ЯНУАРЧЕТА-душички втори месец месец минаха почти всички !!!

  • 10 397
  • 272
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, аз се опитах да обърна внимание на модераторите да не ни заключват темите толкова рано ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173664 , но ми размахаха пръст и ме изядоха с парцалите.  Embarassed  Всеки може да се запознае с хода на разговора, аз се отказвам да го водя повече.  newsm43

Изобщо да ви кажа (не конкретните модератори, но простата логика в купом с продължаващата ми битка с общината ни поповод липсата на улично осветление - вече 6 месеца безрезултатно) все повече се убеждавам, че нас българите (слагам и себе си в кюпа) масово ни мързи да мислим и да работим и ако нещо трябва да се свърши, то то следва да се свърши, колкото да мине. Официално се отказвам от активната си гражданска позиция и приемам новото си амплоа на "Плужек - Непукист", защото съм убедена, че последните живеят по-дълго и по-спокойно от нерваците, дето само си  Banghead Защо да ми е трудно, като може да ми е лесно.

Аз ви оставям и отивам да си разсъждавам по темите за нещата от живота. Стискайте ми палци за ортопеда днес. Аз пак не разбрах кой точно тролей минава покрай Военна болница, някой знае ли или ще трябва да питам на 5те кюшета някого, като стигна там? Или пък да взема да ида с такси а, както казах - що да ми е трудно.  Thinking Ще го измисля.

Довиждане!

# 46
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ним провери на сайта на СКГТ за тролеите, че аз идея си нямам, нали ходя с 604

# 47
  • Мнения: 175
Ние имахме ужасно изпълнение. Малкия в неделя вдигна температура и имаше разстройство - зелено с кървави жилки ... бях се пощурила... Давахме секрети, пускахме изследвания, оказа се ,че не е инфекция а неболестотворна бактерия и понеже е мъничак му се е раздразнил стомаха. Пихме хомеопатични лекарства, ентерол и мезим форте. Абе луднах... Важното е ,че вече се оправя.  Питането ми беше, защото спорихме за чая - аз не исках да му давам, но лекарите препоръчаха да давам чай от лайка за да не се обезводни и това беше спора с  татито
Преди седмица и ние бяхме така, според педиатърката от нещо, което аз съм яла (ние сме само на кърма). Предписа ми al110 - диетично мляко без лактоза, като добавка към 3 от кърменията. След първия прием кървавите жилки изчезнаха, а до 24 часа всичко се нормализира. Много съм благодарна на педито, че не ни наблъска с разни химии.


А на нас ни изписа лечебна хумана. И аз съм благодарна, че разминахме химиите

# 48
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
... Аз пак не разбрах кой точно тролей минава покрай Военна болница, някой знае ли или ще трябва да питам на 5те кюшета някого, като стигна там? Или пък да взема да ида с такси а, както казах - що да ми е трудно.  Thinking Ще го измисля.

Довиждане!
тролеи 2, 8 и 9. За други не съм много сигурна.

# 49
  • Мнения: 1
Pavlinato - питах за кърмата, течаща от носа и педиатърката ни каза, че е съвсем нормално. Случвало се, когато на бебето му била много пълна устата  Crazy

благодаря, че се бях притеснила да нямаме проблем с хранопровода. ми казвам му да яде по спокойно ама не чува  Laughing

# 50
  • Мнения: 333

Гале, нали ти имаше проблем с осигуряването - дали от университета или от работа. Би ли споделила как го разреши, че една приятелка сега се сблъсква с почти същата хамалогия. Тя е в Нов български и само я подмятат насам-натам из разни канцеларии. Благодаря ти предварително  Hug

Да осигурявам се във фирмата на един приятел на мъжа ми, иначе щях да получавам по 100 лв. за 1 год. от социалните.
Ако няма 6 месеца преди раждането ще започнат да й изплащат след като ги навърши, това може да е и след раждането, просто изпуска парите за няколко месеца.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 099
Магнолиамм, не надничай, ма, беж към Банско...

# 52
  • Мнения: 333
Весело изкарване на Банско и да внимавате!

# 53
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Не надничам ма сестро,тъкмо щях да пиша,ма ти си станала много бърза newsm78 ПОдозирам,че си изпратила Шош на Банско да пази места/ не че се налага,подочух че било празничко Thinking/, и затова си такава фрее...че чак време и в клюто имаш да се заяждаш hahaha hahaha Я не си разваляй репутацията ма сестро с това клю, там обикновенно висят странни,заядливи и злобни големи,не много бели п/а/тици Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 3 099
Не надничам ма сестро,тъкмо щях да пиша,ма ти си станала много бърза newsm78 ПОдозирам,че си изпратила Шош на Банско да пази места/ не че се налага,подочух че било празничко Thinking/, и затова си такава фрее...че чак време и в клюто имаш да се заяждаш hahaha hahaha Я не си разваляй репутацията ма сестро с това клю, там обикновенно висят странни,заядливи и злобни големи,не много бели п/а/тици Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ма мно'о ма кефят.... Весело е....

# 55
  • Мнения: 471
един въпрос от серията тъпи.........днес се опитах  да напъхам Митко в кегурото.....или аз съм дефектна или той............абе каде му седят ръцете на това дете.........като го пусна да виси и неговите ръце му идват точно пред устата и разбира се попадат в нея след 1 мин. Нещо май не го слагам правилно.........я дайте някаква инструкция

# 56
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз заформям една мноого дълга програма - днес заминаваме за Банско,да я видя Ивинска как кара ски с количката hahaha hahaha, връщаме се в неделя, и отново си понасям цялата челяд към Видин Grinning Grinning Отиваме там,защото майките ни доброволки във Фондацията ни "Движение на българските майки" са организирали страхотен ,благотворителен Великденски концерт,с участието на Илия Луков, Валя Балканска,Ибряма/ страхотни са тези видинки,ей,как са ги оргнанизирали тези заети  и известни хора Hug Hug Hug/, и всички парички,събрани от концерта,отиват за нуждите на домът за деца лишени от родителски грижи във град Белоградчик Hug Hug Hug
Имам една молба към вас - ако имате познати и приятели във Видин, разкажете им за този концерт, нека дойдат ,заедно да помогнем Praynig Praynig Praynig


Концерта е на 19.03 - понеделник,/ ще напиша детайлите след малко/

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 11:10 от magnoliamm

# 57
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз ги дърпам на страин ръцете и така си видят, ама тя малката ми седи на пъпа, а не на гърдите както би трябвало да бъде Crazy

# 58
  • Мнения: 3 405
Я не си разваляй репутацията ма сестро с това клю, там обикновенно висят странни,заядливи и злобни големи,не много бели п/а/тици Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/color]

Не е така, Магнолиям, аз от 2005 година вися основно в клюто и срещнах там много стойностни личности. Големите не много бели п/а/тици могат да се срещнат навсякъде из форума. Пояснявам, за да не добият другите грешно впечатление за клюкарника.  PeaceНе го взимам навътре Grinning Grinning Поздравления за благотворителната дейност   bouquet

# 59
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Я не си разваляй репутацията ма сестро с това клю, там обикновенно висят странни,заядливи и злобни големи,не много бели п/а/тици Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green[/color]

Не е така, Магнолиям, аз от 2005 година вися основно в клюто и срещнах там много стойностни личности. Големите не много бели п/а/тици могат да се срещнат навсякъде из форума. Пояснявам, за да не добият другите грешно впечатление за клюкарника.  PeaceНе го взимам навътре Grinning Grinning Поздравления за благотворителната дейност   bouquet


Анджи,навсякъде има изключения - и в добрият и в лошият вариант Mr. Green Но като цяло там основното ядро са.. Crazy Crazy ....абе нека всеки сам си прецени  Mr. Green Mr. Green

Благодаря, дано успеят момичетата да продадат билетите,че във Видин не са свикнали на този род дейностти, и гледат малко недоверчиво Thinking Но,ние ще се преборим и с тях, да видят ,че има и фондации,които наистина вършат работа,и то без заплащане Hug Hug Hug

Айде,идвайте във Видин Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт