Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 3

  • 52 751
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 927
Момичета, вижте какво намерих,

Мога да мина през варненския, но най-рано в понеделник  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 243
Ласкова, браво! Аз вече звъннах да питам за вафленото покритие на Супермен. Имаха само кръгло - 3,50 лв. и може да си купуваш от всичко и по колкото си искаш. Това - за Пловдив, де....за другите градове-незнам Laughing

# 62
  • Мнения: 373
Браво момичета, бързи сте, а сега като знаем вече от къде да купуваме консумативи гледай какви творения ще измайсторим. #Crazy
Taneto  ако не ти е проблем да видиш как е във варненския ше съм мнооого благодарна.
 
 
 
 
 

# 63
  • Мнения: 729
Ласкова, и аз искам да ти благодаря за инфото! Толкова се зарадвах, че до сега само се ядосвам че нищо не намирам каквото търся.
 Hug

# 64
  • Мнения: 259
Ласкова аз искам да те питам с какво покри тортата с рулата?Изглежда много апетитно...

# 65
  • Мнения: 1 209
звъннах на илиянци, предпо4итат да продават на едро, но ако имало отворени пакети/кашони не било проблем, цени оба4е не ми казаха, та ще ида на място.

# 66
  • Мнения: 1 698
На нас не ни пречи обаче да си се комбинираме и да си купуваме цели пакети Wink

# 67
  • Мнения: 946
Емси smile3501 много апетитно изглежда.А отгоре с какво е залята?понеже съм боса в това та питам

# 68
  • Мнения: 5 873
Торта хеликоптер за рожденният ден на племенника ми. Flutter


# 69
  • Габрово ,сега Испания
  • Мнения: 74
Браво Ванче, страхотна торта smile3501 ,а вътре каква е

# 70
  • Мнения: 5 873
Браво Ванче, страхотна торта smile3501 ,а вътре каква е
mers5 ,благодаря. BlushВътре е торта Трюфел.

# 71
  • Мнения: 946
Супер е Ванче  Shocked
Аз да попитам, харесваме ето тази торта http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1657908
купуваме я от една сладкарница за скромните 10лв., ама аз искам да я направя в къщи.Значи вътре е с някакъв крем мисля брюле и блатове сиропирани,а отгоре с плодове май че поляти с желе.Моля ви дайте съветите си  Praynig

# 72
  • Мнения: 373
diana7102  тортата с рулата я покрих със 100 гр течна сладкарска сметана+100 гр натурален шоколад "Своге". Кипваш сметаната и начупваш шоколада в нея и бъкраш докато се разтопи, лесна работа и много вкусна!
 

# 73
  • Мнения: 4 392
laskova, мерси за инфото!  bouquet Харесах си хартиените формички за мъфини и бонбони.(Откога търся..)
Бадемовият марципан дали е оригинален марципан или те го приготвят? Thinking Май повечето неща са тяхно дело.. Аз си търся айсинг, че хич ме няма в приготвянето на смес за фигурки. Вярно, че само веднъж пробвах, но толкова пудра захар глътна и накрая пак не се получи, че страхотно се изнервих. ooooh!
Някой знае ли, къде се продава айсинг в БГ?

# 74
  • Мнения: 1 052
Да кажа по повод хартините формички за мъфини-има ги в китайските магазини-7-8 лв. един огромен плик към 1 м. дълъг. Е, може и да са по-малко, но определено са много като бройки. Имаше два размера-по-голям и по-малък.
Аз съм в София, и говоря за големият китайски магазин в една от пресечките на Пиротска, след Бр. Миладинови ако се тръгне от страната на Женския пазар.
За другите градове незнам, но давам просто идея.

Общи условия

Активация на акаунт