Още мъничко остана, през АПРИЛ ще съм щастлива мама

  • 14 051
  • 297
  •   1
Отговори
# 270
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
момичета давайте идеи за обиколника. креватчето ми е с 3 плътни страни и еда решетка и ми е чудно как ще ги закрепя  newsm78 до сега не бях мислила за това.

Ми май няма начин да го закрепиш newsm78
Може би ако закрепиш само часта дето е отпред на решетката и сложиш възглавнички в другите ъгли ще закрепиш положението,ох незнам newsm78 newsm78Немога да измисля начин newsm78 newsm78

# 271
  • Мнения: 161
baloniЧестит Рожден Ден на maraya75 и ara75! baloni
Много здраве, късмет и семейно щастие!
Ние днес бяхме на консултация, но нямаше среща с беборанка Cry, повреден ефограф,та оставихме за четвъртък Mr. Green. Обаче ми взеха микробиология, кръв и урина. За микробиологията докторката каза, че касата поема две изследвания по време на бременност, защото не били евтини Money. Едното в началото,другото в края, това в началото обаче не било задължително, но сега е, тъй като все пак бебоците ще излизат от там Crazy. Имам си и направление и вече може да се ражда Joy, но аз не бързам, че с тази настинка нямам никакви силички yu5.
И да се оплача как се вбесих в лабораторията Rage. Отивам там в 8 часа сутринта и вече 50 бабки чакат. Хубаво,възрастни хора,ама те и понасядали по пейките и все някой друг им пази ред Crossing Arms.Та си почаках към час и половина и накрая бяха останали 2-3има души и се сетих да ми направят път, винаги става така, все накрая Thinking и се започва едно мъмрене и скрибуцане smile3515. Аз предпочитам винаги да си чакам,ама като ми дадат ред,то поне да не мрънкат да му се не знае #2gunfire.....
petq, аз като съм така, сипвам си малко лимонена киселина на прах в шепата и я близвам, защото от оцет ми става лошо.До сега винаги е помагало Peace, поне при мен amiiii!А може просто организмът ти да се изчиства преди появата на бебока Heart Eyes, което е по-добрия ватиант Mr. GreenУСПЕХ Hug

# 272
  • Мнения: 105
Утре от 14ч. съм на козметичката и после ще кажа как е, може и да не е много качествено почистването (поради ред причини които вече сте изброили), но чуствам лицето си наистина ужасно замърсено, та ще се ходи Rolling Eyes.
Я да ви попитам още нещо - взех си от JP-то направление за кръв, урина и микробиология. Въпросът ми е мога ли да ги ползвам да кажем на 05.04 а не тази седмица, имат ли нещо като давност newsm78, понеже искам да си ги пусна в началото на 9-тия месец, а не сега и после пак. И към пловдивските мами, къде мога да ги направя, коя лаборатория работи със ЗК?

# 273
  • Мнения: 56
Веси.единствения вариант е да ги закрепиш с кабърчета от към външната страна на кошарата,и аз така направих.

ягодка,има една лаборатория,часна но работят със здравната каса,въпреки това пак си имат такса но аз платих 2 лв.за кръв,урина и микробиология.Казва се писанец има три клона в градаhttp://www.pisanec.com/,избери си най- удобния вариант.аз ходя в кичука най-често,била съм и в централната лаборатория,до военна болница.Може да се обадиш по телефона и да ги попиташ за въпросната давност (аз лично не знам има ли такава) и за цените,мн.са любезни.Също така ти дават картонче с код и парола,можеш да ис провериш резултатите  в Е-нета.

# 274
  • Мнения: 367
марая не ми се дупчи кошарата все пак е нова оф все нещо такова ще излезне. благодаря за идеите ако на някой му хрумне още нещо нека пише

# 275
  • Мнения: 11 040
ягодка, ако имат давност, тя ще е за календарния месец. На мен всеки месец ми пускат изследвания за кръв и урина. Правя ги в лаборатория, която работи със Здравната каса и не плащам нищо.
На теб няма ли да ти пуснат нови направления, когато влезеш в 9 месец, щом тези искаш да си ги запазиш за тогава? newsm78

# 276
  • Мнения: 221
Честито на рождениците!Да сте живи и здрави и само хубави неща да ви  се случват!

# 277
  • София
  • Мнения: 1 956
 bdbaloni
Ара, ЧРД!!! Леко раждане и сбъднати мечти!!!

 bdbaloni
Марая, ЧРД!!! Леко раждане и сбъднати мечти!!!
 
bdbaloni
ЧРД на таткото на Гигилчето. НА него не му пожелавам да ражда, но на ГИгилчето също й пожелавам леко раждане  Simple Smile А таткото дълги години да е жив и здрав и мнооого щастлив!

# 278
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ!!!

Момичета от няколко дена обикалям аптеките и бебешките магазини за непромокаеми лепенки за пъпче и не мога да намеря  newsm78
Едно време със сина ми си бях купила на Чико бяха много хубави широки обхващаха цялата област около коремчето но сега ми казват че не ги внасяли че били скъпи. Има само някакви бинтове но те не са непромокаеми. По аптеките питам за други но ми казаха че има такива следоперативни (не пише че са точно за пъпче) които ги взимали с такава цел ама на мен ми се виждат малки в смисъл че като има и щипчица и не е паднало трябва да е голяма лепенката за да обхване всичко.  newsm78  newsm78  newsm78

Вие какви си взехте и мамите от Пловдив ако може да кажат от къде ?

Мерси  Sunglasses

# 279
  • София
  • Мнения: 6 294
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЪДЕЩИТЕ МАЙКИ! МНОГО ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И РАДОСТ ВКЪЩИ!   bouquet

ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА ТАТКОТО НА ГИГИЛЧЕ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ЕДИН ЩАСТИЛИВ ДЯДО!   bouquet

ягодка, по принцип всяко направление важи един месец от датата на издаването му, т.е. ако е издадено днес 20.03.2007 трябва да важи до към 19.04.2007. За по сигурно се обади и питай в лабораторията, като също така ги питаш дали работят точно тези изследвания по здравна каса, защото на мен ми се е случвало някой лаборатории да работят, примерно, къвни изледвания по здравна каса, но не и изследване на урина.
Но навсякъде се плаща такса за вземане на кръвта, която обикновено е 2 лева.

За обиколниците - аз искам да си купя само обиколници, но все още не съм намерила такива. Ако някоя мама знае в София къде има само обиколници, моля да ми каже  Praynig

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Пепа-к, аз не съм взимала, защото на лекциите на 9-месеца кзаха, че не са необходими. Имало е нужда от тях когато са връзвали пъпчето с нещо си, което задържало вода, а сега с щипките намало проблем да се мокри. Само след подсъшаването да се капва спирт и после топоцин.
Иначе съм ги виждала само в някои от онлайн магазините

# 281
  • София
  • Мнения: 1 956
Искам и аз еднократни гащи!!! Ама не намирам , а явно и не знам къде да търся... ПОмооощ - от къде си ги купувате в София?
НЯкоя от вас запозната ли е със сутиените на Чико? Гледах ги в едни магазини, обаче нямаше как да меря, а размерите са S, M, L. Но и в двата магазина като по чудо продавачите бяха мъже и хич не бяха наясно на какви обиколки отговарят въпросните размери. КАкъв размер да си купя при обиколка гръден кош 78 - бюст 94-95? Иначе сутиените са супер. Веждат ми се удобни, качествени и имат приличен фасон (е не са еротични, но изглеждат поне спортни).

Вчера как се минах с едни гащеризончета... Много са сладурски , се дни страшни картинки и от прекрасна материя, но... КАто се прибрах , установих, че и двата не са с предно закопчаване - единият се закопчава на гърба, а другият се нахлузва през главата... И освен това единият е с къс ръкав... А в магазина толкова ми харесаха, че забравих да си отварям очите за подробностите... Абе май ще има трай бабо за хубост - с цената на много ревове младежът поне ще хваща окото на гаджетата  Mr. Green

Замислям се за диоптъра ми и как, ако искам да родя без секцио, дали не е по-добре да взема да родя по-рано от термина... Но то съдбата не се предизвиква току така... Но ще изчакам няколко дни и започвам с активното движение (не че сега не съм като скакалец, ама тогава мисля да стана като колибри).

За смъкването на корема - по времето на нашите баби се е смятало, че коремът се е смъкнал в готовност за раждане, когато жената може да си сложи юмрука точно под костта между ребрата, т.е. над корема. То лесно се слага юмрукът, въпросът е, че след смъкването там остава разстояние като преди да се качи коремът.

# 282
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Дано да не преча като се меся малко в темата ви, ама то като не остана какво да чета, почнах следващите по месеци отчетни да поглеждам  Rolling Eyes

veselina miteva, можете да разхлабите малко болтчетата на кошарата и да прокараш по някоя панделка или ширит между таблите, като от външната страна е с възел например. И после като ги затегнете пак, да връзваш за тях връзките на обиколниците. Дано ми разбра обяснението.

# 283
Честито на рожденниците!! Много здраве и любов!   bouquet  bouquet  bouquet  party023

# 284
  • Мнения: 50
Пепа-к, аз не съм взимала, защото на лекциите на 9-месеца кзаха, че не са необходими. Имало е нужда от тях когато са връзвали пъпчето с нещо си, което задържало вода, а сега с щипките намало проблем да се мокри. Само след подсъшаването да се капва спирт и после топоцин.
Иначе съм ги виждала само в някои от онлайн магазините

benitta мерси много за обяснението, ето че лекциите вършат хубава работа ама аз като ходя все още на работа  Mr. Green  Twisted Evil А си мислех че като мие второ и ще съм запозната с всичко еее много бързо се променят нещата.

Значи и аз няма нищо да взимам а в болницата ще питам и ако трябва ще юрна таткото.

Мерси пак на бенита  Peace

Общи условия

Активация на акаунт