Имаме си втора тема-ние португалките !

  • 17 002
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз от много мерак, съм си заделила статии за отглеждане на деца, за първите стъпки, за много, много неща.Взех един голям бележник и вътре преписвам някои неща, други ще ги залепвам (запаметени са в СД) и само чета и си мечтая.Реших като си отидем в БГ юни-юли и тогава вече ще си настоявам, пък да видим дали ще ме огрее Crazy .Имам чувството, че Стоян се страхува newsm78 .

Новаа, дъщеря ти е голяма сладурана.А на една от снимките си излезнала малко като една от актрисите от Сексът и градът Peace (където си хванала съпругът ти под ръка, а той държи количката).

 Hug за всички!

# 16
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте.
Ето ви линк:http://www.snimka.bg/profile.php?del_photo&photo_id=2409006,паролата е 0000
НЕ съм в най добрата си светлина,но поне няма да ме сбъркате. Mr. Green
Дани,успокой малко топката.И при мен беШе малко така,та 4 години се тормозих да забременея.Колкото по малко мислиШ за това по лесно Ще стане,стига Стоян да поиска де Wink

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Доре, не ми излиза албума Cry

# 18
  • Мнения: 878
Зой4е,и ние сме 4ували подобни неЩа,но мен това не ме засяга много...те Ще са ми само племенници все пак.Да му мислят родителите.
Мислех си,4е давам полезна информация та затова го казах PeaceБрат ти и жена му ще идват ли на срещата newsm78 Ина мен не ми излиза никакъв албум Thinking
Дани заподозрях аз,4е е военен и затова попитах.Аз живеех с един военен преди да дойда в Португалия.Завършихме заедно във В.Т,а после го разпределиха в Ст.Загора,та и там живях една година преди да се разделя с него.
Ох в неделя цял ден ще посрещам гости и доста ще лудна,4е има и самопоканили се CloseВ събота сме на рож.ден на едно детенце,в понеделник съм на работа Rolling Eyes,така 4е най вероятно ще се вклиу4а 4ак във вторник,ако ми остане време.
novaa хубава ти е дъщери4ката,финна мадама,ще я вземам Heart EyesКога ще идвате към Португалия?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
zoui, да не се окаже този предишен колега на моят мъж Laughing ?В кое поделение е в Стара Загора (ако знаеш) Blush ?

# 20
  • Мнения: 878
Ами мила не си спомням ве4е,но живяхме там от лятото на 2002 до лятото на 2003г,когато го уволниха от армията.Ивайло Иванов се казва,180см,мургав,с 4ерна коса и 4ерни о4и.А аз работех в бинго "Младост" Mr. Green

# 21
# 22
  • Мнения: 26
Здравейте португалски мами   friendship .И аз най-сетне да се включа .С някои сме си писали lozeva например ,zoui сме в процес. Нашта съдба е  pai portugues ,но живеем в Швейцaрия. Много ми харесва да чета темата защото се чуствам съпричастна ,въпреки че не живеем там.Но и ние си ядем bacalhao -то когато можем ,разговаряме на някаква смесица от португалски ,български и немски  ..Общо взето сме обединена Европа .  lalalala
желая на всички приятен weekend    newsm44

# 23
  • Мнения: 194

             Здравейте моми4ета!

Не знам от къде да запо4на,оживило се е доста при вас.
Доре,много хубава работа е свършила психоложката,радвам се,4е ве4е си ок и 4ерните мисли са дълбоко в океана,а не в главата ти.
Новаа,дъщери4ката ти е много сладка,а Даниел пък сме си го харесали от 3 месе4ен Embarassed
Светле,не се обвиняваи излишно за нежеланието на Теди да у4и,няма общо с търпението или нетърпението,което си проявявала и наи-обгрижваните и обгравданио с внимание деца понякога постъпват така,просто не може вси4ки да имат еднакви стремежи и особено при спортистите се слу4ва 4есто да не ги вле4е зубренето,имам много спортисти олоко мен те просто не могат да седят на едно място толкова врвмв като мен например.
Дани,аз забременях на 26 и родих на 27г,при мен отлагането беше сжързано с тежкото следване,номисля,4е не съм закъсняла много,сравнително навреме едори ако искам мога и да родя 2ро преди 30г,но не бързам искам да дам нужното на Инес ина4е ще се раздвоя и ще я ощетя.От медицинска гледна то4ка е по-добре по-рано,защото сперматозоидите на мъжете се произвегдат ежедневно,а при нас яйцеклетките си ги имаме формирани още от раждането ни и с годините остаяват и вероятността от мутации се ужели4ава правопропорционално с възрастта на жената.Не 4е всяка жена над 35 ражда дете с вродени пороци,но е много по-4есто ,отколкото преди 35.Аз бях на 27 и ми се слу4и,но сърде4ните пороци имат друга генеза.Това,което ти казват моми4етат за фолиевата киселина е абсолиутно задългително,моге да запо4неш 2-3 месеца преди да по4нете опитите и 1те 3 месеца от бременността,изклиу4ително важное дори да си в Бг и да ти каже някой СПЕЦИАЛИСТ,4е няма нужда не го слушай!!!! #2gunfireАко искаш ще ти обесня подробно.За хламидии няма нужда да си правиш изследване всмисъл,4е те не влияят на бремеността,просто ако ги има от дълго време трудно се забременява или понякога не мога да се забременее,но за токсоплазмозата е добре да се изследваш,особено ако си имала котка вкъщи,защото уврежда тежко и фатално плода.Снимките са   bouquetстрахотни,много си хубава!Майка ми ще дойде,стига само да не я прецака патролката,4е не и пре4и нищо да го направи.
Ако искате да видите мойто слън4ице има много снимки на www.ines.dir.bg
има ме и мен и майка ми,ако имате време и желание вижте ги,но са много последните галерии са най-нови.Много целувки за вси4ки,аз мисля, Thinking Thinking Thinking Thinkingмисля и сън не ме хваща,не знам какво да правя.... Tiredкато ме няма,няма ама като пиша,пиша здраво #Crazy Blush

# 24
  • Мнения: 194
 Sorry за правописа,но още бъркам някои букви пък други не знам къде са Blush

# 25
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Меди,страхотни сте вси4ки.С майка ти сте като сестри,а Инес най вероятно прили4а на баЩа си,а може и да се лъжа,ама е като курабийка...сладка...
Линда,добре доШла при нас.МожеШ да ми пратиШ скайп,ако имаШ или ако искаШ аз да ти дам моя....в работно време много ми се говри,а моми4етата все ги няма:)

# 26
  • Мнения: 194

         Добре дошла Линда!
Доре,благодаря за комплимента ще предам на мйка ми Grinning
Родиха ли се близнаците или още са на топли4ко? newsm78
Приятна Неделя!!!!
Зой4е,жива ли си след гостите?О или те май утре щяха да идват май така беше... Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 610
Привет португалки!
Извинявайте, че се намесвам в темичката брутално и ви отклонявам от вашето ежедневие .
Ние, немските мами,известни със знаменитото си чувство за хумор, провеждаме една кампания!
Една наша любима съфорумка се е кандидатирала за Мис Клюкарник! Молим за вашия глас!

Прилагам снимка на нашата фаворитка


Моля, гласувайте за Тризначката!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174011.0
Е, кажете сега, не си ли струва да гласуваш? Три цици са това , не е шега!

Благодарим ви за подкрепата!  Laughing
Три пъти "ура" за португало-немската дружба! Mr. Green

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Айде, тризначката е с глас от мен Laughing

# 29
  • Мнения: 194
         И от мен един глас за Тризна4ката  bouquet
Зой4е,как мина празника?
Успешна седмица на вси4ки!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт