Баба Зима си отиде, Първа Пролет иде! 19-25.03

  • 18 822
  • 656
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 537
дааа,четири. Blush

# 481
  • Мнения: 3 743
А сега да ви видя как си напрягате мозъците Thinking. Големият ми син утре е пак на олимпияда по математика и им дали какви могат да бъдат долу горе задачите . Едната е такава:

В семейството на Жени всяко от децата има поне едно братче и поне едно сестриче. Колко най-малко са децата в семейството на Жени?

А). 2       В).3       С). 4      D).5       Е). 6

Да не е на Европейско кенгуру, и моя син утре е на  олимпиада Peace Задачите са страхотни, някой от тях доста трудни Rolling Eyes Марти миналата година беше втори на тази олимпиада bowuu

# 482
  • Мнения: 4 572
4 дечица

# 483
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
А сега да ви видя как си напрягате мозъците Thinking. Големият ми син утре е пак на олимпияда по математика и им дали какви могат да бъдат долу горе задачите . Едната е такава:

В семейството на Жени всяко от децата има поне едно братче и поне едно сестриче. Колко най-малко са децата в семейството на Жени?

А). 2       В).3       С). 4      D).5       Е). 6

Утре е Европейско Кенгуру – сега нямам време, но има много задачи в нета.


otg - C

И ние сме на състезание

# 484
  • Мнения: 2 425
А сега да ви видя как си напрягате мозъците Thinking. Големият ми син утре е пак на олимпияда по математика и им дали какви могат да бъдат долу горе задачите . Едната е такава:

В семейството на Жени всяко от децата има поне едно братче и поне едно сестриче. Колко най-малко са децата в семейството на Жени?

А). 2       В).3       С). 4      D).5       Е). 6

Да не е на Европейско кенгуру, и моя син утре е на  олимпиада Peace Задачите са страхотни, някой от тях доста трудни Rolling Eyes Марти миналата година беше втори на тази олимпиада bowuu

Да.

# 485
  • Мнения: 4 572
Аз пък пазя грамота от това състезание на Панайот, подписана от н.в. цар Симеон ІІ. Беше в Русе тогава.

# 486
  • Мнения: 2 425
Ееееей, страхотни сте Peace, всички познахте.

# 487
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Много нещо сте изписали ,немога да смогна само да го прочета.

Честито Ия.  bouquet  Дано работата е тази за която си мечтала, звучи много интересно.


Валенце много се радвам ,че най -накрая проблемите ви започнаха да се решават. Hug

# 488
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 148
Аз пък пазя грамота от това състезание на Панайот, подписана от н.в. цар Симеон ІІ. Беше в Русе тогава.

Волф, Европейско Кенгуру се провежда във всяко училище ако иска, чак до Русе ли са ви карали, а зимните математически игри се провеждат с отбори по градове – Русе, Бургас, Плевен, Варна.

# 489
  • Мнения: 1 001
Леле що нещо сте изписали #Crazy Ще има да си четааа ...

# 490
  • София
  • Мнения: 5 009
Леле що нещо сте изписали #Crazy Ще има да си четааа ...

И аз имам значителен принос в това, защото вече една седмица се мотая вкъщи заради "раненото" си дупе... Embarassed Laughing Embarassed Laughing

# 491
  • Мнения: 3 504
Леле що нещо сте изписали #Crazy Ще има да си четааа ...

Закъсняваш за купона Mr. Green

# 492
  • Мнения: 4 572
Дороти, не съм сигурен, че е било точно "Кенгуро". Ходил е в Габрово, в Търново, в София. Помня че Царят прасна един подпис на грамотата точно в Русе, за това съм сигурен. И първата национална олимпиада на която ходи, също беше в Русе. Тогава госпожата много се зарадвала на представянето им и ги черпила с пасти, на което пък се зарадвал Панайот. Довечера ще погледна.

# 493
  • София
  • Мнения: 5 009
Дороти, не съм сигурен, че е било точно "Кенгуро". Ходил е в Габрово, в Търново, в София. Помня че Царят прасна един подпис на грамотата точно в Русе, за това съм сигурен. И първата национална олимпиада на която ходи, също беше в Русе. Тогава госпожата много се зарадвала на представянето им и ги черпила с пасти, на което пък се зарадвал Панайот. Довечера ще погледна.

Ех, Волф, тоя Панайот ти е голяма гордост, а?
Дай Боже всекиму по едно такова дете....

# 494
  • Мнения: 3 504
Wolf , предай много  Hug  Laughingпоздрави на Панайот и Кирил, как се, как се чувстват тез сладури?

Общи условия

Активация на акаунт