ЯНУАРЧЕТА-душички втори месец месец минаха почти всички !!!

  • 10 420
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И мен ме сърбят ръчичките някой път, ама нека поотрасне Mr. Green Айде по тоя повод реши да ми пореве Crazy

# 241
  • Мнения: 276
Да ви споделя и една друга тревога - на беба й се оявиха обриви по лицето, после бузките изсъхнаха и сега се лющи цялото й лице... Педито каза да хидратирам добре, мажа с Мустела - хидратиоращия крем за лице, но всяка сутрин като стане и не е намазана още, виждам колко се е разпростряло. Имали ли сте такъв проблем? С какво мажете?

Coffee, ние мажем с един крем на Dr. Theiss - Nachtkerzen balsam, и засега  помага. Нашето педи не можа да каже от какво са пъпките (от алергия ли, претопляне ли или нещо друго), но важното е, че засега кремчето помага и почти се изчистихме.

Ним, вчера в Русе беше, както Рали каза 25 градуса, че може и повече. Изкарвам я аз нашата госпожица и ме спира една бойна група баби комшийки да ми се карат, че детето няма шапка  Crazy Абе ало, бабетата, вие шапки имате ли бе? Свекърва ми всеки ден като дойде й обува терлици и елече!!! Аз ходя боса и по тениска, а детето навлечено със 100 ката пуловери - айде някъде другаде с тия номера!  Не обръщай внимание, ти знаеш най-добре кое е добре за Симонка, все пак ти си й майка  Wink

Ели, вчера със свекърва ми се скарахме жестоко точно по този повод - навън е 23 градуса, малката спи в количка на терасата, защо била без шапка и само с едно тънко одеялце. Ще я къпем вечерта - защо температурата била само 24 градуса! Защо не давам вода на детето! - Аз излязох за 2 часа и тя й преварила вода и й натикала в устата. Е какво да го правиш. Направо не мога вече.  #2gunfire #2gunfire #Cussing out #2gunfire При нас проблемът е, че живеем заедно.

# 242
  • Мнения: 1 317
Мимоза - при нас проблема е, че живеят ПОД нас, ама то е все едно У нас - всеки ден идва по 100 пъти Wink Sick Абе бабешка работа, какво да ги правиш. Обува й терлиците, аз ги събувам - какво да се прави, като съм мека Мария  Rolling Eyes Ама мъжа ми хич не им цепи басма и долу-горе ги е дресирал. Ако и твоят застане на твоя страна - може би ще има успех в борбата  Peace Искрено ти го желая, понеже знам какво е да ти се мандахерца НЕРАЗБРАНА свекърва из краката  Laughing

# 243
  • Мнения: 333
Абе я вярно стига с тия самообвинения...Човешко е да изпитваш и страх и гняв и к'во ли не, ама чак пък да се замисляте дали сте добри майки....

Понакога го оставям да си плаче и не веднага му обръщам внимание,а като реве като див за да го взема на ръце ми идва да го набия  Shocked Даже и сега ме срам ,че го признавам... #2gunfire

На мен пък ми идва да метна Ая през прозореца като пореве 2-3 часа. Ама после като спре да реве си е на мама ангелчето Two Hearts

Същата работа, направо откачам. Вчера бяхме в такова състсояние от 8.30 до 23 часа не сме спряли да ревем, носене, люлеене нищо не помагаше. Имама чувството, че ще застрелям някой. Много често си го изкарвам на мъжо, макар че нямам основание, тъй като той много ми помага.

# 244
  • Мнения: 81
Да ви споделя и една друга тревога - на беба й се оявиха обриви по лицето, после бузките изсъхнаха и сега се лющи цялото й лице... Педито каза да хидратирам добре, мажа с Мустела - хидратиоращия крем за лице, но всяка сутрин като стане и не е намазана още, виждам колко се е разпростряло. Имали ли сте такъв проблем? С какво мажете?

Coffee, ние мажем с един крем на Dr. Theiss - Nachtkerzen balsam, и засега  помага. Нашето педи не можа да каже от какво са пъпките (от алергия ли, претопляне ли или нещо друго), но важното е, че засега кремчето помага и почти се изчистихме.


