Поредната БУРГАСКА тема

  • 16 682
  • 308
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 546
rose_madder, честито ти момиченце   bouquet
тази година, казват, че е мъжка  newsm78
уиш, ми може и за момиченце да поработите  Wink

# 256
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Здравейте  Hug.Разгледах снимките от срещата страхотно сте си прекарали, дано успея да дойда и аз на някоя от следващите, от кога се каня а все няма как  Rolling Eyes.

# 257
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте момичета, аз вече иамам нет в къщи.  smile3515 newsm44 направо се побърках вече. Сега ще мога да влизам редовно. все още не съм изчела всичко , но ще наваксва
rose_madder, честита ти девойка  newsm51.При кой лекар ходиш? Ти сигурно си писала де, ама ще чета после Simple Smile
Лека вечер на всички

# 258
  • UK
  • Мнения: 1 351
миринчев или маринчев е гинеколог.работи в родилно,много е готин и разбран и пипа много леко.освен това е млад,една позната ражда при него и е доста доволона.мен ме прие той при първото раждане,сега не знам къде му е частният кабинет.

 Миринчев се казва и наистина е готин  Peace...

 rose_madder честито за момиченцето  Hug  bouquet

 wish ти сега и сватя искаш да ни правиш  Crossing Arms  Hug

# 259
  • Мнения: 1 111
  Момичета, колко са детските в момента?/надбавки де/

# 260
  • Мнения: 5 713
18лв за едно дете; за второ не знам.

# 261
  • у нас
  • Мнения: 5 732
ZinaSt на двете Билли в Бургас има пюрета Гербер, но само зеленчуков крем.

Ji, детските  добавки за второ дете са 22 лв.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Уишче мъжките рожби определено са повече от ощетени от към разнообразие на дрехи. И колкото повече расте мъника ще го усещаш по-осезателно. Аз лично като тръгна да му купувам дрехи и все си викам "Сега що не беше едно момиченце" и все рокличките заглеждам  Embarassed Дано имам късмет и това дето го мътя излезе женско, че да има избор от към дрехи и мъже  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 6 461
Добро утро сладурчета.  Heart Eyes
Как сте днес...предполагам станали с усмивка.
Успешен ден на всички Peace
На бременлийките .....повече ритничета Mr. Green
 

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 242
Добро утро момичета!Аз до сега wash hangМалката се нахрани и сега спинка Дано времето днес става за разходки.Успешен ден на всички

# 265
  • Мнения: 4 546
мами, кажета какви са ви наблюденията за цените в различните детски магазини. аз като вляза за толкова неща гледам, че само на количките и кошарките запомням. дрешки, шишета и подобни дребушлъци - направо ми се завъртя главата и ми е трудно да направя съпоставка между цените  Crazy

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 6 444
мами, кажета какви са ви наблюденията за цените в различните детски магазини. аз като вляза за толкова неща гледам, че само на количките и кошарките запомням. дрешки, шишета и подобни дребушлъци - направо ми се завъртя главата и ми е трудно да направя съпоставка между цените  Crazy

Нормално  #Crazy ,навсякъде са различни цени,български ,вносни. Влез в някой интернет магазин ,така ще добиеш приблизителна представа
Тук има доста дрехи  www.family-bg.com

От моя опит, за български  бодита ,ританки и т.н. най-доволна бях от Вис Виталис, от вносните ,тези които са на раета и без копчета на Фуар и Тополино ако не се лъжа.Първите са по-тънки и от по-фино трико,а вторите малко по-дебело,но по -меко и по-разтегливо.

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 302
Ей,супер   bouquetСега ще връзваш панделки и ше играеш с кукли! HugАз пък май войници ще купувам Rolling Eyes
Браво, Ани, много се радвам за теб. Стискам палци този път всичко да е наред и да имаш една сладка кукла, която да те радва   bouquet

# 268
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
herelina днес се отбих в детския егоист,наред с боклуците има и качествени неща.аз харесах за мойта мома много сладки полички и блузки.иначе и на младост има няколко магазина,които зареждат с много българска и турска качествена стока,каквото съм купила оттам съм останала много доволна.а бе дрешки колкото искаш.иначе шишетата навсякъде са долу горе на една цена,разликата е в стотинки.аз мисля да си взема шишета на авент,от тях бях най доволна.

# 269
  • Мнения: 644
Здравейте момичета!

Дойде ми идея да сложим към Полезни връзки/молба с работа за Цачи/ една тема за Бургаските заведения където има условия за децата ни!
Много често са питали разни мами, къде на закрито и открито през лятото могат да отидат с децата си за разнообразие и на кафе и предлагам да си направим една такава темичка, в която аз ве4е описах подробно, кафенетата в хотел България и хотел Драма и детския център в кукления театър, Happy Bar & Grill/нямам снимки/.
Бих искала да ви помоля по същия начин да се включите и вие със заведението,адрес, телефон,снимки към детския кът и линкове,ако има web-страница заведението , както аз съм сложила! Това са снимки, които tadela имаше благоволението да ми прати, които аз качих и в албумчето ни! Ако не ви се пише вътре, пратете ми инфото и снимките на лични!
Приемам и забележки към вече сложеното инфо!И очаквам снимки ако имате от детския кът на Happy Bar & Grill и Родевата къща!

това е темата:   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=177185.msg3558505#msg3558505

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 13:36 от sneji20

Общи условия

Активация на акаунт