"ДЕКЕМВРИйски мами и деца радват се на пролетта"

  • 13 083
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
# 61
Хайде чао от мен за сега, ние отлитаме навън, до довечера Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 62
  • Мнения: 1 212
Здравейте ! Правя бърз запис и аз  Grinning
Страшни бебоци сте изтипосали : и момите и ергените - видях всички  Simple Smile
Бройнахме пак някоя и друга дама и набелязахме конкуренцията, но минавам през темата като бързия влак днес , че ме чака чистка яка  newsm28 newsm79 newsm75 1dishes

Цитат
За ясли и аз се интересувам от ранно подаване на молба, но чух (непотвърдена инфо), че се подава молба в годината на записване на детето, т.е ако искаме догодина детето да е на ясли, може най- рано януари да се подаде молба, а кога ще има място не се знае.....

Да , Macko...потвърждавам. Така е . И аз щях да пиша , но ме изпревари. Hug
За шишетата, както са те посъветвали следи дали се тормози госпожицата / тоест мъчи се на шишето/ и ако е така и го смени. Бързото опразване на бутилката води до повръщане след това и чувство за неудовлетворение в детето. Моя малък мъж  пие мляко само от НЕ - Авентски шишета.
С водата нама проблем , но независимо от дупките не са му удобни за мляко.
Вчера бях в Била и забелязах следното : някой беше се оплакал от Памперса 3 , че е малък. Да има един размер , който е 4+ и наистина е от 9 кг.
Междинния вариант , обаче е 4 и е от 7 кг нагоре. Ние лично вероятно скоро ще минем на него  Mr. Green
Чакам с нетърпение колажа, но знам че ще ви отнеме много време мацки - ентусиастки Laughing , така че ви подкрепям и аплодирам за куража! smile3501
Мъжки мами , абе я кажете само аз ли си подложих детето на манипулация на пишката , с цел преодоляване на фимозата?! newsm78
Как е положението при конкуренцията? Wink
Да ви се похваля : секса ми се случи и на мен  smile3535 Rolling Eyes Grinning...след близо една година от последния :качествен" път  Mr. Green
Хайде хепи уикенд и не пренебрегвайте  татковците !  Hug

# 63
  • Мнения: 361
Здравейте и от нас,Лорка спи и щом се събуди,папкаме и навън.
Мойте шишета са на Чико и бибите са до 4 мес.и засега съм доволна.
Като гледам тези хубави картинки на кафе веднага ми замирисва и ми се допива,иначе не съм пристрастена към тази напитка и от миналата година не съм близвала кафе.Като децата си пийвам мляко с какао и много добре се чувствам,а в комбинация с горещ шоколад направо хм...
На нас 3-ката на пампер май ни е голяма/дълбока/и често се оакваме,но нали сме мънички незнам дайте съвет: кой други памперси мога да ползваме?

Хайде чао за сега и приятен ден.

# 64
  • Мнения: 669
сори

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 12:09 от desidm

# 65
  • Мнения: 669
Мъжки мами , абе я кажете само аз ли си подложих детето на манипулация на пишката , с цел преодоляване на фимозата?! newsm78
Magesta моята педи каза от втория месец  може да започне леко издърпване на пишлето като постепенно се отваря все повече и до годинката трябва да е напълно отворено!Само споделям нищо лично всеки сам си преценя!
честито и на днешните месечинки!сори за спама без да искам по невнимание!! smile3538

# 66
  • Мнения: 535
Здравейте  Hug
Ники, браво  Hug Hug Hug
Вчера ни изтеглиха, за една седмица сме наддали 230грама и оставаме само на кърмичка  Grinning
shrew, благодаря Hug И аз мисля да започна като навършим пет или най-рано на четири и половина месеца. Обаче свеки е GP и много ми настоява за тия сокове  #2gunfire Но няма да стане  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 302
Има ли бебета които още да имат колики  newsm78 Ние се побъркваме от рев.. вече не знам какво да правя и дали наистина са колики... луда работа Sad
Честит рожден ден danielad   bouquet

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 13:20 от pebble

# 68
  • София - Дружба 1
  • Мнения: 38
Ние да се отчетем - станали сме 5,730 кг. и 61 см. Качили сме 980г. и 4 см. А на пентаксима как плака - може би се изплаши, че го натиснахме. Пет минути не можа да се успокой. Сега спинка, а после ще му измеря температурата.

Болните бебоци да оздравяват.

Целувки на бебоците

# 69
  • Мнения: 4 970
Pebble, и ние още имаме колики. Бебката почва да се присвива на всяко ядене, цока по 3-4 минути и почва да се свива и да плачка и чакаме да размине и продължаваме с папането. Нощем също се буди, понякога по 2 пъти, и то от колики, защото след като хапне и дълго време продължава да се свива и проплаква, но стиска очичките и се опитва да спинка. Освен това се чува и пръцкане, така че съм сигурна, че става дума за колики.  Само се чудя до кога? Изтормозиха ми детето #2gunfire  Дано не е като баткото, който имаше колики на почивки чак до 11 месеца.
Ние сме навън цяла сутрин, сега спинкаме в количката в двора, но се чудя дали да не я събудя да яде.  Всеки ден едно и също.  Не обичам да я будя, голям противник съм на това, но предпочитам да си прави 4-5-6 часовата пауза през нощта.  Май ни отшумява хремата, но да не казвам голяма дума. Надявам се просто да сложим тая пуста ваксина в понеделник.

# 70
  • Мнения: 514
Ники, мерси за старанието и търпението   bouquet

danielad честит рожден ден! С пожелания за всичко онова, което ти носи щастие и прави близките ти щастливи!

Magesta, аз пишлето не го пипам. Ето ти 2 теми, има доста инфо :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73637.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=37873

Хайде болните да оздравяват! Алекс вече не кашля, спряхме антибиотика и единия инхалер.

Исках още толкова неща да напиша, но кой ли помни по-дълго от 5 минути  Confused

# 71
  • Мнения: 125
Ела у дома, ще и измием очите и ще пием кафенце!

# 72
  • Мнения: 581
ЧРД на рожденниците. Много здраве и щастие желая  bouquet

Ние пък днес хапнахме първата лъжичка пюренце от ябълка и морков. Определено много и хареса Wink

# 73
  • Мнения: 1 483
                                               newsm51 smile3525                                                                ПРИВЕТ-  bouquet  bouquetПРИВЕТ Ние днес направихме една оооогрооооооооооомна разходка,а такова спане ударихме,че незнам какво ще прави през нощта Thinking Сега лежи и зяпа ТВ,много му е любимо това занимание.За шишетата и бибероните-ние сме с Авент и вода пием с единица,а папкаме с двойка.Ама май ще трябва да ги смена вече,знам ли newsm78.От единица на двойка минахме защото се изнервяше по време на ядене.А сега като че ли е спокоен,та ще видим.......              Приятна вечер на всички:малки и големи newsm53 newsm53

# 74
  • Мнения: 669
и ние се разписахме с разходката,но исках да попитам някоя от майките беше казала за някаква жена от "Такъв е живота-Кърмачетата! че е починала някои знае ли от какво защото и аз одеве като гледах прадаването казаха че ще продължат да излъчват кадри с неино участие защото близките и били съгласни!

Общи условия

Активация на акаунт