Отговори
# 285
  • Мнения: 1 216
bruno: за йогата ... през цялото време на земята върху възглавница и издаваш звуци като Шаман - оооооооооооо, аааааааааааааа, еееееееееееее..мърдаш малко с ръце на ляво, малко на дясно и това е. Ето част от спомените ми от инструктурката "Вдишайте през петите светлината на слънцето, енергията на не знам си кой, чистотата на не знам си кое....следва задържане на въздух до 40 сек и издишайте през ВАГИНАТА отрицателната енергия... !  По чорапки сте.
СЕКСИ!!!!! СЕКСИИИИИИИИИИИИИИИИИ!
Не мога да се сдържа и с риск да се повторя:  Аз горещо ви преповъчвам каланетиката!!!!  Леко натоварване, работи се за малките мускули, не ви е нужно да ходите на специални курсове за бременни, достатъчно е да кажете на инструктора/ката, че сте бременна. няма да правите упражненията за корем. ПОддържате тялото си стегнато.
И понеже е края на темата, пак никой няма да прочете моето изказване   bouquet

# 286
# 287
  • Мнения: 3 388
Хайде днес чакаме новини от мамите на ФМ  Crazy

Тиги Мигъл, голяма си скица  Hug

Аз усещам нещо като побутване  вкоремчето, но вс еси мисля, че са червата  Rolling Eyes Мъжо като ме гушка и ми казва, ааа ето фаджолино шава! Аз обаче със сигурност нямам такива решителни усещания като някои от вас ... чак с епритеснявам ...  Tired

Една от нашите италиански мами тази сутрин е родила! Развълнувах се! Да и в жива и здрава малката принцеска   bouquet

Аз отивам при моя счети, че имаме уговорка за 10 часа! До после!

# 288
  • Мнения: 4 546
мъжо нищо не усеща на моя корем  Sad
честита госпожица на италианската мама  Grinning

# 289
  • Мнения: 3 388
мъжо нищо не усеща на моя корем Sad
честита госпожица на италианската мама  Grinning

Моя решава, че усещал Thinking .... за разлика от мен ...

# 290
  • Мнения: 4 546
а ние си мерим коремите  Joy. опитва се да ме настигне неща в това отношение, но като се наям го бия  Mr. Green

# 291
  • Видин
  • Мнения: 685
Добър ден и от мен тумбачета   bouquet
Аз да се похваля: Много осезателно усещам бебчо  Hug Crazy Party
Имам въпрос относно курсовете за бременни към списание "9 месеца". Само в вторник сутрин ли се провеждат? Къде по точно е мола?

# 292
  • Мнения: 1 536
Ех Niya,аз пък нищо почти не усещам,
Преди два -три дни сякаш мърдаше леко,имаше някакво движения,сега от вчера-НИщО Sad

# 293
  • Мнения: 14
За татковците - бебо така силно ритна мъжа ми онази вечер, че той чак подскочи  Grinning Посмях се от сърце  Grinning
Чао на всички мамчета не знам как ще ви изчета след една седмица отсъствие  newsm78
Много усмивки и късмет на мамите които са на ФМ

# 294
  • Мнения: 564
Нашия тати го е страх да пипа бебкото  newsm78...Той нашия бебо рита като за световно, много е активен, чак не ми се мисли какво ревящо зверче ще е  ooooh!..Ама милото го е страх да го пипа..Все ми завива коремчето и казва: "Айде, приспивай го на топличко"..Аз го питах защо го е страх и той каза, че като си помисли колко е малък..кой знае как му тежала ръката му  hahaha..

# 295
  • Мнения: 15
Аууу, ама другите татковци са доста внимателни за разлика от мен Embarassed Аз също още не мога да усетя бебенцето, но съм доста невнимателен при галенето на корема в опит да усетя бебока. Май наистина трябва да се внимава с тежестта на ръката. Моята мама си го усеща редовно, ама аз колкото и да изследвам корема й, нищо не чувствам.

# 296
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 951
Здравейте и от мен  Hug
Честити хубави сини вести на franito и розови на Ади.   bouquet
Niya, вчера импулсивно си купих сп. 9 месеца и видях, че за април лекциите им са на две места: в пицария "Мис Каприз" точно до хотел "Плиска" и на ул. "Кра-кра", май пак беше в някаква пицария. Аз мисля да отида на тези в "Мис Каприз" - не само, че са ми под ръка, но и темите са доста интересни. На другото място май имаше само 2 теми, които ми се сториха вълнуващи. Ако те интересува, довечера ще погледна цялата програма и утре ще я пусна тук. Можем да се съберем и по-голяма група, ако има повече мераклии... Grinning
За йогата какво да ви кажа? Нещо не ме вдъхновява. Мъжът ми е бил йога в един период и общо взето вкъщи литература на тая тема има много. Че и учител даже.  Laughing Той е бил ученик на Венци Евтимов - най-добрия в тази област у нас и единствения, който е усвоявал това учение не на родна територия, а в Индия при това не при кой да е, а при самия Брахмачари. Само че аз нещо не се запалих по йогата и надали точно сега ще се вдъхновя. Бих предпочела плуване, ама в София чист басейн е абсурд да намериш.  ooooh! Затова и наблягам на ходенето, което обожавам.
Киселини отвреме-навреме имам и то много неприятни. А още не е дошъл момента на страшните, непрестанни киселини... Като настъпи, просто незнам какво ще правя. #Crazy
Днес дадох кръвчица и урина, да видим следващата седмица какво ще покажат изследванията. Че откакто съм забременяла, такива изследвания не са ми правили. Просто така се случи. Точно трябваше да ги правим и се тръшнах от грип, после ме подхвана друг вирус, после ме чакаха да се оправя, после пък амнио и ето, че половината бременност се изтъркаля.  Rolling Eyes

 

# 297
  • Мнения: 361
Моето бебче много ритка, особенно вечер, но милото като си сложи раката на корема и спира.Дали пък не е по-тежка и за това newsm78
Ние за това само си гледаме как от тук от там ми изкача по някое краче newsm03

# 298
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета!
 Гитааааа - искам си  - почти 100% е сигурно, че ще си имаме момиченце newsm44 smile3521 4470!
Господи, няма по-щастлив от мен човек в момента - моята мишка наистина си е мишка и си е напълно здравичка newsm68!
Лекарката ни гледа повече от половин час - всичко си е наред - мозък, мозъчни аорти, череп, гръбначен стълб, сърцето с камерите и аортите, стомахчето, диафрагмата, ръчичките, крачетата - всичко! Имаме си едно прекрасно, здраво бебенце Grinning! Лекарката гледа, гледа и каза "Ташаци не виждам - мома е Mr. Green!" идеше ми да й целуна ръцете!
За таткото незнам -  и той сигурно. Опъваше си дългите крачета, смучеше си пръстчето...ох, вие също сте го видели, няма смисъл да го описвам подробно...дискът ще е готов след няколок дни.
Това е! Отивам да ям, че съм страшно гладна...а, разреши ми и море, без да се пека директно на слънце. Сега въртя телефони, пък довечера баткото колко ще е щастлив...

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мариета ЧЕСТИТООООООО!Много се радвам за теб-ще си имаш шаренко Mr. Green Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт