"ДЕКЕМВРИйски мами и деца радват се на пролетта"

  • 13 098
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 143
Здравейте, Ники страшна си, незнам как успяваш да се справиш с бебчо и с темата  Hug
Мамчета аз едвам успявам да изчета и не ми остава време да пиша.
Клеми дано минат при вас тия болести
Понтес дано и при вас се подредят нещата
Честито на всички рожденици днес   bouquet
Аз да ви питам може ли от пентаксима да получи разстройстов, тамън и мина в понеделник и днес пак, вече ще се лудна.
Пък вчера си продадохме количката, че много ми тежеше и днес си взех ново, но няма предния борд, където се обляга бебето, като лежи, иначе си има колани. Дали  е лошо, като няма борд  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 483
Привет и от нас.Прочетох това за столчетата за кола,ама и нашият сладур почна много да го харесва,много обича да седи там,ама аз много се притеснявам и все се старая да е замалко.Клеми прекръстила си се,а?и много дълго име си си избрала newsm78може ли да ти викам Клеми? Thinking Hug

# 32
  • Мнения: 302
Браво,lia25, де да можех и аз да продам тоя танк наречен количка... само да се стопли времето и отивам да купя лятна количка, хич няма и да се занимавам с тази повече... нито мога да я изкарам нито да я прибера, а да не говорим че не мога да я сгъна Simple Smile  Embarassed трябва да се хване от двете страни дръжката долу към коша вече нооо аз не съм барбарон.. или с едната или с другата ръка мога, с двете не става.. аз с по-голям успех ще легна в тая количка  Naughty  Joy

На как се е прекръстила Клеми ?

# 33
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз съм си Клеми, както и да се прекръстя! Hug

# 34
  • Мнения: 302
Аааа Клеми Мангасарян Simple Smile бива, бива Simple Smile
Аз забравих да се похваля... мъжа ми купил Тигра и с нетърпение чакам да ми я докара, че и тунинг намерих за нея Simple Smile  Joy

# 35
Здравейте и от мен,

Ники отново си страхотна с новата темичка  smile3501 smile3501 smile3525 е ха да ни е честита

Ние днес излязохме навън и Андреа беше много щастлива, според мен това дете е морж, колкото е по студено тя е толкова по щастлива навън  smile3521, а когато е топло олеле майко става страшно, не мигва, а днес спа, спа, спа, а мен доста ме понаваля Sad, но за благото на детето всичко правим.....................
Относно яслите аз знам една частна в стрелбище и там взимат по 13 лв. на ден. При мен парадокса е невероятен, защото маика ми е педагок и гледа деца, но групата и е толкова пълна че няма място за мен и аз я експлоатирам само през почивните дни  smile3508, през седмицата идва една жвна два дни за по- няколко часа за да свърша аз някоя и друга работа.

Ей болничките бебчета, бързо се оправяйте, че милите ви мамчета спокойствие нямат!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 424
ива бебе , на нас ни се случи това няколко пъти. и аз се бях ошашкала, даже тук питах и във другите форуми. и на други бебчовци се е случвало. минава от самосебе си. нашето педи също така каза. Peace
а да ви се оплаквам ние сме на антибиотик от днес вечерта newsm45 smile3518
бебка болна. Weary

# 37
  • Мнения: 23
Хайде и аз да се запиша.Браво на Ники.Аз съм много ядосана днес.Обиколих аптеките и никъде не можах да намеря Пентаксим.Ще получават чак след около 2 седмици.Незнам какво да правя.В понеделник трябва да бием ваксината.... SadНяма ги и на склад.Искам да питам мамите които биха Пентаксим...и трите ваксини ли взехте наведнъж?Посъветваха ме да взема и трите за да са от една партида.

# 38
  • Мнения: 581
Това за партидата не е вярно. Говорих с няколко доктора и питах. Казаха, че това изобщо няма значение, а и след като се бие никъде не отбелезяват номера на партидата. Така, че спокойно. А за да ти доставят се обади на телефона, който ни посочи Поли Жекова  Grinning
О, извини ме виждам че си от Варна там незнам как стои въпроса със доставката.  newsm78

Успех!

# 39
  • Мнения: 226
Здравейте и от мен!
Djumbeto, къде маете гащи в това лошо време?  Wear UmbrellaНие освен в Сити Центъра, на друго място не ходим. Но днес го пропуснахме и аз се наспах. Понякога ми харесва лошото време, защото ми остава време и за сън smile3524

Не можах да се нарадвам на бебоците, страхотни са... то чорапогащници ли са, то ленти, то рокли...страшна работа  love001

# 40
  • Мнения: 831
Лека нощ на всички!

# 41
  • Мнения: 132
Браво,Ники! smile3501Страхотна, както винаги!Лека вечер на всички.

# 42
  • Мнения: 376

Как да и капна кърма като не кърмя (т.е. нямам такава) Cry Нещо друго ще трябва да може да се направи за кръвоизливчето.

# 43
  • Мнения: 302
iva-bebe, я да те попитам.. това с фотошоп ли го направи?  newsm78 ако си ползвала някакви четива прехвърли насам да си поиграя и аз малко Simple Smile
Хайде лека нощ и от мен... отивам да пипна Моника за Т и се мятам в леглото.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ние днес все пак излязохме на разходка. У наше село такова слънце пекна в 16:00 часа, че мама не се сдържа, пъхна Пепи в количката, на две на три се поопарви и айде да мятаме крачоли по булеварда. Красота. При все, че Пепино не спа през цялото време, а така се кокори и хили си изкарахме добре в компанията на нашта кандидат снаха Норето и нейната мама Мунлейди. Ми то толкова разкошно миришеше на пролет след освежителния дъжд, че направо не ми се прибираше....

Клеми думи нямам за вас  Cry чак мен ме свива сърцето, то вашто боледуване като боледуване ли беше?!

Адена и вие ли бе мила?
Е хайде да се оправя това болно време, че ни се изпоразболяха бебоците.

pebble искрено ти завиждам за количката, мноо са яки и винаги са ме кефили макар, че вече не са нови като модел....Ние нали си нямаме никаква  Sad а така ми се иска да се прибера малко по моя край, че и там Пепито го чакат с нетърпение бабата, батковците, вуйчовците и вуйните. Кога ли ще стане това?!

Дивна Кариса внесе мода с преименуването и сега всички хукнаха да се прекръстват  Laughing Не мога ви смогна да ви сменям в темичките  #Crazy Wink

Общи условия

Активация на акаунт