Защо се разделят хората?

  • 4 460
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 779
Упс  Embarassed, не мога да я редактирам и да въведа право на гласуване с повече от една опция. Защо ли Rolling Eyes?

# 46
  • София
  • Мнения: 676
Има и още нещо, което може би ще ви прозвучи грубо. Факт е обаче, че хората в днешно време оцеляват много по-лесно сами и на практика не им е жизнено важно да имат партньор до себе си...

# 47
  • Мнения: 494
Поради това, че и 2-те страни са все още млади (и диви кат' петли) и без достатъчно опит и толеранс във взаимоотношенията!

Не съм гласувала. Naughty

Малчо - съжалявам мила  Hug, че така се е стекло при вас... Дано час по-скоро се осъзнаете!
Шани, не можеш да си представиш колко свободена и щастлива се чувствам. Сякаш се родих отново. Минах през ада за тази свобода,но си струваше,сега летя по -лека от всякога.
Така, че мога да кажа с чисто сърце, че връзка , която се поддържа само заради децата или заради "какво ще кажат нашите и хората и комшиите..." е една бавна смърт. Животът е толкова кратък, че не си струва да го прекараш търпейки някого, когото дори вече не обичаш.
Извинявам се за лиричното отклонение  Whistling



Боже, толкова си права, че нямам какво да допълня. Незнам защо повечето сами се обричаме на тази смърт.

# 48
  • Мнения: 433
А мислили ли сте защо хората остават заедно, дори когато не се чувстват щастливи - мислили ли сте за навика? Защото навика е наркотик - и пречи на реалната представа за отношенията.

Аз съм в процес на раздяла, вече не живея при него, вчера през сълзи го помолих да не се виждаме и чуваме известно време, и пак през сълзи се надявам той да е добре. За раздяла мисля повече от година. Няма конкретна причина - просто натрупване на негативизми с времето. При разговора за раздялата на него му беше като гръм от ясно небе, което ме наведе на мисълта, че той никога не ме е слушал и не ме е разбирал. Защото аз винаги съм била за разговорите в една връзка и винаги съм му казвала какво ме тормози. Той просто си е мислел, че съм временно така. И даже ми каза, че според него всичко било ок. Интересно, и аз все още не знам какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт