С коремите вървим напред, МАЙ-ски мами сладки като мед!

  • 10 545
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 625
Честита първа пролет момичета!!! Hug  bouquet

# 61
  • Мнения: 625
Мами изкарват ми бебо според главата по-голям с 2-3 седмици, а според другите компоненти нормално.кайете ми има ли такива като мен,на които бебета са им с големи глави:( Cry

# 62
  • Мнения: 270

Честита Първа пролет момичета! Желая на всички ни да дочакаме най красивите и най светещите си слънца с голяма радост! Софийски мами да си изкарате супер днес и да разказвате после.Чакаме снимки. majceto ще се състезаваме ли а???? АЗ тоалетната хартия я ям, на салата я правя, не бой се. Само повече сили за теб, че ти имаш и Петра...та засрамвам се малко и по малко мранкам като има такива мами с породени камъчета  Heart Eyes Hug
gmsvetla изобщууууууууу не ща аз да правя тема, но много ти благодаря за добавката на заглавийцата, на мен там ми е тръпката... и...как не те срам да кажеш че си стара наборе....и двете с  теб сме хем на 32 почти и на 60.....От мен   bouquet
Да ви кажа мами много съм развълнувана, вчера към 1 след полунощ моя близка приятелка ми се обади да се похвалят че чакат 2 детенце.Голямата е на 3 , а за тях казваха че не могат да имат. Представяте ли си??? Не можах да мигна до 4 от вълнение.....Много съм щастлива а и днес засега нямам болки..направо ми се танцувааааааааааа Blush

# 63
  • Мнения: 81
smiled_ на мен на предишния преглед ми казаха,че според главичката детенце е с 2-3седмици по-малко от което аз се побърках и с нетърпение очаквах следващият преглед. Отиваме на датата и тя ми казва,че  няма такова нещо и явно не го е хванала хубаво миналия път идваше ми да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire 
Да мислим положително и всичко ще е наред   bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 225
Здравейте мами.
Аз съм утре на преглед, но исках да споделя с вас, че нашия татко се реши да присъства на раждането. Не мога да повярвам. Много съм щастлива.

И пак да ви питам - избрали ли сте  си помпа за кърма? Аз много бих искала поне първите месеци да кърмя. С баткото 6 месеца се хранехме така.

Честита пролет и от мен и весело прекарване на купона довечера.

# 65
  • Мнения: 536
Помпа ще взема на Авент. Предния път се измъчих с една ръчна, безкрайно евтина помпа, сега не искам да минавам през същия ужас.
И още нещо - ако някоя от вас ще прави ремонт или ще се обзавежда, но не се е ориентирала във фирмите, днес тече втори ден на Стройко в НДК. Ще продължи до вторник.

# 66
  • Мнения: 1 225
И аз към Авент съм се насочила, към комплекта с шишетата. Само се чудя - не е ли скъпичко - 82 лв?

# 67
  • Мнения: 3 089
скъпо е, но си струва  Peace

# 68
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честита пролет! Да е най-слънчевата и щастлива пролет за нас!

Моя бебчо в момента хълца  Mr. Green Гадене и аз имам, може би от 1-2 седмици, сутрин. За сметка на това пък нямам киселини  Simple Smile И болка отдолу имам - за щастие съвсем лека. Иначе корема ме наболява ниско долу ту отляво, ту отдясно леко вечер, предполагам, че е от умора. На ЖК съм чаак на 13.04., тогава си взимам и болничния и спирам да работя, че вече ми писна.
Сега гледам в картона, че последния път според размера на главата бебо е излязъм с 1 седмица по-голям. За сметка на това, през февруари е бил с цели 2 седмици напред. Та, явно зависи как е застанал и как го е хванал док.
Приятно прекарване на срещата на софийските мами.    bouquet

За помпата - и аз мисля да си купя Авент, само се чудя дали пък да не изчакам раждането, за да видя ще имам ли нужда от нея наистина?  newsm78

