може да сме кръгли и дебели, но сме МАЙски майчета засмени

  • 17 396
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 461
Здравейте, бебчо е добре  Hug много се изплаших за бебчовците а и аз се одарих лошо. Потвърдиха че е момиченце, качила съм 8 кг до момента, бебчо е с главата надоло. Утре ща си пускам изследвания.
 Да ви кажа за две години почти не си бръсна краката Grinning
не растат тези косми и това е. Всичко е на хормонална основа.Вече док ме вика на две седмици.
 Днес си купих перде за детската стая с мечо пух и тигърчо много им се радвам,  Hug
Роси док ти е супер нетактичен как може такова нещо, много съм възмутена.

# 16
  • Мнения: 1 269
хайде и аз на новата темичка   Hug харесала сьм си  1stroller но в интернет нямат цени,а в нашия град не продават тази марка,та ако някой знае цената ще сьм му благодарна  Kissing Heart

# 17
  • Мнения: 1 269
kar4ita радвам се,че всичко с теб и бебчо е наред newsm44 и аз ведньж си ударих корема с една табуретка,още не бях свикнала с новите габарити Joy Joy Joy и веднага се обадих на доки,прегледа ме и се успокоих.

# 18
# 19
  • Мнения: 143
пиши им на мейла ще ти отоговорят. Кажи после какво са ти писали, че и на мен ми харесва тази.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 397
SILVIA M Можеш да им звъннеш по тел. или да им пратиш мейл да ти кажат дали я имат в наличност и каква  им е цената, нямат цени на сайта  #Cussing out аз така преди няколко седмици ги изтормозих по тел. и накрая като ми казаха прилични цени за количките който съм харесала се дигнах да ги видя на живо  Peace

# 21
  • Мнения: 1 269
утре ще им телефонирам,а от другата седмица почвам да ходя при лекаря  при който ще раждам в шейново и ще имам пьт до софия  valentina_db ще те информирам  Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Katia N, на коя фирма е комплектчето ти за изписване, че много ми харесва?

# 23
  • Мнения: 529
Аз да ти кажа като гледах количките на Плей вървяха към 1000 лв и нагоре. Но се отказах от тях защото поне за мен са тежки.  newsm78 А и скъпи, разбира се.  Embarassed
Не помня коя готина девойка даде линк за одеалата на самоковската фирма, но да ви кажа че днес си купих цели два броя, памучни и много си ги харесвам: одеало с патета и одеало с мечета
Иначе да си кажа - днес бях при моя доктор и той ме хвърли в оркестъра. Според него няма да избутам до термин, засега имам задача да избутам още три седмици.  Sad Имам леко скосена шийка и зачатък на разкритие. Увеличавам магнерота и май трябва да си седна на задника и повече да почивам.  Wink Абе казах на татито да се стяга и другата седмица да ходим да вземаме леглото. Днес минах през още някои магазини, и покрай одеалцата взех и един коплект чаршафчета, не са кой знае какво , но вече се перат Wink дет се вика да имаме готовност.
Колкото до другите обсъждани проблеми - пазарих оня ден таткото да ми прави прическата  Mr. Green  с бръснача, а той отворен  - вика, купи от ония дет се пръскат и после под душа с гъбичка /демек пяна Вийт/. Много взе да ги разбира и той нещата. Grinning

# 24
  • Мнения: 16
Какичка,

Наистина много са милички одеялцата. Ти откъде ги купи? Аз гледах, че имат склад на Илиянци, но не знам дали продават надребно или трябва да се ходи до Драган Цанков май беше магазинът им.

Дай инфо как им вървят цените...

Т.

# 25
  • Мнения: 143
Как ви се струва тази кошара http://www.family-bg.com/catalog/prX_684.htm ?

Какичка стискай краката и почивай, стискам палци да не се изненадвате предсрочно

# 26
  • Мнения: 16
Valentina db,

Преди няколко дни и аз попаднах на същата кошарка, само че в ДаНет, но там е малко по-скъпа. Доколкото разбирам има и опция за люлка.

Ето ти линк, за да видиш и друго десенче, което върви с нея, а имат и други снимки на части от креватчето пък даже и отзиви за него:  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=508

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 22:26 от Tony Bonbony

# 27
  • Мнения: 832
Разписвам се, поздравления на gmsvetla

среща - 8 броя за 22-ри
аз + ниночка + балонеса + шеметка + тони бонбони + миленка + станела + темп
? пешън ?

може и мен да броите  Laughing  само казвайте къде

# 28
  • Мнения: 143
Tony Bonbony мерси. Май се разубедих като разгледах всичко Sad

# 29
  • Мнения: 1 461
Мили майчета да знаете че ви очаква нещо невероятно, появяването на бебчо,  ylinfant най голямото щастие да си го гушните и когато то ви погледне с невиините си очички и ще забравите за всички проблеми и болки :hug:http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110751
Какичка остискай поне докато влезеш в 9 месец.
Ще стискаме палци всичко да е наред.
Лека вечер от мен newsm53

Общи условия

Активация на акаунт