Отговори
# 15
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
незнам какво съм объркала с моята ленти4ка но по принцип първона4ално ми казаха 4е съм за 06/10, за сега нека си седи така, във вторник Ще знам със сигурност и за другата теми4ка Ще гооправим
а сега и един малко странен въпрос
някой 4увал ли е неЩо за Roomba американската подо4иста4ка, заЩото не е то4но прахосмука4ка а цяло робот4е, някъкви мнения 4е искам да си го взема но във варианта му и миене на подовете не само 4истене

# 16
  • Мнения: 276
silverarrow Помагай моля те! Успях да сложа като за начало една моя снимка обаче тя взе че застана като корица на албума!?!? И сега се опитвам да я редактирам като я преместя от там ама не мога! Искам да добавя в текста към нея че все пак това съм аз но.......не става! Помогни моля те! Praynig

# 17
  • Мнения: 1 593
silverarrow Помагай моля те! Успях да сложа като за начало една моя снимка обаче тя взе че застана като корица на албума!?!? И сега се опитвам да я редактирам като я преместя от там ама не мога! Искам да добавя в текста към нея че все пак това съм аз но.......не става! Помогни моля те! Praynig

Готово, смених я (но и да си на корицата, няма нищо лошо  Mr. Green)

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 22:26 от silverarrow

# 18
  • Мнения: 276
Айде давайте и вие след мене! Не боли да знаете!silverarrow Пробвах по начина който ми каза да намаля снимката но пак не я приема! и си мисля дали не е заради фотоапарата ни.....той снима на 8мегапиксела  newsm78 Сложид друга снимка снимана от друг фотоапарат.

# 19
  • Мнения: 405
Mira SB ти си била детектив от класа!  smile3530 omm
silverarrow мдаа, бях поизпуснала тук таме, ама всичко оправих, и сега вече сме 69 Simple Smile  Мерси за заглавието, радвам се ,че се харесва  Sunglasses Hug

# 20
  • Мнения: 812
Айде и аз да се разпише в новата тема,много ми хареса заглавието   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
Готина нова темичка си имаме,
Честита пролет мами   bouquet
В книгите пише, че кожата трябва да ни стане хубава, косата да блесне още повече, а аз се боря с пъпки и много бързо омазняваща коса, при вас как е ?
Ще се пробам да кача и бебо и себе си в албумчето, но не съм убедена,че ще стане.

# 22
  • Мнения: 214
Nigella, поздравления за новата темичка. мнооого хубава Laughing
meggyv, и аз се боря с едни пъпки. ужас! много странно. кожата ми не е предразположена към образуване на такива гадости и много рядко се появяват... бабите казват, 4е така се получава, когато бебето краде от хубостта на майката Wink
отивам да си сложа снимка в албумчето. ще закача най-прясната Simple Smile
до скоро

# 23
  • Мнения: 136
Привет, днес е такова хубаво и слънчево време, а мен така ме измъчва това главоболие  Tired, престраших се и пих парацетамол, но не минава  Sad Май ще трябва да му дремна едно хубаво  smile3524

# 24
  • Мнения: 270
Здравейте
ей сега и аз млецнах две снимки Simple Smile
Днес ми беше супер изморителен ден, бях на лекции от сутринта и сега трябва да уча за изпит утре, нооо малко трябва да се стегна и ще се справя, после поне чааак юни ще мисля за изпити.
Много са хубави всички снимки но искам ощеееее, хайде не се срамувайте, покажете се да ви видим какви сте сладурани всички  Hug
Хубава неделя утре и да стискате палци а аз като се върна ще черпя  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 214
mimeto_iv, успех на изпита утре. стискам палци за 6. в краен случай - 5 Wink

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте момичета,
аз ви чета редовно, но пиша рядко, защото се чувствам доста зле - уморена съм, повръща ми се.
По отношение на пъпките аз знам, че когато се появяват и въобще, когато майката погрознява/ Mr. Green/ , означава, че чака момиче. Момичето крадяло от красотата на майката, а обратното, когато майка се разхубавявава - чака момче. Аз с миналата бременност имах страхотна кожа и коса и резултататът е момченце. Сега ми излизат пъпки и се надявам да имам момиченце.  Laughing

# 27
  • Мнения: 1 593
Пу пу какви сте хубави всички в това албумче.... страхотни сте!!!  Hug

Ама и бебешоците ви са едни фотогеничниии, айде 6-7 месеца и ще правим албумче новородени.

За пъпчасването - аз пък се "изчистих", а иначе все ми излизат разни "дзверове" тук и там. Още една индикация за момък в тумбака?

Целувки

# 28
  • Мнения: 1 305
Здравейте мами
Сега ви пиша и веднага скачам в кревата да спим с малкия ми мишок, че да порасне много.  Снимка и аз ще кача мо само чакам Милото да се прибнере че го няма за 2-3 дена, а на нашето малко мишле незнам кога ще ви покажа снимка Crossing Arms и аз искам да си имам снимчица да си  гледам и да си и се радвам а тея наши пусти доктори се нямат принтер на екографа  #2gunfire
Надявам се утре времето да е хубавко и да сме добре и да излезна аз малко на разходка, че доктора при който ходих в петък ми се накара  Blush Аз хич не ходя само седя седнала и легнала, затова утре с мишко ще ходим да се раздвижим
Момичета лека вечер и нощ и само усмиввввввки по хиляда   bouquet

# 29
Привет и от мен и  поздравления за новата тема. Ще се опитам в най-скоро време да кача и аз няколко снимки  Grinning
Проблемът с кожата се проявява и при мен, не толкова агресивно, но все пак го има. Това, което искински ме уччуди тази седмица бе появата на пърхотр никога през живота си не съм имала пърхот и се изумих.
Но общо взето това е единственият ми проблем.
Желая на всички майчета безпроблемна и лека бременност.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт