Отговори
# 345
  • Мнения: 352
Здравейте на всички!Честито на взелите книжки !Леко и безаварийно каране дами!
Аз усилено наблягам на ученето  на листовките,в петък съм на изпит.
Да ми стискате палци !

# 346
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Здравейте на всички!Честито на взелите книжки !Леко и безаварийно каране дами!
Аз усилено наблягам на ученето  на листовките,в петък съм на изпит.
Да ми стискате палци !
Praynig Peace Hug

# 347
  • Мнения: 597
Аз вече имам книжка на курсиста и от другата седмица,живот и здраве почвам кормуването!
Успех на всички!

# 348
  • Мнения: 794
Каква е тази книжка на курсиста???  Shocked  newsm78

# 349
  • София
  • Мнения: 1 951
Издават я на всеки курсист.Стои в инструктора.В нея се отбелязват час,и дата на кормуване.И след приключване на часа се подписваш .

# 350
  • Мнения: 4 118
Каква е тази книжка на курсиста???  Shocked  newsm78


нещо като дневник, в който се пише колко си карала и т.н

Никой не даде линк към свестни листовки, както и да е.

За цените - моят курс е 24 часа/350 лв, 70 лв изпит (кормуване+листовки), и оттам другите задължителни - БЧК, самата книжка... Отделно и листовките + правилника ще трябва да си купя...

Моят курс вървеше перфектно до миналия път - всъщност общо 3 пъти съм карала, първите два пъти много ме запалиха, но последният път беше кошмар... направих толкова много грешки, карам бързо, не намалявам, когато трябва, минах веднъж на червено, а при втория път инструкторът спря вместо мен, минавайки с висока скорост покрай един тролей засекох една кола, абе въобще не я владея тая кола... реве ми се, като си помисля за утре... но няма как, ще стискам зъби. Тъкмо бях обнадеждена, че ще стане шофьор от мен, и предусетих в петък как ще се късаме поне няколко пъти...

# 351
  • Мнения: 3 818
Eдна, по мое време, а мисля, че не се е променило досега, трябва да минеш 24часа, тоест да бъдеш 24пъти на кормуване, за да можеш да се явиш на изпит.

Мартеа, има моменти, в които положението зазлява, няма да се притесняваш, следващият път карай внимателно и бавно и ще видиш, че всичко ще бъде наред.

Аз тия почивни дни минах към 650км- то не бяха магистрали, то не бяха завои, голям кеф Grinning И тъкмо бях решила, че вече съм автомобилен бог Laughing и направих първото си произшествие Rolling Eyes Не беше кой знае какво, защото колата едвам пълзеше с 5км/ч, слизах по път, отсрани бяха спрели много коли, насреща ме притисна един джип и аз се обърсах в една спряла кола Confused Резултатът е един огънат калник и малко одраскано Rolling Eyes

# 352
  • София
  • Мнения: 1 951
[

Никой не даде линк към свестни листовки, както и да е.
От София ли си?Имам диск,мога да го презапиша и да ти дам копие .С листовки е.

# 353
  • Мнения: 213
Здравейте,
понеже и аз ще се опитам това лято да изкарам курсовете, можете ли да ми препоръчате свестен инструктор? Че аз не съм сядала зад волан засега...
Мерси предварително.

# 354
  • София
  • Мнения: 1 345
Момичета и аз съм на изпит на 13,06 стискайте палци,много ме е страх дали ще изкарам. На вас искали ли са ви подкуп и колко и бихте ли дали. Аз съм на мнение да се явявам и няколко пъти, но по правилата. Познати инати като мен обаче ме раздвоиха неща един три път явил се накрая пак го изнудили да си плати ей такива неща

# 355
  • София
  • Мнения: 1 951
Момичета и аз съм на изпит на 13,06 стискайте палци,много ме е страх дали ще изкарам. На вас искали ли са ви подкуп и колко и бихте ли дали. Аз съм на мнение да се явявам и няколко пъти, но по правилата. Познати инати като мен обаче ме раздвоиха неща един три път явил се накрая пак го изнудили да си плати ей такива неща
Ще дадеш същите пари за подкуп или за нов изпит по кормуване.Моето мнение е по добре да се научиш да шофираш ,а другото е божа работа.Успех на изпита!

# 356
  • Мнения: 234
eva23, да нямаме едни и същи познати.  Laughing  На мен ми ги говореха точно същите неща. Направо да съм си питала инструктора колко и на кого да дам, защото не знам си кой си незнам си колко пъти го късали и че въобще било невъзможно да вземеш книжка без да си платиш, още повече пък от първия път.
Е, ей на - взех. После ми се извиниха, че не са вярвали, че ще взема изпита.  Hug
Не се настройвай на тая вълна, въпросът е изпитващият да е добронамерен - аз поне в това отношение случих.

# 357
  • Мнения: 1 432
Благодаря на вси4ко ,които са ми отговорили.Аз Б4к-то го минах отдвана.Изпита ми е на 04.06 ситринта .Дано да се похваля тпгава   Crazy

# 358
  • София
  • Мнения: 1 345
eva23, да нямаме едни и същи познати.  Laughing  На мен ми ги говореха точно същите неща. Направо да съм си питала инструктора колко и на кого да дам, защото не знам си кой си незнам си колко пъти го късали и че въобще било невъзможно да вземеш книжка без да си платиш, още повече пък от първия път.
Е, ей на - взех. После ми се извиниха, че не са вярвали, че ще взема изпита.  Hug
Не се настройвай на тая вълна, въпросът е изпитващият да е добронамерен - аз поне в това отношение случих.

Успокои ме и аз така смятам,че не е пък толко страшно,че чак сам да набутваш парите.

# 359
  • Мнения: 794
Уф, и аз си мисля да попитам за подкупа...

Общи условия

Активация на акаунт