаклар.
   Проблема е много гаден,но можеш да се справиш с него,бъди сигурна!Имам опит в това....
   Оздравявай по-бързо,да не се притесняваш и за бебката!

# 17
  • Мнения: 1 289
И аз ползвам на Мустела крема за тая"крокодилска кожа"(така й вика мъж ми).На челцето изчезнаха,а сега всяка вечер си мажем главичката и почна да изчезва и от там.

Честито на Любо на Анджелина   bouquet

# 18
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ама те верно заключили темата,еееееееееееееееее #Cussing out

Недейте да пускате новите теми толкова рано,че модераторите явно мислят,че сме приключили със старите Confused Confused


Ние днеска бяхме на ортопед при Алексиев - добре сме,прегледа беше бърз,експедитивен, Никола му се изпръцка както трябва в знак на протест Mr. Green Mr. Green,доволна съм Peace

Ето му и страницата на Алексиев,за тези,които се интересуват
 http://www.einet.bg/~alexiev/

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз забравих да се похваля, че и ние бяхме на ортопед. Всичко е ок и се радвам, че доктора подтвърди моите убеждения относно проходилки, ортопедички обувки и тем подобни. Живот и ьдраве след 2 месеца пак там Grinning
Анжи честити ви 2 месеца  bouquet и на Ая също, ма тя Стилиянка се стиска и неще да черпи даже виртуално Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
Цвета, ние утре сме при Драганов. Чака ли се много или си спазва часовете, които е записал?  newsm78 Браво, че всичко ви е наред. А какви са убежденията му за проходилките и обувките - за или против? Дали ще ме изяде, като ме види, че нося двумесечно бебе в кенгуро? Ама нямам друг начин просто. Кои тролеи минаваха покрай Военна болница, че съвсем изкуках вече.

ejkajujka, мерси ти за подкрепата. За кремовете, както вече казах, ще се мажа само с Бочко, другата козметика съм я спряла тотално.

Кремът Павлодерм за дупе оправи на беба гънките. Бяха зачервени от доста време - само в гънките - и все си мислех, че е от застояването на кремче там. Нали се сещате как като махнеш пампата и има остатъци от крем само по гънките. Е, за 2-3 мазания оправи гънките. Ще редувам Бочко с Павлодерм, а Бюбхена временно отива в архива!  Whistling

# 21
  • Мнения: 871
Анжи честити ви 2 месеца  bouquet и на Ая също, ма тя Стилиянка се стиска и неще да черпи даже виртуално Flutter

Не бе душко, не се стискам. Ша та вода на кръчма  love001 ама като станем на годинка  smile3533
Днес се скъсах да обикалям за количка, ама не намерих #2gunfire. Сестра ми дойде от Пловдив да ми помогне с избора и обиколихме 5 магазина. Всичко, което ни хареса беше тъмно синьо и сестра ми каза, че ще провери в Пловдив дали има нещо по-женско като цвят. Не ми дава да взимам синьо и това е. Ми кака ми е, ще я слушам Grinning
Пуууу, изтървах хубавото време и разходката, не слезнахме от колата.

# 22
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ним, предава си лекцията по много готин и увлекателен начин, но на кратко - против проходилки, кошари и ранно сядане. Бебето трябва първо да пълзи, пък после да се пъне да ходи и то само. За кенгуруто - хубаво е, цял свят го ползва, няма нищо страшно да се ползва във втория месец, че и по-рано Mr. Green Другият път и аз с кенгуро, че с количката откачих, а и няма рампа там да ги ******.  Часовете си ги спазва точно, вика по име бебчето. Това е в общи линии newsm78

# 23
  • Мнения: 333
Ние днес бяхме на консултация и вече сме 5230 гр.  Mr. Green И на нас педи ни каза да намалим храната, но ние връщаме храна и явно преяжда.  baby_neutral авам антирефлуксна храна 50:50, но не спира. Сега започвам да давам по-малко храна на 3 часа, а не на 4 както при нас се получава и ако и сега не се оправи ще се дават лекарства, че киселините от стомашния сок могат доста да навредят. #2gunfire

# 24
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Цвета, ние утре сме при Драганов. Чака ли се много или си спазва часовете, които е записал?  newsm78 Браво, че всичко ви е наред. А какви са убежденията му за проходилките и обувките - за или против? Дали ще ме изяде, като ме види, че нося двумесечно бебе в кенгуро? Ама нямам друг начин просто. Кои тролеи минаваха покрай Военна болница, че съвсем изкуках вече.

ejkajujka, мерси ти за подкрепата. За кремовете, както вече казах, ще се мажа само с Бочко, другата козметика съм я спряла тотално.