# 69
  • Мнения: 50
smiled,и на мен  февруари ми казаха че бебо е с две седмици напред,а сега март направо ме уплашиха-цели 4 седмици напред.док каза,че сега вече било индивидуално за всеки,понеже съм била висока  било нормално.  ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ НА ВСИЧКИ МАЙ-ЧЕТА.  bouquet

# 70
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ МОМИЧЕТА!

И нека щъркелите да ни донесат най-здравите и най-хубави бебета. Grinning
Аз да ви се оплача, моята сестра преносва - вчера и беше термина, а още няма никакви признаци, че ще ражда. Всички сме се побъркали от напрежение и чакане. Та стискайте палци скоро да се обади с добра новина.  Praynig
Иначе за болките - на мен отскоро взеха да ми се появяват такива, но вече приемам всякакви болежки за нормални. Стига да не станат ритмични и през 3-4 мин де,  Naughty че още ни е рано за раждане.
Исках да се включа по темата за венците - аз по принцип си имам проблем с тях, така че с червения лакаут сме приятели отдавна, но напоследък това което ме спасява са гаргарите със смрадлика, страшно много помагат. Спира ми кървенето за нула време.

# 71
  • Мнения: 456
Честита Първа пролет и от мен!



И честита нова темичка, мерси gmsvetla!

Аз един ден не влизам и не само че сте изписали старата, а вече сте на 4та страница на новата....  #Crazy newsm78 Shocked

SvetlaK, и моята бебонка хълца много... имам чувството, че когато се завъртя по рязко и тя се задава и почва да хълца... горкичката ми!

Приятен ден и весело изкарване довечера!

# 72
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!!!

за помпата - имам АВЕНТ от първото раждане и съм супер доволна. Комплекта с шишетата е идеален. Имам и стерилизатора. Заслужават си! Купих си ги след раждането, когато гърдите ми станаха като скали и щяха да гръмнат ако не ги бях поизцедила. Вършиха ми супер работа почти до 6тия месец. Много лесно се работи с тази помпа. В списъка в началото на страницата - съм го отбелязала като необходима покупка веднага след самото раждане, като се види има ли нужда.

за болките - имам ги от почти 2 месеца. слагам си възглавница между краката. имам чувството, че ще се разпадна толкова ме болят ставите на таза. трудно се обръщам, но няма друг начин, защото е необходимо когато болката стане непоносима. първият път не бяха от толкова рано  newsm78 ми се струва.

чудя ви се как продължавате да работите?? докторите не ви ли дават болнични? мойта хич не беше доволна, че работих допреди 2-3 седмици.

хубав ден!!

# 73
  • Мнения: 9
Току що се прибирам от лекцията на сп. "9 месеца". Запознах се с ninochka и xai. Йе!  Hug

Сега малко работа и довечера продължавам да се изявявам на социалния бременен фронт.  Mr. Green

Не беше истина обаче колко жени имаше в "Мис Каприз". Направо не се дишаше. С ninochka си бъбрихме, че ужасно много приличат на майски мами повечето от тях, но едва ли имаше други от форума. Не смея да си помисля колко много всъщност ще са раждащите мами...  #Crazy Няма лошо - бебета да има...

Усмивки днес и до довечера. Навън си е чиста пролет... Малко бръсне вятърът, но слънчицето е страхотно.  Grinning

За помпата - аз си купих тази на "Авент" за 82 лв. (с 2 шишета). Може да не потрябва, знам ли, но ще си я взема с мен в родилното живот и здраве. Много ми я препоръчваха ползвали я мами, за това се спрях на нея. Но стерилизатор за микровълнова взех на "Чико", защото той е малко по-голям и не те ангажира да си задължително с "Авент"-ски шишета. В него влизат всякакви шишенца и биберони и мисля, че е по-добрият избор ако няма да сте изцяло на "Авент".

# 74
  • Мнения: 536
Хм, аз не мисля да нося помпата в родилното, защото поне предния път имах проблеми с препълване едва след като се прибрах вкъщи. А ако остана непредвидено дълго в болницата(повече от 3 дни) ще ми я донесат.

Общи условия

Активация на акаунт