ЯНУАРЧЕТА-душички втори месец месец минаха почти всички !!!

  • 10 417
  • 272
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 276
Пак за свекървите - ей сега ми се обади моята да ми каже, че навън имало страшен вятър и да не излизаме с детето. Като че ли аз съм малоумна и сляпа и глуха, та не виждам навън какво е  #Cussing out Както каза VVenkova -  какво да се прави, съдба 

Точно същото се случи току-що и при нас, въпреки че все още няма никакъв вятър навън и температурата е около 20 градуса.

Как добре ви разбирам! И Ева снощи рева толкоз време. И свекървата "долетя" в 23 ч. в стаята.  #2gunfire Идеше ми и нея да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Блазе ти.......... Нашата долита в 00,30ч, в 2,30ч и последно в 4,00ч. Купон! Mr. Green

# 256
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Ние днес бяхме на консултация и сме наддали 700гр и сме порасли 3см Simple SmileНашто педи каза да сме давали вече пюренца Twisted Evilпредставяте ли си какво чудо е.Иначе ни сложиха ваксината от здравната каса и се надявам да няма странични симптоми като температура например Rolling EyesКаза ми още че витамин Д се давал до 1 годинка.
По въпроса за свекито-просто нямам такава,но мама ги ръси някой път едни такива че се смайвам ThinkingСега като имаме нова тема сигурно скоро ще заключат тази Laughing

# 257
  • София
  • Мнения: 6 810
Дайте сега юруш, да запълним до 15 страница. Joy
 И аз нямам свекърва, ама ми се иска да имам, ей така да мога за 2 часа да изляза...пък нека дудне през останалото време.

# 258
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
barbi, не прави грешката да слушаш педито и да започнеш захранване - това е най-сигурния начин да го отбиеш, сега правилно си го храниш с кърма. И Оги е наддал само килце и 3см, а според лекарката му, той е едно добре хранено, голямо и здраво бебе.

# 259
  • Мнения: 260
Аз пък си имам една баба вкъщи, която заради манията си за пестене е решила, че температурата от 16-18 градуса е идеална за гледане на бебе.  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out Тя смята, че при 21-22 градуса детето щяло да се свари, щели сме да я изнежим много и щяла да започне да боледува. Те в детските градини децата ги държали при 18 градуса. Добре де ами как да и обясня, че децата в детските градини са големи и по цял ден не се спират. И на мен целодневно ми ходи по нервите и не знам още колко ще я изтърпя. Добре поне, че скоро ще ходи на село, че иначе  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Ним, и аз изпадам постоянно в някакви депресии. Вчера отново се скъсах от рев, защото мерих едни блузи понеже сме на сватба в събота, а аз оново няма какво да облека. Все още ми стават само дрехите от бременността. Видях се в огледалото в магазина и ми идваше да го счупя. Разбира се си го изкарах на мъжо, не че той ми е виновен с нещо, но ...
tani_p, ти в кой квартал живееш?
Ивонска, сега видях че си писала за рождения си ден. Моя е на 10 април. Можеше да спретнем един общ купон, ако бях в София  Sad

# 260
  • София
  • Мнения: 6 810
В яслата на Никол е 30градуса, децата ги връщат сварени напараво.

# 261
  • Мнения: 3 405
И свекървата "долетя" в 23 ч. в стаята.  #2gunfire Идеше ми и нея да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Нашата долита в 00,30ч, в 2,30ч и последно в 4,00ч. Купон! Mr. Green

Следващия път я посрещнете по евино облекло да видим дали ще посмее да влезе Mr. Green Шегувам се Grinning А чукат ли на вратата или направо връхлитат?
Когато живеех със свеки тя винаги чукаше и не си е позволявала да влиза през нощта.

