Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 3

  • 52 721
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 373
Зори суперска тортичка.

Аз се наканих да направя торта с рула най-сетне, вътре е с крем нещо като парфе на вкус с банани. Десертът в чашата е пълна, но много вкусна импровизация и двете ги спретнах много набързо и за това нямах време украса.

# 46
  • Мнения: 728
Ох, момичета, много са ви хубави тортите! Малко ме е срам да сложа мойта, ама нищо ето я торта за прощъпулник

# 47
  • Мнения: 3 216
И аз да се запиша в новата темичка и да покажа какво направих за рожденния ден на детето на моя колежка
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2466264
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2466265

# 48
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Краси,що да те е срам бе мила?????Много ти е хубава тортата даже. PeaceИ аз мисля да бъде такава тортата на моята сладурана,но има време още да мисля.според мен си се справила отлично!!!!!!
Сега да кажа и аз какво направих вчера.Ами торта Трюфел.....бях твърдо убедена,че ще пусна снимки най после и аз,ноооооо ....докато трюфелчетата си почиваха във фризера да се стегнат,аз бях направила тортата,поръсила със стърготини и оставаше само на намятам трюфелите,и си викам :я да сляза с бебето долу до барчето на разходка докато се стегнат и после като се върна ще довърша.Но дъщеря ми се върнала от у-ще и отворила хладилника,и какво да види...тортааа...и като я метнала ooooh!Поне 2 парчета омела,и ми звъни и казва:Мамо,много хубава торта си направила!!!А аз:Ама ти отряза ли я ?И тя:Ами дааа,много е хубава...Малеее,какво стана със снимката,ама нейсе,нали детето е доволно,какво да искам повече.После намятах на половината торта трюфелите и така я видях в "завършен"вид.Ама и татито като си дойде вечерта вече след 15 мин ,подноса беше празен.Но много хубава тази торта бре.Браво на човека който пусна рецептата Hug

# 49
  • Мнения: 1 355
Записвам се и аз да следя вашите сладкарски чудеса !  chef  bouquet

# 50
  • Мнения: 186
Момичета страхотни торти сте направили!  omm  Браво !!! smile3501

# 51
  • Мнения: 729
Ох, момичета, много са ви хубави тортите! Малко ме е срам да сложа мойта, ама нищо ето я торта за прощъпулник
Може ли аз да ти се накарам... Wink Страхотна ти е тортата, прекрасни обувчици! Аз страшно много искам да направя такива, когато живот и здраве проходи мъничкия, но не знам дали ще се справя! Sick
Ще ти искам съвет тогава, да знаеш! Hug

# 52
  • Мнения: 946
Благодаря момичета   bouquet
Аз досега не съм правила такива сложни неща ама ми се иска да опитам.Правих тортата от рула,че по-лесна  Rolling Eyes   но много ме зарибихте

# 53
  • Мнения: 2 099
Много хубави торти сте направили.
Намерих един сайт с електронни книги за моделиране на фигурки, ако искате погледнете и ако ви харесат си ги изтеглете.
http://www.hobbybook.ru/archives/category/modeling/mass/fimo/page/2/

# 54
  • Мнения: 729
Ето и разрезът на моя Алказар! http://images14.snimka.bg/002470666.jpg
Наистина ми допадна на вкус. Малко ми приличаше на Агнеса-та, заради крема, но и това е мой любим сладкиш. Но ми е малко сладичка, дали мога да намаля захарта? newsm78

# 55
  • Мнения: 728
Благодаря, Емси и Даниджи, обаче аз така яко обърках това покритие, че ми отиде два три килограма пудра захар  Embarassed , изобщо съм голяма шматка, все къде чела, къде недочела  Joy , а иначе винаги си принтирам рецептите и така работя  Joy
Много красив този Алказар, а аз защо не съм видяла рецептата, не знам, уж разглеждам доста подробно и старите теми  newsm78
Хармони, това с найлона не го каза предишния път, аз като разточвам с пудра захар и тя остава някакси на зрънца по покритието и става грозно. Следващия път ще пробвам с найлон.

# 56
  • Мнения: 1 209
и аз се то4а на торта "алказар" от давна, но все не сколасвам , дано успея за цветница:)
краси, първо поздравления за тортата-   chef  предполагам, 4е съм го писала някъде из старите теми, това за найлона, или съм се заплеснала. много по лесно и по-красиво става, само не трябва да има гънки . дори и да не то4иш през найлон , а обикновено с нишесте и захар, просто накрая си намокри ръцете и обртрий тортата. така хем ще махнеш излишното, хем ше придадеш гланц, хем 4аршафът ще прилепне добре и няма да стане "торта с целулит". и един съвет ако не го правиш ве4е- винаги пресявай пудрата захар, в бг просто няма стандарти за едрина на зрънцата Simple Smile
а ползвам найлон и производните му за какво ли не, даже за тортата с рулата и други подобни рецепти, за да се извядят без риск. а за то4енето има един специален найлон който продават, не знам как се казва- от едната страна е гладът, а от другата малко като меки4ка изолация, другият път ще снимам опаковката.

# 57
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Емси, браво миличка страхотно си се справила  smile3501. За захарта спокойно си я намали, аз дори бях написала, че става доста сладка с всичката захар по оригиналната рецепта и аз принципно си я намалявам когато я правя. Така, че спокойно си я намали по вкуса ви няма да има проблем.  Peace
mimival от къде изкопа тия книжки. Благодаря много   bouquet
krasykm06, kremena, laskova     bouquet  bouquet  bouquet.

# 58
  • Мнения: 373
Момичета, вижте какво намерих, а ако някой живее близо до дадените в контакти адреси може да провери как са цените.
http://www.novagel.org/index.php?lang=bg&page=home

# 59
  • Мнения: 1 209
идейно, мерси ласкова, имам ходене до илиенци, ако е близо ще мина. 4удя се не за цените , а дали търгуват на дребно. 

Общи условия

Активация на акаунт