ЯНУАРЧЕТА-душички втори месец месец минаха почти всички !!!

  • 10 399
  • 272
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 249
А чукат ли на вратата или направо връхлитат?
Когато живеех със свеки тя винаги чукаше и не си е позволявала да влиза през нощта.

Откакто се роди Еви, спря да чука  Crossing Arms Не ми се влиза в конфликти, ама не знам до кога ще съм добра Tired

Нашата живее отделно, но има ключ. Беше започнала да си отключва, звъни и влиза... Даже я заварвах у дома като се прибера отнякъде. Вярно идваше да чисти, ама...  Бях полудяла! Мислех да започна да ходя гола, че да се почувства неудобно... ама студено... Та един ден и казах, че ми е по-удобно аз да и отключвам и се спря! По-добре и кажи да престане, защото иначе конфликта ще стане по-голям!

# 271
  • София
  • Мнения: 3 099
 Banghead Мили момичета, каквато съм бяла п(а)тица се изцвъках в новата тема... Съжалявам, този път беше случайно...  Banghead

newsm43

# 272
  • София
  • Мнения: 3 249
Banghead Мили момичета, каквато съм бяла п(а)тица се изцвъках в новата тема... Съжалявам, този път беше случайно...  Banghead

newsm43

Ми то по тоя повод има и възможност да си изтриеш мнението!  Naughty Защото аз, както се карах с модераторите, че ни заключват темите по-рано, сега ще ми размахат пак пръст, че видиш  ли не е вярно, че никой не пише в новата тема, преди старата да е изписана.  ooooh!  Tired

Отказвам се! Вече ще бъда само и единствено прост юзър. Ама много прост!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт