КАУФЛАНД - тема 74 Февруарска

  • 44 625
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 12 571
Аз бях преди два дни. Изпратиха ми ваучер вчера. Но като се опитах да го активирам през мейла, ме прехвърля в приложението и там няма нищо. Опитах няколко пъти, все същото и се отказах. То РД мина, аз вече почерпих с ваучер от конкуренцията.
Ти на кой мейл им писа?
Не съм им писала още, но сега ще го сторя. Купон са ми пратили вчера, по грешка към написала ваучер. Но в приложението не се визуализира, иначе си имам мейл с Честит рожден ден и купон за отстъпка. На като натисна Активирай в мейла, нищо не се случва.
П.П. Току-що им писах тук: info@kaufland.bg

Последна редакция: ср, 05 мар 2025, 22:18 от blue.angel

# 661
  • Мнения: 559
ами заглавието ?

# 662
  • Мнения: 4 356
Темите не са месечни.

# 663
  • Мнения: 5 855
При вас има ли от суровия насипен слънчоглед, който е в кошници до тиквените семки? При нас изчезна от преди 1 седмица и нямат зареждане никакво.

# 664
  • Мнения: 15 411
И при нас има от нес кафето за което Долче писа. Ето снимка.

Редовната му цена е 12,49

Последна редакция: чт, 06 мар 2025, 16:31 от Пролетно цвете

# 665
  • Мнения: 33 727
Мисля, че на кафето пишеше срока на годност само месец (03) и година. Интересно че на етикета с цена са написали "най-късно до 03.03.". Цената с намалението определено е изгодна, то най-евтиното разтворимо кафе К-класик идва по-скъпо.🙂
При нас още го няма безкофеиновото разтворимо кафе К-класик. samantinia, дали ще го махат от асортимента? Аз тъкмо го "открих" и исках още да си взема...

# 666
  • Мнения: 15 411
Да, на пакетите пише годно до 03/2025, а тези с редовната цена са до 05/2025

# 667
  • Пеликания
  • Мнения: 2 781
То пък какво ще му стане на кафето след срока Grinning

# 668
  • Мнения: 33 727
MarieSt, едва ли ще му стане нещо на кафето, но нали нямат право да го продават след срока му на годност. Явно са очаквали, че намалените опаковки ще се продадат до 03.03.🙂

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 1 295
Мисля, че на кафето пишеше срока на годност само месец (03) и година. Интересно че на етикета с цена са написали "най-късно до 03.03.". Цената с намалението определено е изгодна, то най-евтиното разтворимо кафе К-класик идва по-скъпо.🙂
При нас още го няма безкофеиновото разтворимо кафе К-класик. samantinia, дали ще го махат от асортимента? Аз тъкмо го "открих" и исках още да си взема...
Най вероятно ще се появи с нова опаковка или с друг грамаж,но и с нова цена.

Последна редакция: чт, 06 мар 2025, 22:12 от samantinia

# 670
  • Мнения: 33 727
Ох, преди малко по новините чух, че кафето било поскъпнало много и още щяло да поскъпва...🙄 И евтините кафета с повече. Предусещах нещо такова. Мрън!☹️

# 671
  • софия
  • Мнения: 33 376
Много съм доволна от обслужването на Информация в магазина в Халите - възпитани, спокойни, коректни.

# 672
  • Мнения: 20 078
Да, поскъпват кафетата, яд ме е, че не запасих ,имаше 4х250 Лаваца за 20 лв във Фантастико.

# 673
  • Мнения: 64 930
Кафето, шоколада, маслото, всичко... Disappointed

# 674
  • Мнения: 33 727
Да, чудно как за всяко нещо изниква някаква "криза"...😪

Общи условия

Активация на акаунт