може да сме кръгли и дебели, но сме МАЙски майчета засмени

  • 17 398
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Katia N, на коя фирма е комплектчето ти за изписване, че много ми харесва?
На Aziz baby е. Hug

За името-този път ще вземем буквата на майка ми-тя се казва Грета. Аз исках направо на нея да е, но мъжо си има съображения и решихме да е Габриела. Ако все пак излезе мъж, най-вероятно ще е Георги. Peace
Аз днес купих и чувалче за изписването, ако е топло ще остане за после. Утре ще го снимам. И отново е розово. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 7 914
ninochka
хаха особено за хора който не са запознати с г.с е много трудно да се обясни с две думи в кой месец си дефакто  Crazy

kar4ita
 иии дано и аз имам твоя късмет да съм се отървала от космясалите крака Praynig

SILVIA M
 много е готина коли4ката Party

# 33
Здравейте,мен пак сън не ме лови и реших поне да се опитам да дам инфо за количката.
SILVA M,тази количка я гледах преди някаде около 2 седмици в малечко и беше някаде около 1000 лв.Но е много готина,и удобна и парите си струват.Ох айде мами да се тупна пак да се опитам да задрема,макар че е малко вероятно. 1countingsheep

# 34
  • Мнения: 83
Аз само се записвам и заспивам
 Лека нощ на всички!

# 35
  • Мнения: 3 089
a aз ви казвам добро и с вежо утро!
днес празнуваме поредна година от сватбата ни! не мога да повярвам как минава времето. но е факт, че скоро ще бъдем четирима family
днес ще си порева явно на воля от умиление и заради хормоните.

среща - 9 броя за 22-ри
аз + ниночка + балонеса + шеметка + тони бонбони + миленка + станела + темп + xai
? пешън ?

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 07:57 от majceto

# 36
  • Мнения: 1 030
Добро и от мен! HugО,Майче до платинена годишнина да стигнете.Много дълъг семеен живот! Старите хора казват,че първите седем години били най трудни.  bouquet вчера бях заредена с положителна емоция,ходих да разглеждам бебешки дрешки.Ми то красота от шарени по шарени о си купихме само една шапчица.Ще пазаруваме чак средата на април така се разбрахме семейния съвет.                                                                   П.С.Майче,весело изкарване! Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 961
Добро утро и от мен  Laughing
Майче, честита годишнина   bouquet
Днес смятам да ходя до "Малечко", харесаха ми няколко колички там, но ми се ще да ги видя на живо, а и да видя цените! Дано не са по 1000лв., че само по такива се зазяпвам напоследък  #Crazy 

# 38
  • София
  • Мнения: 4 397
Добро Утро  Hug
majceto Честита годишнина и дълъг семеен живот   bouquet

asiasia Моляте виж дали са получили Нео Нато-Пиума, и ако не са питай кога ще получават  Praynig   bouquet

# 39
  • Мнения: 270
  
majche  Hug

Поздрав за годишнината...

************

Любовта не е пенлива.
Нито пък тържествена.
Е, може и така да изглежда,
Но е всъщност само
Удар от живота,
Който се повтаря
Може през сезон,
А сигурно и по честичко.
Това е просто звук от стар барабан,
Който удря тежко,
Докато останете без дъх
Без дрехи,
Без думи,
Докато си станете първи
И забравите, че сте последни.
Докато бъдете.
Докато кървави и отчаяни
Спрете да се оскърбявате.
Докато гръм гръм удари.
Това е любов! Не отминавай!


# 40
  • Мнения: 961

asiasia Моляте виж дали са получили Нео Нато-Пиума, и ако не са питай кога ще получават  Praynig   bouquet

ОК  Peace

# 41
  • Мнения: 146
Здравейте,
майче честита годишнина, още многооооо години семеен живот ви желая  bouquet
и мен пишете за срещата на 22-ри Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 089
среща - 10 броя за 22-ри
аз + ниночка + балонеса + шеметка + тони бонбони + миленка + станела + темп + xai + една мама
? пешън ?

в ритуалния дом ни подариха 3 книжки. ето какво пише в едната от тях за годишнините:
- 1-ва година - памучна; дарове - памучни кърпички
- 5 години - дървена; дарове - дървени предмети;
- 6г. и половина - цинкова - напомня, че бракът трябва от време на време да се излъсква, както цинкът се лъска;
- 7г. - медна; разменят се медни предмети;
- 8г. - тенекиена; подаряват се лъскави домашни предмети - тави, кексови форми, такива за сладки...
- 10г. - ден на розите - канят се шафери и шаферки; подаряват се рози;
- 12г. - никелова - предупреждава: "не забравяйте да поддържате блясъка си";
- 15г. - стъклена; ясни и прозрачни трябва да са отношенията между съпрузите; подаряват се стъклени предмети;
- 20г. - порцеланова - на гостите се сервира в нов порцеланов сервиз, като се смята, че от старите сервизи няма помен;
- 25г. - събира целия род; над златния венчален пръстен се поставя сребърен обръч;
- 30г - бисерна; напомня, че изминалите 30 години се нареждат като бисерна огърлица. на съпругата се подарява огърлица;
- 35г. - ленена - подаряват се ленени покривки
- 37 и половина г. - алуминиева; доказва, че щастието на брачната двойка е било дълготрайно;
- 40г. - рубинова;
- 50г. - златна; златните пръстени се сменят с нови, защото ръцете, които са носили златото, са се изменили, а златото се е изтъркало;
- 60г. - диамантена - нищо вече не може да разруши този брак;
- 65г. - желязна;
- 70г - благодатна;
- 75г. - коронна;

# 43
  • София
  • Мнения: 1 402
Честита годишнина майче!!!

Аз вчера бях на доктор и сме успели да възстановим нещата с растежа, явно хаповете са помогнали  Laughing ....та вече сме 1,300 кг и с дупето надолу ....

# 44
  • Мнения: 103
Честита годишнина, майче !!! Дълъг и щастлив семеен живот !!!   bouquet

Лек ден на всички

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 11:22 от gala@

Общи условия

Активация на акаунт