# 262
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
До сега бирих с приятели, които нр бях виждала 2 години и съм заредена с много положителни емоции Mr. Green Mr. Green Сега мисля да се накърмим и да се наспя.
 Тук времето си беше готино до сега, но се развали определено.
А за свекървите- добре, че мойта е на 400 км то тука и мисля тази година повече да не идва Whistling

# 263
  • София
  • Мнения: 3 249
Ей сега се прибрахме с беба. Навън вече духа силен вятър, но преди това беше ОК положението. На мен ми беше студено, защото не се бях облякла добре, но беба я бях подготвила и си спа чудничко в кенгурото.

На прегледа се опитах да се предредя, ама не ме пуснаха, нищо че съм с бебе. И другите били с бебета, ама в коремите, та не мина номера. Ама аз да пробвам де - отидох си точно на часа все пак. Течът като излезе микробиологията ще го лекуваме. Имам и раничка на шийката, нея също ще лекуваме, ама първо теча. За сметка на това шевовете са ми зарастнали перфектно и според докторката съм зашита много добре. Защо ме боли не е ясно, във всеки случай не е възпаление по шевовете... Май ще се окаже на психоогическа основа всичко накрая.

# 264
  • Мнения: 307
А чукат ли на вратата или направо връхлитат?
Когато живеех със свеки тя винаги чукаше и не си е позволявала да влиза през нощта.

Откакто се роди Еви, спря да чука  Crossing Arms Не ми се влиза в конфликти, ама не знам до кога ще съм добра Tired

# 265
  • Мнения: 3 405
Леле, свекърва и половина, как няма да почука  ooooh!

Ним, и моето положение е същото, сега си пъхам полижинакс. После ще ходя за изследване за раничката. Толкова хапове изпих за 2 месеца и продължавам. Моля се вече да съм се оправила. Стискам ти палци да е наред всичко.

# 266
  • Мнения: 1 104
По въпроса със свекървите - добре, че не живеем заедно.Но ще ви дам съвет от една приятелка, която живее със свекърва си, която нахлува в стаята когато си иска и то без да чука. Та моята приятелка веднъж не се сдържала и й казала:"Тъй като ти никогая не чукаш, заради тебе не можем да правим секс и изобщо не се надявай на второ внуче. Пък ако има таково, да знаеш че сигурно нямо да е от сина ти.". След това свекървата никога вече не влязла без да почука.
За наддаването на бебоците - нашата бебка е качила 450гр и 2 см. Ясно е,че ще сме финни.Вчера бяхме при педито и ни сложиха Пентаксим.Супер - никакви странични реакции.
Еho82, не си единствената , която си ходи с бременните дрехи.И аз съм така.Нямат сваляне тези кила.Още съм си +8.
Ним, радвам се, че всичко е наред с шевовете.Другото ще се оправи.И аз все още изпитвам лека болка, точно където е епизотомията.Лекарката ми каза, че ще отшуми, ма да видим кога.
Анджелина, и ти да се оправяш бързо!

# 267
  • Мнения: 260
Нашата баба пък чука и без да дочака отговор влиза  ooooh! Абе не ми се говори  Crazy
Ним, важното е че всичко е наред с шевовете, а течовете ще спрат постепенно.

# 268
  • Мнения: 471
Ние пък си имаме само дядо. Той не вижда и си мисли че това му дава право на неограничен престой в нашата стая. Хващал ни е в какви ли не пози Simple Smile И говорих и се карах......а сега от както се роди Митко е още по зле. Единствено не влиза когато аз съм сама с бебето, но ако мъжът ми си е в къщи си влиза когато си иска........но.... преживява се Simple Smile

# 269
  • Мнения: 1 371
Добре, че живея сама с мъжа ми и бебчо. Даже не мога да си представя обратния вариант. Сигурно щях да полудея, да се дразня от всичко около мен, особено ако влизаха в нашата спалня без да почукат.
Но успех и късмет на всички - винаги има шанс да се сдобиете със собствено жилище и  Ви го пожелавам.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт