На опашка СЕПТЕМВРИЙКАТА не чака - вижда се вече тумбака!

  • 11 811
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 896
Ей, хора, днес окончателно се уверих, че съм много по-добре вече - ходихме да пазаруваме в Хит и на реда с подправките по-рано така ми ставаше лошо от миризмите, а сега ми замириса приятно, чак кеф ми стана. Супер разлика.
А за лапада, май много не е излязъл още, но намерихме от една баба на пазара, че много ми се прияде като ви четох тази сутрин.
Thumbelina,
ти сигурно за мен казваш, че ме е разбунтувало инфото за копривата, ама да не се засегнеш - просто ми е болна еко темата и оттам и за чистотата на храните. Пък и бремелинска реакция, нали знаеш.  Wink
Хайде да ви е сладко хапването на зелени нещица днес, а и денят какъв е разкошен само!
 Hug

# 31
  • Мнения: 228
Момичета хайде да си поговорим малко за токсоплазмозата,я казвайте кой каквото знае,че аз днес бях на гости на една съседка,дето 10на години не сме се виждали-освен на улицата де:),та тъпата им котка  smile3516както си седеше на техните крака и  ukliam1 на моите,драснала ме е леко през панталона та сега хем ме е[smilie=smile3515.gif] хем седя и се newsm12 какво да правя,кога най-рано може да се изследвам.дано не звуча параноично,но нали казват,че това има тежки последици евентуално петия месец,та за всеки случай да съм спокойна май ще метна едни изследвания в Цибалаб.помагайте с малко инфо. smile3529

# 32
  • София
  • Мнения: 245
basilisk, в никакъв случай не съм се засегнала  Simple Smile само че не исках да оставате с погрешно впечатление за мен, затова поясних... и аз се ужасявам от мисълта, че някой ден и тук ще има само големи красиви и безвкусни ябълки, домати и т.н., които нямат никакви качества. Прекарала съм известно време в Германия и много добре разбирам за какво говориш  Confused Важното е, че вече си добре  thumbsup
Момичета, да ви питам, вие мислите ли да ходите на море и ако да, кога?

# 33
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
хи хи хи отвори се темата с морето Mr. Green Mr. Green
ами аз съм на морето ама моя мъж изрично ми каза  "тоя път забрави за плаж и за къпане в морето"!!!!!! Shocked #Crazy #CrazyАз толкова да обичам да се пльоскам във водатъа и да си плувам-а ся кво шъ седя и шъ дзяпам отстрани Shocked Shocked Shocked
бахти и гадното е това-ама няма да се разберем с него по този въпрос ми се струва-един път ще си накисна пърдюхата в гьола Mr. Green Mr. Green

Сега нищо не ми дава да правя-даже не ми дава и да си пръскам косата с лак за коса.. #Crazy #Crazy ммм чи аз с кво ще си оправям причоската кат излизам...И са навиках едно хубаво и миряса.И му казах аз мисля и кичури да си прая ти лак не ми даваш да си слагам на косата,,яяя да си ги нямаме такива... Naughty Naughty

та блазе ви на тези който ще одят на плаж-аз явно няма да съм от тях #Crazy

оххх шия,шия тоз гоблен и ме схаванаха пръстите-- Joy Joyама днес мнооо ме мързи  bouquet

# 34
Ани аз точно лапад исках щото него мога само на сърмички да го ям и от няколко дена са ми в главата. А спанака пък само на салатка ми е вкусен аз от него всеки ден си нагъвам, ама искам сърмичкииии Rolling Eyes... явно обаче ще трябва да изчакам още известно време да избуи повечко. Мамита аз бягам да гледам мъжо как маца и да му се карам, ако обърка нещо Laughing...

# 35
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ааа бебе той сега лапада е малък за сармички.Незнам как ги правиш аз сефте чувам за сърми от лапад.Но аз който брах  му бяха много днюребни листата и за завиване на сърмичка нестава 100%.ще трябва да позачакаш още малко ....ама що ще му се караш на твоя бе???????

нбе може ли да боядисва???оххх ще ме умориш ти казвам.. Joy hahaha hahaha

# 36
Аммм сърмичките все едно лозови правиш с такава плънка, ама с лападови листенца. Само се запарват малко в топла вода преди да почнеш да навиваш. Стават много свежички ( с тънка коричка, абе опитвам се да кажа че листенцата са меки )  Rolling Eyes. Същото става и с първите липови листенца дето излизат тез дето са много светло зеленки и тънички Grinning.
А ще се карам щото от не знам колко време говоря че трябва да се почне ремонта и все отлагаме и сега най накрая newsm74 та искам да съм там да следя какво се прави. А иначе ся като гледам малко на петна става ама като се мине 2 път би трябвало да е добре newsm78... ще видим, ако не падне тапета дето е отдоло ще стане супер  redecoration. Абе.. ся като се замисля е добре че не си изкарва с това хляба моя мъжо rotfImao.
Пък аз таман заминах да следя работния процес и той видя че дават мач и дойде на тв- то и аз познайте май ще му ударя една дрямка докато гледа smile3524.
Мамита аз ся като гледам снимки от морето и си миля ква съм смотана. 4 години като живях във Варна и само първата ходих на плажчета после ми писна... а ся как ми се плицока   sport027, аммм моя мъжо като го питаха забравих вече кой за море и той вика '' Ми ако стигнем до морето таз година '' ... Аз си замълчах, ама ще давам зор има там във Варна едно хотелче дет си ходим поне за 2-3 дни да наминем таман да се видя с който мога от варненските мамита lalalala.
Айде аз пак заминавам да спя че то мина мача докато се наобяснявам тук...

# 37
Привет,
Не съм прочела нищо за форума и сега без да ми се смеете не знам даже къде ще иде отговора ми,но нищо Simple Smile.Аз също ще раждам септември.Терминът ми е на 1-ви.Днес за първи път влизам в форума,но е много интересен и май ще почна да го посещавам редовно в свободното си време.Аз все още работя.За сега се чувствам добре,но се притеснявам за бебето постоянно,защото разбрах за бременността чак в 2 месец.Нещо като цветна бременост съм карала.Та се притеснявам,защото нали знаете,че в тези два месеца бяха празниците.Пийвах си алкохол,ходих на сауна фитнес и всякакви такива.Иначе вече му чух сърцето на бебенцето.Сега сме на преглед към 28-ми март и се надъвам да видя и разбера повече.Успех на всички.Лека бременност и до скоро.

# 38
  • Мнения: 104
Относно морето, ако мога ще ходя. Аз всяка година ходя на палатка и мисля да опитам. Миналата жената на брат ми дойде в 8-я месец и каза, че се чувства страхотно и в морето влиза...Така че това е много индивидуално. Все пак не бива да се прекалява със слънцето.  Laughing

# 39
  • Мнения: 104
Добре дошла на Галя!  smile3525Дано да ти е интересно при нас. Пиши коя ти е тази бременност, на колко си години, коя зодия си, ей такова инфо. А иначе верно късно си разбрала, но след като се чувстваш добре и лекарите ти казват, че всичко е ОК, значи няма проблем smile3521

# 40
  • Мнения: 17
Здравейте в този слънчев неделен ден, кйто е само за разходки. Аз обаче си седя вкъщи и си скучая, защото още ме е страх да излизам да не би да натоваря и да стане някой гаф - нали трябва много да лежа. не знам докога ще я карам така, но нали серклаж се прави през 16 седмица, ако се наложи, та май мисля да изчакам дотогава, т.е. още 3 седмици - тъкмо хубаво да се изпролети. Е, май няма много интересни неща, с които да ви занимавам, затоав приятно доизкарване на отиващия си ден.

# 41
  • Мнения: 17
А, и на новата мама - добре дошла

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Гепи дружки! Grinning

Та привет на всички новодошли! Hug

Галя от тук нататък забрави за сауните и топлото... и поста ти е точно там, където трябва, споко Grinning.

Бебчо, Я сподели спаначента салатка как я действаш, плс! Пък тази "ниска баница" за сефте я чувам Rolling Eyes  ама аз пак да си пробутам моЙта баница Mr. Green... ако изобщо става въпрос за нормална баница де, че не я знам тая "ниска" и туй то. Laughing

 JoyЕйййй Ани утрепа ме с тоя лаф( пърдюхата )ти казвам  Joy Joy Joy..... вече ми е любим Joy.

Тумбелина търпение и спокойствие ти пожелавам!  Hug

Снежи за бързо и вкусно ти препоръчвам фритата с гъби ако не си я пробвала, а за не чак толкова бързо фритата с картофи и лукchef

Павлина и мен ме чака серклаж и се прави там някъде, да. И на теб търпение с лежането, каузата си заслужава. Hug

Такаааа... , почти съм сигурна, че нещо забравям ама к'во да се прави ooooh!

Иначе и аз забелязвам, че вече съм значително по-добре и мен не ме дразнят вече толкова миризмите и  издържам повече време без да трябва да бутна нещо в стомаха.  Flutter  Вчера бръкнах едно кексче за закуска и сега мине не мине ходя и чопвам по парче Laughing


# 43
  • Варна
  • Мнения: 124
Привет на всички  newsm51 Няколко дена се олежах и сега немога да ви изчета бе мами  Shocked
Виждам добре си хапвате да не ви мисля като ви чета почвам да преглаштам    YumАз качих 5-килца ама то и много лежанка имаше гледам че лютите чушки на мода значи и аз сам фешан без тях немога умирам за кисело зеле и сарми с чушки и супичка да си сипя сосче от чушлетата  Embarassedнямам още киселини ама горко му на бебока  EmbarassedЕдно въпросче в квартала имаме шарка доста познати с дечица се на шариха до колкото знам е опасно ако някои е наясно нека каже нещо аиде пак ще се скиф

# 44
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
оххх бебе а тебе ще умра днеска направо Mr. Green Hug Hug
колкот пъти вляза и след 2 минути и ти цъффвваш във форума..и като ти водя закачливото бебе на аватара -абе много си ми сладка Hug
аз продължавам с мързелуването.Наядох се ам сяяяяяя...??????пак скука

Общи условия

Активация на акаунт