Мимоза2, благодаря за съвета, ще пробвам с този крем! А за свекървите - разбирам ви, момичета и ви съчувствам. Аз не мога да живея под един покрив с друга жена, освен с дъщеря ми Simple Smile

# 245
  • София
  • Мнения: 6 810
Здравейте!
Бяхме на ортопед, най-накрая, всичко е Ок.  Peace
Записвам се за МОЛ-а.
Ние също носим 68 номер, да не говорим, че половината са ни малки, та ще минаваме на 74.  Wink

# 246
  • Мнения: 307
Оф, тез свекита, колкото помагат, толкова и пречат!  ooooh! И ние живеем заедно със свекър и свекърва  Sick К'во да се прави...съдба...
Абе я вярно стига с тия самообвинения...Човешко е да изпитваш и страх и гняв и к'во ли не, ама чак пък да се замисляте дали сте добри майки....

Понакога го оставям да си плаче и не веднага му обръщам внимание,а като реве като див за да го взема на ръце ми идва да го набия  Shocked Даже и сега ме срам ,че го признавам... #2gunfire

На мен пък ми идва да метна Ая през прозореца като пореве 2-3 часа. Ама после като спре да реве си е на мама ангелчето Two Hearts

Същата работа, направо откачам. Вчера бяхме в такова състсояние от 8.30 до 23 часа не сме спряли да ревем, носене, люлеене нищо не помагаше. Имама чувството, че ще застрелям някой. Много често си го изкарвам на мъжо, макар че нямам основание, тъй като той много ми помага.

Как добре ви разбирам! И Ева снощи рева толкоз време. И свекървата "долетя" в 23 ч. в стаята.  #2gunfire Идеше ми и нея да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 247
  • Мнения: 7 424

 А за свекървите - разбирам ви, момичета и ви съчувствам. Аз не мога да живея под един покрив с друга жена, освен с дъщеря ми Simple Smile
     Ох!И аз не мога!Тежка работа е.....

# 248
  • Мнения: 1 289
pusnah temata sega,4e tva divane ne spira da reve

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте и от нас!
Момичета чухте ли за урагана,който се чакал днес??? newsm78Аз сега не смея да изляза,защото имам проблем с прибирането на количката,т.е. не мога сама и ако вземе да духа....не знам какво да правя Rolling Eyes

# 250
  • София
  • Мнения: 300
Здравейте майчета,
аз проблеми със свекървата нямам, тя работи в Италия и чак ми липсва понякога ето така да оставя беба поне за два часа на някой, че от както съм родила не сме се разделяли за повече от 15 минути.
Но за сметка на това имам пробеми с педиатърката. Питам я за Пентаксина а тя ми казва че тази ваксина била изгъзица и че тази от здравната каса вършила чудесно същата работа. Недоумява защо не съм давала сокчета-поне по два пъти на ден-то детето си имало нужди,..трябвало да приема витамини и минерали/от соковете/. И накрая понеже сме качили 900гр. и сме пораснали с 3,5 см за последния месеч, което според нея е малко ни препоръча и дохранване понеже досега бяхме само на кърма. Казвам ви разби ме #Crazy.
А тя всъщност е шеф на децко отделение, със много години стаж зад гърба си и в града в който живея я имат за най-добрата.Незнам какво да правя?
Coffe този балсам и на нас ни помага мажи с него, може също да смениш сапуна с олио за вана, омaзнява и овлажнява кожичката.

# 251
  • Мнения: 385

Освен това сериозно започвам да се притеснявам, че май не съм достатъчно заинтересована майка. Не се шашкам от всичко, извеждам бебето за по няколко часа всеки ден, въпреки ужаса на майка ми, че днес имало едва ли не страшен вятър и как съм могла, видиш ли да си подам носа навън... Оф, нещо ми е адски криво.  Sad
Майка ми също понякога такива ги разправя но аз бързо я срязвам с реплики от рода: "Ами да го изкараме направо за първия учебен ден" и тя млъква

# 252
  • Мнения: 1 317
Пак за свекървите - ей сега ми се обади моята да ми каже, че навън имало страшен вятър и да не излизаме с детето. Като че ли аз съм малоумна и сляпа и глуха, та не виждам навън какво е  #Cussing out Както каза VVenkova -  какво да се прави, съдба 
 Confused

# 253
  • София
  • Мнения: 6 810
Хайдеее, сега ще заключат темата. Mr. Green
Ние надали ще излизаме днес на разходка.

# 254
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
ние току що се прибрахме. времето в дианабад е ок, малко подухва, но е далеч от ураган.

Общи условия

Активация на акаунт