Поредната БУРГАСКА тема

  • 16 771
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • у дома
  • Мнения: 967
Здравейте и от мен,
вече планове няма да правя, защото все не се случват  Confused
В петък обядвах едно свинско с картофи, в бързата кухня, срещу бирария "Океан" съответно 3 дена бях дежурна в тоалетната  Embarassed Еми това е просто  #2gunfire  Та така...
ZinaSt пюрета на Гербер съм купувала  от едно магазинче, което се намира на уличката към църквата "Кирил и Методий".

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 15:08 от Ustata

# 241
  • Мнения: 1 701

wish-искам да те попитам ти като ходи при Калчева за какво беше ,за да разбереш пола или на ФМ. Асъщо и в коя г.с. беше?
Час си запазих като се обадих в чевъртък сутринта ,може би съм била от първите .
Поздравления за фотографките на срещата   bouquet.
Бях в 27-ма г.с. когато отидох при Калчева и в интерес на истината не отидох нито за пола, защото не ме интересуваше, нито за ФМ, защото не знаех какво е това Embarassed ! Останах доволна. Прегледа беше малко над 40 мин. Жената проследява всичко - гръбначен стълб, пъпна връв, околоплодна течност, количество храна която достига до бебчето, сърцето му, тонове, главичка, крайници ...ВСИКО! Simple Smile
mimi4, апарата и е 4Д и го използва като 4Д! Simple Smile А здравите бебенца си ги имаме заради нас, заради Бог, заради и аз не знам какво, но определено ехографите не правят здрави бебенца! Wink
Дава диск със клипче, снимки и обяснява всичко. След самия преглед аз и мъжа ми останахме още близо 20 мин в кабинета и тя отговаряше на всичките ни въпроси. Страшно усмихната, лъчезарна и отзивчива жена. Предразполага за всякакви въпроси и аз, която обикновено като вляза в кабинета на доктор (какъвто и да е)не питам никога нищо, защото се гръмвам и забравям, там 20 минути задавах въпроси и си тръгнах много доволна!
Не правя реклама, не ми е никаква докторката, дори не ми беше наблюдаваща, но на бялото не мога да кажа черно.
За 4Д час дават веднага...
Всичко това го изплямпах само защото гледам че тук много се зачудихте, какво да правите и казвам само моето мнение пък който реши да се вслушва, който не иска да не се вслушва. Може пък да помогна на някой да вземе решение! Simple Smile
Аз лично преди няколко месеца много имах нужда да чета такива мнения! Simple Smile

# 242
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Mira SB,куверт се плаща за фотото,дж,камера и в повечето ресторанти за обслужващия персонал.
viki1984_,до края на месеца са Гамишев и една жена,май с М ий беше името  newsm78,но после се махат от там.Ти държиш ли да ходиш точно там,защото май всички добри специалисти напуснаха клиниката.Обади се да питаш,но да те предупредя че не са от най-любезните.
bubi4ko,тази седмица ще пренареждам гардеробите и ще отделя дрехи.Ще ти пиша на лични,за да се разберем.

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 247
Viki1984 Д-р Миринчев е уролог. Подробности за това как работи и дали е добър специалист не мога да ти кажа.Работи и в Урологично отд.  на МБАЛ Бургас

# 244
  • Мнения: 388
wish   Много се радвам, че Калчева си ползва апарата за 4 D значи си имаме добър специалист с добра техника и тук. И няма да ни се налага да ходим другаде извън града за един видеозон. Аз имам информация явно стара когато ходих на 4D беше септември.
А тази информация, че не си ползвала като 4D я получих от приятела и на сина и.
Аз също съм доволна от нейния преглед. Обясни ми всичко каквото я питах. Не скрих от нея че ходя във Варна при Яков. Напротив тя много се зарадва и тя ми каза че е негова ученичка.
А сега вместо да търча до Варна ще бъда при Калчева.

а това за проблемите ми, ще ти разказвам като се видим, но с това пусто време още не сме излизали.
Макар, че вече казах майната му за проблемите с бременоста и сега се радвам на хубавата ми щерка която сладко мърка и протяга ръчички!



p.s. извенявайте за майната му.

# 245
  • Мнения: 1 701
Тъпото време е против нашите разходки ... Sad
А ти си гушкай Грета и забрави за всички проблеми и терзания които си имала по време на бременността! Най-хубавото и най-ценното сега е до теб!  Hug Нищо друго няма значение! Simple Smile

# 246
  • Мнения: 388
Когато цялата тази бременност свърши с прекрасен резултат пих едно голямо марково уиски
и си отдъхнах.

# 247
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
миринчев или маринчев е гинеколог.работи в родилно,много е готин и разбран и пипа много леко.освен това е млад,една позната ражда при него и е доста доволона.мен ме прие той при първото раждане,сега не знам къде му е частният кабинет.

# 248
  • Мнения: 356
Здравейте. Доста време ме нямаше в града и докато изчета всичките 15 страници ми се зави свят   #Silly.Записвам се за темичката и успех . И дано повече да няма разправии.
 cook cook cook  beer beer3 beer2    ura  Gift nbirthday   и да ви почерпя (дори и виртуално), че си дойдохме живи и здрави и тримата (че големи перипетии по пътищата с колата) и за Рожденния ден на нашия татко, който беше вчера, но нали ни нямаше .....

Лек ден

# 249
  • Мнения: 1 701
Когато цялата тази бременност свърши с прекрасен резултат пих едно голямо марково уиски
и си отдъхнах.
Joy
A aз издрънках една водка! Simple Smile
И пак пропуших ...  Embarassed

# 250
  • Мнения: 183
Здравейте , момичета Simple Smile
Да ви се похваля , днес бях на преглед всичко е наред с бебчо и най - накрая разбрахме , че чакаме МОМИЧЕНЦЕ много съм щастлива Simple Smile

# 251
Ей,супер   bouquetСега ще връзваш панделки и ше играеш с кукли! HugАз пък май войници ще купувам Rolling Eyes

# 252
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Ей,супер   bouquetСега ще връзваш панделки и ше играеш с кукли! HugАз пък май войници ще купувам Rolling Eyes
Това съм аз,но не знам защо така излезе  newsm78

# 253
  • Мнения: 388
rose_madder Честито бъдеща кукла![/color]
Чакам те в женския отбор! Ще връзваме панделки и ще обличаме куклите си в Розово Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 1 701
Хехе ...   Laughing
Аз установих, че е страхотно да си мъжка майка, ама само като си помисля какви сладурски дрешки има за момиченца .... (следва благородна завист)
В това отношение юначетата са ощетени малко! Simple Smile

Хайде раждайте госпожици за нашите ергени, че край мен все мъжки деца се раждат! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт