Още мъничко остана, през АПРИЛ ще съм щастлива мама

  • 14 043
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 105
Здравейте момичетааа Simple Smile, не съм влизала повече от седмица във форума и какво да видя, нови бебенца - честито на маминките да са им живи и здрави и много радости да им носят  bouquet. Честито и на рожденичките ни днес - да им е спорна и много късметлийска тази година   bouquet.
За данните на първата страничка - родена съм на 24.12.1977, вече на 29  Sunglasses, още нямам яснота къде ще раждам, ще знам на 2-3.04 , вчера док каза че бебчо върви доста голям а таза ми е 18см и не е лошо да помислим за секцио, а на мен хич ама хич не ми се искаше newsm78, на ще го гледаме още веднъж и тогава ще решаваме. Бях се насочила към Селена ако е нормално раждане, ама ако ще е секцио.....май ще съм при д-р Йончев в Окръжна. Някоя от пловдивските мами да има отзиви за Окръжна Rolling Eyes?
Обещавам вече да съм по-редовна във форума, вече нямам оправдание, в болнични съм, и съм си в Пловдив, толкова съм happy Laughing, така не ми понасяше последните месеци столицата Sad.
Тази седмица мисля да ходя на козметик за почистване на лицето, имате ли идеи дали трябва някои от процедурите да се избегнат newsm78?

# 256
  • Мнения: 366
Честита малка принцеса Никол на nathalie - да е здравичка, послушничка, да папка и спинка и разбира се много много щастие и усмивки да носи! Моята дъщеричка също се роди на 15 февруари, но преди две години - много слънчево детенце е и с добър нрав - дано и Никол ви радва, както Руми нас, безкрайно е щастието Simple Smile

ЧРД на maraya75 и ara75! Леко, безболезнено, безпроблемно скорошно получаване на най-големите ви подаръчета - вашите слънчица Simple Smile
Гигилче, поздви за рождения ден и дълъг живот и на твоя татко Simple Smile

ДейзиГ, честито ви прибиране у дома. Много съжалявам, че в момента сървърът на multiply.com нещо не работи или моят сървър не ще да се върже с него.....нямам търпение да видя малката сладуранка. Ще проверявам постоянно Simple Smile

Ние с бебчо сме добре - ритка си и няма никакво намерение да излиза. Вчера дори се наложи да нося за кратко дъщеря ми, която е вече 13,500 кг. и пак нищо - дори и минимална контракцийка не се появи Sad  -  днес е последния ден на рибките, ще си гледаме овне Simple Smile.

Леко и безпроблемно раждане, на мамите, на чиито бебчета е писано днес да видят бял свят Simple Smile
А на всички останали приятен ден ви пожелавам Simple Smile

# 257
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Тази седмица мисля да ходя на козметик за почистване на лицето, имате ли идеи дали трябва някои от процедурите да се избегнат newsm78?
Ягодке аз ходих на козметик за последно в 6 месец. Козметичката ми каза, че тока се намалял, там уреда с който те почиства след като те е стискала, за да не е червено! Другото много е неудобно, защото е трудно да стоиш един час легнала по гръб, а и болката я усещаш много повече и неможе да те почистят хубаво! Със сигурност козметичката ти ще знае ккаво да прави, но според мен не помага много. На мен ми се появиха пъпки и козметичката не можа да ги изчисти, каза след 2-3 месеца след като родя ще се изчистят! Аз във пубертета не съм имала такива пъпки, а сега явно принцесата взема всичко хубаво на мама!  Joy  Дано  да е така!
Пожелавам ти безболезнен козметик!
Гигълче честит ти рожденик! Да ви е жив и здрав още 100 години!   bouquet   bouquet   bouquet
На рожденичките много усмивки и скорошно гупкане на бебенцата!     bouquet   bouquet     bouquet

# 258
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕННИЧКИТЕ!!! БЕЗПРОБЛЕМННО РАЖДАНЕ, МНОГО ЗДРАВИ БЕБЕНЦА, МНОГО РАДОСТИ ДА ВИ НОСЯТ, И МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ ВСЕКИ ДЕН!!! Tada

 smile3510 И не забравяйте да си намислите желание преди да духнете свещичките

# 259
  • Мнения: 11 036
За почистването - сега не ходя, понеже ме слагат да лежа по гръб, а аз не издържам и 5 минути, започва да ме боли гърба и кръста. Експериментирам сама с разни маски вкъщи.

drize, пъпките са от хормоните, които ни тресат яко в момента. След раждането сами ще изчезнат! На мен пък до 6-7 месец ми излизаха големи и червени по брадичката и около носа.
Благодаря ти за хубавите пожелания Hug Hug

petq, да ти имам проблема Praynig От 3 дена ходенето до smile3550 ми е мираж Embarassed
 

# 260
  • Мнения: 6
Честито на рожденичките бъдещи майки, да имат здрави и хубави бебета и колкото се може по-малко ревливи   bouquet
Честито и на рожденика бъдещ дядо    bouquet И на него здраво и весело внуче!
Боби_ко от къде тидадоха направлението? От майчин ли? Питам защото явно тогава и на мен ще трябва да ми го дадят следващия път и вече почвам да се шашкам как наближава Simple Smile ... А нещо за упойки казаха ли ти, след като ти препоръчват секцио? Някакви изследвания ала бала?
Пролет какво стана с твоите очи ? А гимнастиката я препоръчвам на тези които смятат да раждат нормално с напъване ... Обясняват ти и за дишането, правят се опражнения за подготовка на тазивите и бедрени мускули, които участват при раждането... Някои упражнения са в родилна поза и тн.... Интересно е Simple Smile
Хайде отивам да ям че ще умра от глад Simple Smile

# 261
  • Мнения: 1 925
petq, как къде сме загубили - днес е ден за у-ще, бяхме доста сериозна група.
Аз отивам да спя, че нещо се изморих много.  Tired Ако случайно докато спя станат 15 стр. и има ентусиаст, който да пусне нова тема - е добре дошъл и направил  Hug

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 13:32 от Stra4iatela

# 262
  • Мнения: 11 036
... А нещо за упойки казаха ли ти, след като ти препоръчват секцио? Някакви изследвания ала бала?

Темата за упойките ме вълнува от миналата седмица. Лекарката още нищо не ми е препоръчвала, но като се поразрових във форума, повечето родилки със секцио предпочитат спиналната. За епидуралната също имаше хубави отзиви, но не мога да разбера коя от 2-те е по-добра. Embarassed Поне другата седмица ако се наложи, ще знам какво да я питам и какво да си искам.

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Аааа каква била работата Simple Smile
Влизам да се очета Simple Smile
Преди малко слезнах до аптеката и се сетих да питам за тези специални превръзки за след раждане. Е, нямаха такива, но ми предложиха нещо много странно - памперс подложка или нещо такова му казаха. http://snimka.bg/album.php?album_id=92346&photo=50
Взех 10-ина за да ги пробвам (на бройка ги продават) ама ... малко са неприятни. Сега видях как се чувстват бебетата с памперс между краката - то е много широко отдолу  newsm78
По този повод се сетих и да си отворя енократните гащи да видя колко са големи и как изглеждат. Ами никога не съм носила толкова огромни гащи, ама странното е, че ми станаха Confused и памперса става идеално като за тях

# 264
  • Мнения: 367
бенита на бебетата им е удобно с памперс на тях така им каресва да са като жапчета а ние вече не можем да заставаме в такива пози  Laughing

# 265
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
За почистването - сега не ходя, понеже ме слагат да лежа по гръб, а аз не издържам и 5 минути, започва да ме боли гърба и кръста. Експериментирам сама с разни маски вкъщи.

drize, пъпките са от хормоните, които ни тресат яко в момента. След раждането сами ще изчезнат! На мен пък до 6-7 месец ми излизаха големи и червени по брадичката и около носа.
Благодаря ти за хубавите пожелания Hug Hug

petq, да ти имам проблема Praynig От 3 дена ходенето до smile3550 ми е мираж Embarassed
 

Аз го приемам като проблем защото от както съм бременна ходенето до тоалетната ми е доста трудно Confused Embarassedвсеки ден ям Активия и всевъзможни плодове но по често от 1 път на 3 дни не ходя Rolling Eyes Rolling EyesИ сега разбирасе ми се видя доста чудно това разтройство newsm78

Момичета мислите ли че ананаса предизвиква раждането newsm78
Аз от няколко дни правя разходки мнооого и чистя здраво и пия сок от ананас по 1 литър на ден,но нищо Rolling Eyesа ми се иска вече да раждам,пък и док каза че бебчето е вече с нормални кг. за раждане нормално и е готово за раждане newsm78А и ми се иска вече да се роди Rolling Eyes Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 367
момичета давайте идеи за обиколника. креватчето ми е с 3 плътни страни и еда решетка и ми е чудно как ще ги закрепя  newsm78 до сега не бях мислила за това.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Петя, дали случайно не пиеш някакви антибиотици за течение, примерно...
Аз имах такъв проблем с един антибиотик към 5 месец

# 268
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА MARAYA75 и ARA75 !!!
От все сърце ви пожелавам лесно и бързо раждане на здрави и сладурести бебоци!


Относно козметичните процедури, моята козметичка не ползва "дурсунвал" (не знам дали дака се пише) от както разбра, че съм бременна след почистване на лицето.



# 269
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Петя, дали случайно не пиеш някакви антибиотици за течение, примерно...
Аз имах такъв проблем с един антибиотик към 5 месец

Не мищо не пия Rolling EyesДо скоро пиех желязо, но го спрях а и от него още повече се запичах Embarassed
Явно стомаха ми е решил да се прочисти Rolling Eyesкоето ме радва,но заедно с това ме боли кръста и така не знам от разтройството ли е или от бебето newsm78

Общи условия

Активация на акаунт