Търпението се изчерпва вече, през АПРИЛ да гушна малкото човече!

  • 14 396
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ох, и мен ме осени нов въпрос Crazy
Като да тръгваме към болницата, освен сакчето с багажа, мислите ли, че е редно да си носим и дамска чанта newsm78
Едва ли ще е добре да мъкнем по 100 чанти, ама моята си е истински склад за какво ли не. Та да се подготвя да си пренеса безценните джажи в сака, ако трябва.

И все ми се струва, че пропускам нещо в подготовката newsm78

# 31
  • Мнения: 29
Честито на всички вече родили майчета!  bouquet  bouquet  bouquet

Честито и на рожденничките днес!  bouquet

Аз втори ден съм вече на легло ...немога да стана горкото ми детенце само ходи около мен.Утре майka ще си го вземе на два дни.Корема ще ми се пръсне вече ......ни крем ми помогна ни нищо нацепи се яко. Tired
Айде оплаках ви се набързо. Blush

ето го и коремището

# 32
  • София
  • Мнения: 1 956
Кати, аз гледах някакви сутиени около 50 лв  newsm78 Не са чак 80... И на Триумф гледах някакъв за 40 и нещо, но беше гола вода... А и българските разгледах - едни такива с ръбати и криви чашки... - е да около 15 лв са, ама аз предпочитам 1 сутиен да си купя, но да се чувствам жена с него - да не е грозен и да не изпъква под блузите...
Аз днес пак прах и гладих... Ама този Сано нещо е ароматизиран... Пера със Сано течен прах и СА(ано омекотител, после пускам дрехите втори път - да се изплакнат от препаратите... Но после като вляза в стаята, където суша - сериозно си мирише на препарати... Да не докараме някоя беля с тези САнота... Но и Персил и другите там по-ефтини прахове са едни... Не вярвам да са по-добри като състав от САното... Майка ми сподели, че навремето е прала само с домашен сапун. Да , но днес такова чудо не съм виждала никъде, а и нали перем вече с перални...

# 33
  • София
  • Мнения: 1 740
Честото бебенце на Анишка! Да Ви е живо и здраво и много радости да Ви носи!
Честит рожден ден на рожденниците. Скоро да получат най-мечтания подарък!

Мелодия, Стра4и беше много уморена и каза че не е правила последните промени. Ако не те затруднява може да се върнеш на последните страници от предишната тема за да ги направиш, за да не се налага всеки пак да ги пише. А на снимките от сватбата, страхотна си! Пожелавам ти бързо да се върнеш до същото положение  Laughing

Аз сега свалям снимките от училището днес и ще ги кача. Много сме сладки  Laughing

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 19:19 от 450

# 34
  • БГ
  • Мнения: 735
    на рож newsm59денничките честито! newsm59  party023 весел празник от мен!
на Гигилче също честит рожденник!  cook
    4естита малка принцеса на Aniska! smile3525 smile3525 smile3525 newsm30
не мога да ви изчета, браво! а за Селена какъв ви е списъка?аз още не съм накупила вси4ко,мотам с енещо, другата седмица смятам д а  наваксам.   тия сутиени много скъпи ми се струват нещо     newsm78  , още съм на работа , до края на седмицата ще ходя       хубава вечер от мен  bouquet

# 35
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЧКИ И НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ   bouquet[/[/size]color]

Първо ви благодаря за милите думи.

Габи се събуди когато се приготвим за болницата и майка и е обяснила, че отивам да раждам Теди. Тя ме изпрати от прозореца и не е плакала въобще. След раждането дойдоха към 11 часа и с таткото ги пуснаха да видят беба. Тя много плачеше е Габи я гледаше много стресната. После в къщи е показвала как плаче. На следващия ден пак я показаха на сестра ми и дадоха на Габи да я целуна.
Сега като сме в къщи само ходи да я гледа, гали я, целува я. Седи до мен като се кърмим. Само сутринта я хвана за крачето и я тегли, а малката плаче и се опъва.
Контракции имах от събота но нерегулярни. В четвъртЪк чаках за консултация два часа и половина и контракциите бяха на 5-10 мин.

# 36
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Моят хемоглобин след раждането е 119, при положение че преди повече от месец беше 98. Последно пих Феро Фолгама, дори имам още от нея. Това много се е отразило на малката. Тя се роди много червена и с хемоглобин 171.
Аз лично не съм много доволна от памперсите, които си купих за родилния дом. Взех номер М и пак ми бяха големи в краката.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Гледам, че много се притеснявате за тези чанти за раждането- моята не беше съвсем готова, но в този момент това ми беше най- малкия проблем. Пък и няма да ви върнат, ако не носите всичко  Grinning
Аз отидох в родилното с 1 см разкритие и течащи води. Много бавно ми вървеше разкритието,а лекарите не направиха нищо, за да го ускорят. Така си изкарах цялата вечер с болки. В нашето АГ можеш да си се разхождаш, но това не помогна особено  Cry Едва на сутринта ми включиха система. Когато ме сложиха на леглото да раждам започнаха да падат тоновете на бебо. Едва я извадиха като и докторът ми натискаше корема. Оказа се, че ръчичката й е пред лицето и затова е било толкова трудно. След това беше на кислород няколко часа. Нямам много шевове и бях готова да си ходя още същия ден  Laughing Не ме боляха шевовете и нямах проблеми при ходене и сядане. Гледах, че другите родилки седят настрани, защото ги боли.
Като се сетя още нещо ще пиша  Hug

# 38
  • Мнения: 354
Браво мами, че пишете много сте ни полезни със всякаква информация!
ДейзиГНаправо си го представих цветно, как каката дърпа малката за крачето и ми стана много смешно и мило същевременно, малката е прекрасна -такова пухче!
Хайде и другите мами давайте снимки

# 39
  • Мнения: 161
P-r-o-l-e-t, пробвай прах за пране Роса Бебе, той може би е един от най-евтините, но на опаковката пише "в традицията на домашния сапун". Няма нищо да загубиш, поне докато не се е родило бебето можеш да изпробваш! Peace
ДейзиГ, и аз си го представих това с дърпането на крачето и ми стана едно мило.... Heart Eyes Дано и двечките те слушкат много,много!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Бенита, много благодаря за информацията. Аз засега всичко, което съм си купувала са само дрешки от Вис Виталис и не съм ходила никъде по други магазини, нали и не трябва много много да се разхождам. Но от другата седмица живот и здраве съм решила да си накупя каквото още ще ми е необходимо и ще посетя и други магазини. Сега само харесвам и набелязвам какво ми трябва. Легло и количка съм харесала, поне тях със сигурност зная какви искам да са.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 137
За праха за пране- аз си взех Тео Бебе и вече го използвах, доволна съм, определено.
Ох, кажете какво правите да се отървете от тези кисилини, направо ме изгарят отвътре, не мога да спя и няколко часа през ноща, а почти нищо не хапвам преди лягане? Но то и през деня е същото, преди ме спохождаха по-рядко, но последните дни....ужас! Thinking newsm78 Naughty

# 42
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА АНИШКА,ДА Е ЗДРАВА И КРАСИВА МАЛКАТА  ПРИНЦЕСКА1
БЯРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ И ПРИБИРАНЕ У ДОМА!!!


МНОГО БЪРЗАТ  МОМИЧЕНЦАТА  ,НИЕ МЪЖКИТЕ МАЙКИ..ТРЯБВА ДА НАВАКСВАМЕ ДОСТА

# 43
  • Мнения: 491
Здравейте слънчевки!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА maraya75 И ara75!
Много здаве и щастие за вас и бъдещите ви деца!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАТКОТО НА Гигилче!
Много щастливо дедуване на бъдещият дядо!


Относно корекциите в началото на темичката ще ги оправя, но вероятно утре. Почнах ги одеве и нещо май нета се измайтапи с мен, а сега съм гроги и ще зяпам филма по БТВ "Посейдон" - по рекламата му ми се стори интересен. Страчи ми е пратила на лични промените, които не е нанесла та утре като приключа ще ви кажа да си ги прегледате пак и да ми кажете какво още трябва да се променя Simple Smile

petq за редушката дето те е хванала знам, че ананаса дразни много здраво стомаха - спри го и вероятно ще се регулираш Wink

veselina_miteva и ние сме с такова креватче с три плътни табли и обиколници, и питах нашата кума (щото и та са на това дередже ма бебето им вече е почти на 2 год.) та тя ползва стойката на балдахина за връзване и отделно леко подпъхва обиколниците между таблите на крeватчето и матрачето и е ок.

За сутиените - взех си много удобен за 25лв. (и наистина е ми е удобен, като се има предвид, че по принцип не нося сутиени и трудно ги понасям) от бебешкия магазин в ж.к. "Люлин" срещу супер Витоша и няма проблем с пробите в магазина.

За козметика - ми аз ходих преди около месец и след няма и седмица отново си бях същата - хормони. Хубаво е да се ходи в салон, където имат от тези пари дето ги насочват към лицето докато си лежиш, че ако се ползва онова парното дето е като инхалатор почти сигурно ще ви прилошее.

Айде, че филма почва Grinning

# 44
  • Мнения: 367
за праха сано аз съм много доволна не слагам омекотител и избирам допълнително изплакване почти няма аромат, а тео бебе не съм особенно доволна първо от аромата и второ пише че не става за плетени тъкани  newsm78 след като не става за тях може да направи и проблем на бебешката кожа поне аз така си мисля. аз си купих тео бебе защото не намерих сано а трябваще да пера но тя свърши вече и съм изпрала с нея само 3 перални и тя свърши а саното е доста икономичен 9 лв за 35 перални

Общи условия

Активация на акаунт