С коремите вървим напред, МАЙ-ски мами сладки като мед!

  • 10 567
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 461
Здравейте, на всички  мами сладурани ни тежко и трудно но това е една малка цена която заплащаме за да създадем нов живот когато ги видите   ylinfant няма да има по щастливи от вас самите. Мамите които имат второ знаят за какво чувсво  говоря.
Днес сутринта дадох урина, чак в понеделник ще видя резултата да тогава сън няма да ме хване. За болките ги имам когато вървя бързо или когато се изправя рязко, краката ми страшно много се подеват ,а като си свия прастите ме болят приличат на кебапчета. Нямам търпение да вляцза в деветия месец, страхувам се да не стане нещо сега в 8 мес че с това натоварено ежедневие.
Любопитно ми е какво точно осещате когато бебчо хълца
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ НА ВСИЧКИ  bouquet
Днес времето тук е студено и мрачно, така че ще си стоим в къщи
 Лек ден от нас

# 76
  • Мнения: 13
Честита първа пролет на всички!
нека донесе по едно сънчице на всяка от нас,което да ни радва и носи много щастие и усмивки през годините!   Flowers Sunflower

# 77
  • Мнения: 373
Здравейте майчета Simple Smile и честита първа пролет,
 много по-леко ми става, когато видя, че не съм единствения "мъченик" на тая земя  Grinning, и че не съм най мрънкащото същество.

За помпата-аз също съм се ориентирала към Авент, но мисля да бъде закупена след като родя, защото ако нямам кърма (не дай Боже) би била излишна.

Весело изкараване на срещата довечера. Simple Smile На мен много ми се искаше да присъствам, но нещо се сополявя и кашлям, и не ми се струва уместно да ви напълня с вируси. Wink

# 78
  • Мнения: 1 269
честита пролет и от мен незнам вие как сте,но мен ме е обзела мания за чистене clean по цял ден льскам прозорци clean сьбирам прах clean пера wash простирам hang гладя 1ironing clean newsm75 

# 79
  • Мнения: 96
Здравейте,
и аз да се запиша в новата тема.........това с чистенето го направих вчера и сготвих една бака маджа и сам си освободила днес днея за четене и учене, но правих триста други неща освен това........ама много ме марзи да уча вече.Sad(((

Относно схващанията или това май са си чисти мускулни крампи, рядко ги имам , но са си суууупер болезнени иначе болки ниско долу имам от няколко дни и се притеснявах , но сега като чета че и вие имате, значи е нормално.

За помпата и аз ще взема на Авент, но на мен една приятел;ка ще ми я даде, няма да я купувам, не знам това е малко лична вещ, но ще си я стерилизирам...мисля че не е толкова страшно. Янче и Алежул ако говорите за 29 за лекцията на 9 месеца и аз ще дойда:)))
Хайде мами, пожелайте ми успех на изпита довечера, а на вас приятна срещаа:)))))


И ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ!

# 80
  • София
  • Мнения: 2 493
Аз говоря за лекцията в Мола, която се организира от Мола или нещо друго...(не е на 9 месеца)

За стерилизатора на Авент - изобщо не е нужно шишетата да са ти на Авент - аз в него съм стерилизирала всичко. И Чико и някакви изм ислени и бурканчета абе всичко.. Освен това доколкото си спомням е по-голям от тогавашния Чико (преди 2 г. , който се продаваше) освен ако Чико не са изкарали нов модел...

# 81
  • Мнения: 481
Добър ден на всички, Честита пролет и от мен!!!!
Снощи за първи път сънувах кошмари и то свързани с бебчето smile3518,дори се събудих и усетих че съм  се разплакаха.Такова нещо ми се случва за първи път.Няма да споделям какво точно сънувах,но наистина беше ужасно(помня го).Възможно е от това че сега съм самичка и не се чувствам сигурност, някакъв страх...знам ли....Все пак искрено се надявам такава нощ да нямам повече.
Stanella ,успех на изпита.Стискам палци.

# 82
  • Мнения: 90
Честита първа пролет, мили момичета!!!
И мен ме мъчат болежки в гърба,кръста,таза ...,но няма как-цената си струва!!!
А как ме мързи-не е истина,добре че излязох в отпуск ..

# 83
  • София
  • Мнения: 1 402
Честита Ви първа пролет, весело изкарване довечера.

Ползвах помпа на Авент предния път и задължително я взех в родилното ...без нея беше абсурдно да ми потече кърмата ...така или иначе имах много малко...

Мился, че ви писах по-рано, препоръчвам ви да си вземете книгата "Изкуството да бъдеш родител" .... в много отношения ще ви помогне или поне на част от  хилядите въпроси които ви връхлитат ще даде приблизителен отговор....няма да съжалявате

# 84
  • Мнения: 65
Честита Първа Пролет! stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy
Летете щъркели, летете и здрави бебчета ни досенесте! Grinning

за болките - и аз ги имам от няколко дни, ниско долу, като ПМС, много гадно  Close
Сега бях във Вита, при лекарката дето мисля да раждам, нямам разкритие, но шийката се е скъсила и ми каза много да се пазя (ще трябва да спирам май йогите и гимнастиката  Thinking) )

Тя ме запозна с доктор от реанимацията в болницата и дълго си поговорихме за моята рядка кр. група и рискове от кръвозагуба. Определено ми каза, че при секцио има по-голяма кръвозагуба, но може и при нормално да се случи. Иначе няма болница с приоритети пред кръвната банка в хематологията, родилките от всякъде са с преоритет. Посъветваха ме, ако искам да се презастраховам, да ида в Хематологията 2 седмици преди раждането и да уговоря да запазят кръв от моята кр. гр., за да съм спокойна.

Иначе намерих гащи за еднократна употреба и си купих 4 бр, надявам се да стигнат...  newsm78

# 85
  • Мнения: 536
Иначе намерих гащи за еднократна употреба и си купих 4 бр, надявам се да стигнат...  newsm78
Някъде в Младост ли ги намери?

# 86
  • Мнения: 3 089
а те за какво са?
слагаш само тях без превръзка ли /ако е така - бля/?

# 87
  • Мнения: 832
ЧЕСТИТА ПЪВА ПРОЛЕТ! Да се разпиша в новата темичка ... и се надявам довечера да се видим...

Май-чета, знам, че въпросът ми не е за тук, но има ли някоя от вас от Надежда Сф? От скоро съм тук и не мога да се ориентирам за избор на педиатър  newsm78 Питах мамите от Надежда, но никой не отговаря, пуснах и тема, пък да видим. Решила съм на края да започна да спирам мамите с колички по улиците Rolling Eyes Дано не ме помислят за луда
Хубава вечер от мен
аз съм в надежда, 24-та поликлиника, ако това те усторйва като инфо...съм на разположение

Bunnita- не съм била на лекция, нещо май много ни бъркате с temp предполагам...аз работя усилено и нямам време за лекции, колкото и да ми се иска...страшно се изморявам  Sick обаче остава още малко...

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:44 от xai

# 88
  • Мнения: 65
KSI, купих ги от Малечко на Оборище, на BebeComfort са, 4 бр. - 6 лв.

majceto, материята е като горния слой на копринените ппревръзки (нещо като подлепващо) и не може само с тях... Идеята е като се омацат да ги хвърлиш и ако съм с легнин да го придържа.

А дали ще ми трябва и памперс за възрастни или една нощна превръзка и легнин ще е достатъчно?? Четох, че някой слагали нощна превръзка и отгоре ленин и само сменят легнина... newsm78

# 89
  • Мнения: 162
Здравейте! Честита Първа Пролет и от мен.
BALONESA ти каква кръвна група си?

Общи условия

Активация на акаунт