КАКВА ПОМПА ЗА ИЗЦЕЖДАНЕ?

  • 2 198
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 664
Тук всички ще ти кажат Авент, защото доскоро нямаше по-добро в Бг. Аз пък ще ти кажа, ако решиш да вземаш скъпа помпа (защото въпроса ти беше за по-евтина такава) да вземеш Медела, това е медицинската попма, която се изпозва в родилните домове на Запад и в Щатите, Ла Лече Лигата също нея препоръчва. Аз имам единичната електрическа, цедих с нея всеки ден, защото ходих на работа, цеди много леко и бързо, без никаква травма за гърдите, а цедих винаги на най-силната степен.Но ако няма да ти трябва за всеки ден, може би и механичната им ще ти свърши работа.

# 31
# 32
  • Варна
  • Мнения: 389
Avent

# 33
Преди 5г с дъщеря ми от евтини помпи си докарах мастит. Сега със сина ми доста се бях стресирала какво да ползвам, братми ми даде тяхната помпа на Авент. Супер е.

# 34
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз ползвах Авент и съм много доволна. За Медела също съм чувала само добри неща, но поне доскоро не се продаваше в Бг.

# 35
  • Мнения: 678
И аз съм за Авент.Още си я ползвам

# 36
  • Мнения: 645
Аз с изцеждане храних две бебета осем месеца, използвах помпата на чико за 25лв.   Всъщност тази  http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_101&products_id=747

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 973
AVENT  Peace

# 38
  • Мнения: 183
 И аз се спрях на Авент ,но имам въпрос : Каква помпа да си взема ръчна или електрическа?

# 39
АВЕНТ без колебание.

# 40
  • varna
  • Мнения: 1 012
авент-вече 2ри месец се изцеждам само с нея без да кърмя-бебо е малак и не може да суче добре,само понякога се ядосвам защото клапата и се засмуква навътре и трябва да е намествам постоянно-това и е дефекта-малка клапа

# 41
Помпата е една: АВЕНТ ИСИС! Има толкова изписани вече мнения по темата.... Twisted Evil

# 42
  • софия
  • Мнения: 25 648
Bertoni - прилича много на авент-ската, а цената й е около 2 пъти по-ниска. Ползвала съм ги и двете и не намирам разлика (вярно, че не се цедя много много).

# 43
# 44
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Спряла съм се на Авент,но всички раждали близки ме уверяват,че е ужасно трудно да се справя,почти невъзможно.Но аз твърдо съм решила все пак да опитам.

Общи условия

Активация на акаунт