Кремът Павлодерм за дупе оправи на беба гънките. Бяха зачервени от доста време - само в гънките - и все си мислех, че е от застояването на кремче там. Нали се сещате как като махнеш пампата и има остатъци от крем само по гънките. Е, за 2-3 мазания оправи гънките. Ще редувам Бочко с Павлодерм, а Бюбхена временно отива в архива!  Whistling


Алексиев е твърдо за кенгуръто/само дето мама няма гръб за него Tired/, но иначе му е голям фен Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Здравейте и от мен!!!
Един бърз въпрос, че много ни се струпа тия дни - споприте ли с половинките си относно лекарските предписания????? Ще полудея...

До бой стигаме! ******************** Добре, че го няма през седмицата - да съм го убила!  bash

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Цвета, добре, че ме предупреди, че вика бебето по име, че да се ослушвам, щото си представям картинката как се показва сестрата, търси Симона, а моя милост блее и чака да потърсят Цветомира.  Crazy  ooooh! Аз пак да питам - кви тролеи минаваха от там?  Embarassed

Днес да споделя как избеснях - отивам да си взема 200 лв еднократна помощ и се оказа, че ме няма в списъка!  #Cussing out  #2gunfire Трябваше да се разкарвам с все беба до социалните отново, при положение, че вчера бях там. Оказа се, че ще ми ги преведат по картата, ама дали наистина и лелката на гишето не беше съвсем сигурна.  smile3506 Объркването идва от това, че за еднократната помощ не съм посочила банкова сметка (защото документите ги подава мъжо), а за детските съм посочила и сега не се знае на мойто ЕГН кой кум и кой сват. Баси и чудото (екскюз май френч). Жената каза ако до 23-ти не ми дойде, да ходя пак да видим какво правим. Тя тая работа почти като оная...  Crossing Arms

# 27
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз си чакам 200-те лева в сметката, ама ги няма никакви, пък подадох документите на 5-ти февруари. Ако не ми се появят до 27-ти и аз ще ходя пак да видя какво става, че аз вече ги разпределих и изхарчих даже Blush Че и детските си чакам за 2 месеца. Нема управия,ц Naughty
Сега пък ме зацепи тиквата, повредена работа ей

# 28
  • София
  • Мнения: 541
Привет и от нас!
Ама тия верно заключват темите, щом видят нова  #Cussing out
Май не трябва да ги пускаме преди 15 страница.

За помощите и пр. - на мен ми казаха, че банката ще ми ги преведе не по-рано от 23.03 /практика #Cussing out/

# 29
  • Мнения: 3 405
Тези в Соц. грижи верно се ос**ат. До сега да ги бях изхарчила 200та лв. Мъжа ми подаде молбата и писал вътре една сметката ми в Райфайзен и специално попитал дали ще ги преведат по нея и те казали, да, няма проблем. Ама някоя там не си свършила работата, не погледнала молбата и пуснала парите по стара сметка, пак моя, която имали при тях отпреди 3 години, и която вече е закрита.И аз си ги чакакм и им се обаждам, и те пак викат няма проблеми. И накрая отиде мъжа ми при тях и като проверили видяли,че парите са пуснати в друга банка. Казах ОК, ще ги изтегля и ще закрия сметката и отивам с бебето на майната си в един забутан клон и се оказва, че превод има, ама сметка няма и нищо не мога да изтегля. Та сега социалните ще ги теглят обратно, а после ще ми ги превеждат отново.
уф ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт