Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 6

  • 12 543
  • 739
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 183
Макс 10 дни ако не се оженят ще ги избие всички.  Девран трябва да лежи поне 10 дни без никакви движения     
Тъкмо ще се е възстановил за сватбата. 😄

# 286
  • Мнения: 2 397
Много ме радват тези двамата! Simple Smile Искрено се надявам някакси всичко да свърши добре за тях.

# 287
  • Мнения: 25 068
Иско маже та маже ако не била Гюлчето нямало децата им да бъдат нищо той не и знаел стойноста бил лъжец и боклук.

# 288
  • Мнения: 4 661
Иско в какво ще обвинява Гюлче?

# 289
  • Мнения: 27 070
Иско маже та маже ако не била Гюлчето нямало децата им да бъдат нищо той не и знаел стойноста бил лъжец и боклук.

Иско в какво ще обвинява Гюлче?
Сигурно иска да поднови делото за стрелбата срещу него.

Обаче Джесур започва да ми харесва. Може и да мине на страната на Девран.

# 290
  • Мнения: 2 397
Иско е непоправим просто... Най-накрая риклами. Диди, Имре какво каза, като намери обецата - че може би има място сред семейството му ли?

# 291
  • Мнения: 25 068
Иско в какво ще обвинява Гюлче?

Взе и ДНК-то ще го сравни с това от пистолета за опит за убийство нали стреля по него.

Джесур дойде на свиждане на Девран Софи каза ,че ако това което Джес му е казал е вярно трябва да го изслушат. Реклами.

Оф бедния ми Арасче като препариран си лежи.

# 292
  • Мнения: 2 397
Всичко от фрага и снимките мина май, така че абсолютно не знаем как ще завършим.. 😁🙄🤷‍♀️

# 293
  • Мнения: 25 068
Искендер ще го оскубя като петел косъм по косъм!

# 294
  • Мнения: 4 661
Не че съм против голямата любов на Иско и Айсел, ама защо трябва все другите да страдат заради тях?

# 295
  • Мнения: 27 070
Не че съм против голямата любов на Иско и Айсел, ама защо трябва все другите да страдат заради тях?
Пипи, мисля, че и двамата ще си получат заслуженото.



# 296
  • Мнения: 25 068
Джесур предлага помощта си
Девран казва ,че не му вярва но Джесур казва,че му вярва и ако приличаш малко на Искендер няма да оставиш Имре в това положение.Девран се съгласи
Ще трябва да влезнат в фирмата за хранене в на Карахан.
Е ние си имаме начини може да не разбирам от компютри ,ноооо...
Йес бееее!

# 297
  • Мнения: 2 397
От кога ги чакам тия братя Каран да обединят сили!... 💪

# 298
  • Мнения: 4 661
Много се радвам за Джесур, крайно време беше.

# 299
  • Мнения: 4 283
Благодаря за всичко написано..
Малко късно си включвам за писане във форума, но епизоди  до тук и супер. Джесур ме радва в този епизод.

Общи условия

Активация на акаунт