ЯНУАРЧЕТА-душички втори месец месец минаха почти всички !!!

  • 10 423
  • 272
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 132
Ним, при нас в низоземско все духа вятър или вали дъжд и си е студеничко, но ние сме всеки ден навън, както и всички останали майки с бебета. Майка ми като беше тук мрънка,мрънка па се примири и дори накрая самата тя нахлузваше дъждобрана на количката и хукваша със Софи на разходка в дъжда.
Цвета, какво стана с твоите шевове?Съвсем се отказах от "списъка" като чух.
Хайде лека нощ от мен, отивам да полегна при домашните любици.

# 226
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, майчета  Hug Не знам за София, но днес в Русе си беше лято  sweating Сигурно по обяд Т беше 25 градуса  #Crazy С Дени си направихме една дъъъъъъъъълга разходка, по време на която мама пак не устоя да не й купи разни парцалки  Crazy Ама нали сме госпожици и трябва да се кичим  reverance Днес заведох малката за пръв път при колегите на работа. Всички много й се зарадваха. Даже шефът си прекъсна оперативката заради нас и каза: "Деница да влезе!"  newsm19 Аз не очаквах Дени да е толкова дружелюбна с хора, които вижда за пръв път. Оказа се, че много й хареса на моето работно място и шефа каза, ако иска, като порасне ще я назначи  Mr. Green
Ние утре сме на ортопед за второ мнение, преди да решим дали ще правим някакво излследване на детенце и отсега ми е притеснено  Rolling Eyes Стискайте палци всичко да е наред  Praynig
Саша, ние имахме лепенка преди около 2 седмици. Педито ни я сложи в кабинета си и каза, ако не падне до 4 дни ние да я махнем. На 4-я ден малко й помогнахме, защото заради баните тя и без това беше започнала да се отлепя. Дени нямаше никакви поражения по кожичката, но за всеки случай я намазах с кремчето на Себа мед. Ефект имаше - пъпчето не е идеално прибрано, но се образува улейче, в което полегна /ако ме разбирате.../
Ами хайде.... newsm52

# 227
  • София
  • Мнения: 3 099
moppie, ще бъда в Кърджали. Горе-долу тогава ще отида... Че на 11 април имам рожден ден и трябва с вас да празнуваме, как иначе....
Имаше и една русенка, която се гласеше да ходи в Момчилград, я да си признава веднага!

Ним, Шош е навън и в сняг, и вятър! ТОВА е най-доброто за бебето, да знаеш. Успех ти желая с оня преглед.  Wink

# 228
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ним по принцип се пише ФубУ Е, ама съкратих малко tooth
moppie за шевовете още си пъхам разни глобули и в понеделник ще ходя да видим как се държи моята .... censored Тогава ще докладвам Mr. Green
Днес мисля да разходя моята госпосица за последно тази седмица, че какъвто дъжд го дават скоро няма да си покажа носа на вънка.

# 229
  • Мнения: 3 405
Освен това сериозно започвам да се притеснявам, че май не съм достатъчно заинтересована майка. Не се шашкам от всичко, извеждам бебето за по няколко часа всеки ден, въпреки ужаса на майка ми, че днес имало едва ли не страшен вятър и как съм могла, видиш ли да си подам носа навън... Оф, нещо ми е адски криво.  Sad

Точно това е добрата майка, не изнежва детето, не му трепери за щяло и нещяло. Ти си перфектната майка на своето дете.
Я, горе главата!
Ако оставиш на бабите ще му обуят 3 чифта шушони и 3 жилетки. Wink

# 230
  • Мнения: 151

Точно това е добрата майка, не изнежва детето, не му трепери за щяло и нещяло. Ти си перфектната майка на своето дете.
Я, горе главата!
Ако оставиш на бабите ще му обуят 3 чифта шушони и 3 жилетки. Wink
Peace
НИМ - слушаи сърцето си не бабите. Wink

# 231
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Нииим, само за по няколко часа? Разбирам притеснението ти, наистина не си добра майка  Mr. Green

Кажи на майка ти, че знаеш за едно бебе, което излиза в 11 и се прибира към 7:30. Моето чааве това. Всъщност правим 2 паузи за ядене, които най-често са вкъщи, но иначе наистина стоим толкова.

бтв и мен ме загриза съвестта напоследък. Много малко внимание му обръщам на моя. Каката ми изяжда цялото време, а той си стои там някъде, където не се пречка. И той милия вече се стряска даже като го погаля. Та днес съм решила него да го глезя, а не каката.

Аз преди няколко дни цъфнах с двете чаавета в една банка. Много ми бяха послушни. Цял час ни гък, ни мък. И накрая служителят казва: Като ме търсите, кажете че сте жената, с детето дето спа в моя офис. Голямо впечатление им направих. Аз пък се чудя какво толкова.

И аз купувам бодита 68. Добре са му. Абе кво може да му стане на бебе, дето наддава много. Моят слон скоро ще чукне 6-те кила, а още няма 2 месеца.  Rolling Eyes Трътльо  Grinning Нямам търпение да започне да се движи повече. Ама иначе е много як, само с ритане се мести из леглото. Явно за него ще е вярно: силен в краката и слаб в главата  Mr. Green

# 232
  • Мнения: 1 317
Имаше и една русенка, която се гласеше да ходи в Момчилград, я да си признава веднага!

Аз съм, признавам си  Simple Smile Ама кога ще е - идея си нямам, по някое време лятото сигурно.

Ним, вчера в Русе беше, както Рали каза 25 градуса, че може и повече. Изкарвам я аз нашата госпожица и ме спира една бойна група баби комшийки да ми се карат, че детето няма шапка  Crazy Абе ало, бабетата, вие шапки имате ли бе? Свекърва ми всеки ден като дойде й обува терлици и елече!!! Аз ходя боса и по тениска, а детето навлечено със 100 ката пуловери - айде някъде другаде с тия номера!  Не обръщай внимание, ти знаеш най-добре кое е добре за Симонка, все пак ти си й майка  Wink



Моето диваче сега си гледа играчките и се смее на глас  Grinning Grinning Grinning Голям кеф  е да я слушам   Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз всички дрехи й ги купувам 68 (26-ти по другата номерация) размер. Малко са й дълги в ръкавите, та ги подвивам, ама иначе е добре. Тя порастна с 9,5 см за 2 месеца! За кога да купувам по-малки дрехи, като няма да й стават след 3-4 седмици. Не съм толкова богата. Даже има 1 гащеризон 72 см, който или не отговаря на размера, или не знам и аз, ама й седи добре с подвити ръкави.

Уф, аз се подмотвам, ама няма за кога вече. Аре бегам да се оправям и да ходя да се кекерча. Преди супер много ме беше страх от тия гинекологични прегледи. Сега така им свикнах, че чак ми липсват!  ooooh!  Crazy Съвсем съм изтрещяла.  Embarassed

# 234
  • Мнения: 81

И аз купувам бодита 68. Добре са му. Абе кво може да му стане на бебе, дето наддава много. Моят слон скоро ще чукне 6-те кила, а още няма 2 месеца.  Rolling Eyes Трътльо  Grinning Нямам търпение да започне да се движи повече. Ама иначе е много як, само с ритане се мести из леглото. Явно за него ще е вярно: силен в краката и слаб в главата  Mr. Green

Малиии, мили мамчета, пък моята Иветка много ситна бе... На 2 месеца контролата отчете 55 см, 4 100 кг  Sick Така ми стана съвестно, че не съм я хранила повечко, щото на разходките следобедите пропускахме ядненето, щотот тя все спи, пък и на гърдата не я държах повече от 15 мин. (така каза педито), щото пък ако я сотавя, цял ден ще виси и няма да се сети, че ще преяде  Crazy.  ама сега хапваме повечко и започна да се позакръгля, дано е така, че бах се ошашкала дали с кърмата съм добре.... То това не може никой да го каже де, ама пък детенце си спи по 3 часа доволно, без да мрънка...
Нимче, нали Симона е родена също на 12-ти? вие как сте с растежа?

Да ви споделя и една друга тревога - на беба й се оявиха обриви по лицето, после бузките изсъхнаха и сега се лющи цялото й лице... Педито каза да хидратирам добре, мажа с Мустела - хидратиоращия крем за лице, но всяка сутрин като стане и не е намазана още, виждам колко се е разпростряло. Имали ли сте такъв проблем? С какво мажете?

# 235
  • Мнения: 1 289
Аз пък дрехи не съм купувала скоро.Имам прекалено много от подаръци.И все още носим 22 номер дрешки. newsm78 А расте на сантиметри и килца,но номера все още си е 22.
И аз също много пъти се чудя дали не съм безотговорна и лоша майка  Sick Понакога го оставям да си плаче и не веднага му обръщам внимание,а като реве като див за да го взема на ръце ми идва да го набия  Shocked Даже и сега ме срам ,че го признавам... #2gunfire

# 236
  • Мнения: 3 405
Чакай като порасне ще видиш Mr. Green как ще те сърбят ръцете.
То не може без рев, човешко същество е, ти също Simple Smile
А, стига сте се обвинявали Grinning

# 237
  • Мнения: 244

Точно това е добрата майка, не изнежва детето, не му трепери за щяло и нещяло. Ти си перфектната майка на своето дете.
Я, горе главата!
Ако оставиш на бабите ще му обуят 3 чифта шушони и 3 жилетки. Wink
[/quote]

Подкрепям.  Peace
Не се сдухвай, гледаш си детенцето перфектно, за какво му е разтревожена майка, която да пърха панически наоколо?

# 238
  • Мнения: 471
Еййййй обичам ги тия педиатри бе Simple Smile Давайте сокчета......ама да знаете че ако давате сокчета може да имате стомашни проблеми..........Е за какво да ги давам тия сокчета тогава. Казах и че имам всякакви алергии и ще давам от по-късно. Добре че ме послуша че не ми се правеха скандали.......Иначе Митака е супер мъж 5,600  кг и 61 см. Бихме му Пентаксим и сега ще  видиме ще има ли реакции

# 239
  • Мнения: 871
Абе я вярно стига с тия самообвинения...Човешко е да изпитваш и страх и гняв и к'во ли не, ама чак пък да се замисляте дали сте добри майки....

Понакога го оставям да си плаче и не веднага му обръщам внимание,а като реве като див за да го взема на ръце ми идва да го набия  Shocked Даже и сега ме срам ,че го признавам... #2gunfire

На мен пък ми идва да метна Ая през прозореца като пореве 2-3 часа. Ама после като спре да реве си е на мама ангелчето Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт