Отговори
# 330
  • Мнения: 3 324
Цвърче, нещо не виждам почерпката....  bouquet
Милички, сладки, днес ми се обади тоя ...... (ще ме баннат, ако си изразя мислите) " инструктор", ми предложи час за 12.06., макар че бил сигурен че няма да взема книжка....Съгласих се само и само да се отърва от него  Sad! Не ми стискайте, щот .....

# 331
  • Мнения: 1 072
Зех книга.  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

От къде мога да си взема стикер за кола - Внимание! Връхлитам изневиделица?

# 332
  • Мнения: 1 765
Дивна самка, той ли така ти каза....че бил сигурен, че няма да вземеш.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Шапка ти свалям за търпението....ако бях чула подобни думи...

Аз ти предлагам да се стегнеш и да му натриеш носа на говедото...

Кравичке Летяща, честито!!!....не знам точно за такъв стикер....( ако намериш, моля ти се, сподели и ние да си купим...макар че аз мога да помоля да ми изреже един приятел )...но удивителни има във всички, или почти всички магазини за автоконсумативи...

Цвърче, честито и на теб...Как ме разсмя с твоето "Спокойнооо!"...

vpam, аз моята книжка я взех непосредствено преди Нова Година и на талона ми пише: Контролни точки - 39, явно от началото на 2007 са влезли тези 27 точки...

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 12:10 от комикс

# 333
  • Мнения: 419

От къде мога да си взема стикер за кола - Внимание! Връхлитам изневиделица?
Честито за книгата  Hug
А колкото до стикера (чието име направо ме уби  Joy Joy Joy Joy) - днес съвсем случайно влязохме с мъжа ми в магазин, в който се продават от телевизори до авточасти, та попитахме - нямаше и си поръчахме  Peace Мисълта ми беше, че просто влизаш и питаш наред bowuu
Аз си мислех че е голем стикер, да се вижда отдалече, пък продавачът каза че е ню-ню  newsm78

# 334
  • София
  • Мнения: 118
 Simple Smile Честито на всички, които са взели книжка, леко и безаварийно практикуване  Grinning. За тези стикери - млад шофьор и пр. и аз се замислям, но всъщност, те с какво биха ни помогнали? Да отнесем по-леки нападки сигурно  Mr. Green. Аз като гледам и сега как ми свиркат като запецна с учебната кола, или когато спазвам правилата, а това не изнася на някого, та какво остава само със стикер. Но знам ли докато се сдобия и аз с тапията ще го измисля Simple Smile. А може би ако бяхме с нормална култура по пътищата...

# 335
  • Мнения: 7 128
Безаварийно хвърчене и неопетнена книга, Летяща.   bouquet

# 336
  • Дъблин
  • Мнения: 331
И аз си взех СУМПС-то днес  Grinning Нямам търпение да подкарам семейната жигула. От стикер се отказах, най-много да привличам хаховците по пътя да ми бибиткат повече.  Crossing Arms
А за точките не знам - на моя талон пише 39  newsm78

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 14:47 от Smurfieta

# 337
  • Мнения: 4 185
Честито на новите шофЕри! Безаварийно!

Днес ми беше второто кормуване и карах в центъра. Голямо шубе, брей.

Питах по-назад, но никой не отговори - актуални листовки в нета има ли. В смисъл, без грешки, ако може Grinning Или пък някой предлагаше в pdf? Пак предварително благодаря!

# 338
  • Мнения: 183


vpam, аз моята книжка я взех непосредствено преди Нова Година и на талона ми пише: Контролни точки - 39, явно от началото на 2007 са влезли тези 27 точки...
моята е от 2004-та и са ми задраскани 39 и отдолу е написано 27,после питах и ми казаха,че стават 39 след 6 месеца или нещо подобно ако няма нарушения Tired

# 339
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Взех гоо днес без забележки от изпитващия и този последен изпит, урааа! Даже не успях да си направя редовните грешки, а беше един дъжд -бях решила че ме късат  Rolling EyesЧерпя ви виртуално за леко и безаварийно!  :beer1:newsm01

# 340
  • Мнения: 3 818
Да се запиша освен в тази тема, да споделям неволите с вас Laughing
Аз съм изкарала книжка още през 1995г. , но след това не съм се шофирала нито минута и в момента се уча наново да карам, но на собствената кола. (обаче сигурно имам бая точки в талона, толкова години без нарушение Mr. Green Laughing Laughing )

Засега естествено имам най-големи проблеми с потеглянето и удържането на колата да не угасне. И с изпреварването Rolling Eyes Ама ще се науча, де.

Пожелавам успех на всички, на които им предстои изпит.
На взелите вече книжка- честито! Grinning

# 341
  • Мнения: 419
Следващата седмица съм на изпит  Whistling
След две кормувания и два пъти теория  Thinking. Инструктурът ме уверява, че ще съм готова до края на следващата седмица  Whistling Whistling Whistling
Колко часа кормуване и теория предвижда обучението, бихте ли ми казали  Thinking Thinking Thinking
Имам странното усещане че обучението ми е някак претупано  Embarassed

# 342
  • Мнения: 830
И аз карам курса PartyАма съм още на 2 час курмуване,обаче съм много ентусиазирана не съм очаквала, че с такова желание ще ходя да карам кола Laughing

# 343
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Fairy, benito и Една, успешно и приятно кормуване. Една, вдигам темата с надеждата някой от кандидат-шофьорките да ти отговори. Ама две седмици и на мен ми се виждат доста малко  ooooh!

Честито на взелите изпита!

# 344
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Здравейте, шофьорки и кандидат такива  Hug
Утре отивам на разузнаване и възможно най-скоро започвам и аз. Сигурно сте обсъждали вече, но моля, който не го мързи, да сподели отново - как вървят при вас цените; какво включват, какво се плаща допълнително (задължително и не)...
Вчера минах покрай една фирма близо до нас и имаха ценоразпис на вратата, та се ориентирах горе долу... Пишеше 320 лв курса (теория + практика + материали), около 50-60 май пишеше общо за двата изпита и 20 и нещо за БЧК... Това ли е всичко? В 400 лв дали ще се събера (не броя книжката)?  newsm78
А някой от Русе да се подвизава тук  Thinking
Споделете впечатления и дайте съвети ако не ви мързи  Mr. Green
Успех на всички  Peace

Общи условия

Активация на акаунт