Слънцезащитен крем

  • 2 006
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 659
Миналата година взех на Nivea 30 фактор за лице и го ползвах и за ръчичките и крачетата, но тази година най-вероятно ще стигнем до морето и мисля да си взема на Chicco, защото имат доста по-висок фактор


# 16
  • софия
  • Мнения: 181
Само Виши 60 фактор/и за двамата,от бебета/,покрай тях и аз започнах да се мажа с  него.Доволна съм.

# 17
  • Мнения: 1 881
И двете лета досега сме били с Чико , фактор 50. Детето ми е много беличко и никога не сме имали проблем, пак такъв ще купя. Добре е да е гъст крема и трудно да се размазва. Така прави филм върху кожата и действа по - дълго, според мен newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
ВИШИ - фактор 60, от новороден го ползвам , много съм доволна Peace

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Добре е да е гъст крема и трудно да се размазва. Така прави филм върху кожата и действа по - дълго, според мен newsm78

Напротив, за да действа пълноценно кремът трябва лесно да се разнася и попива. А за наличието на филм не се съди от това дали се вижда или не.

# 20
  • Мнения: 2 211
Важно е да се знае, че слънцезащитните кремове за бебета са само с екран, а тези за деца с екран и филтър. За това не купувайте за бебетата детски кремове и обратно.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 972
Важно е да се знае, че слънцезащитните кремове за бебета са само с екран, а тези за деца с екран и филтър. За това не купувайте за бебетата детски кремове и обратно.

Дай някакъв пример,те май всички се водят детски  newsm78 Каква е разликата м/у екран и филтър?

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз най- си харесвам Мустелата. Peace

  И ние така. Peace

# 23
  • Мнения: 2 211
Важно е да се знае, че слънцезащитните кремове за бебета са само с екран, а тези за деца с екран и филтър. За това не купувайте за бебетата детски кремове и обратно.

Дай някакъв пример,те май всички се водят детски  newsm78 Каква е разликата м/у екран и филтър?
Екран - вещества, които действат на повърхността на кожата; филтър - вещества, които проникват по - надълбоко в кожата. За деца сe препоръчват минералните филтри, защото са хипоалергенни. От това, което се предлага на бълг. пазар май само Юсерин са с минерален филтър. Тъй като прониква по - дълбоко  и може да се абсорбира, филтърът е опасен при бебета. Затова и бебешките кремове се правят само с екран.
Ако на крема пише ДЕТСКИ, това означава, че е с екран и филтър. Ако пише ЗА БЕБЕТА, означава че е само с екран.

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 00:17 от tety

# 24
  • Мнения: 2 255
Аз от бебе ползвам на Daylong за деца с фактор 50+ по препоръка на педиатър.

И ние сме с Дейлонг-цялото семейство.Чудесен е!
И ние така - но с фактор 25, досега 3 морета  Joy малкия не е имал проблеми  Peace

# 25
  • Мнения: 1 353
Daylong Kids 40. Аз съм много доволна и е хипоалергичен.

# 26
  • Мнения: 2 028
Виши 60 е за деца над 2 години, не за бебета, камо ли за новородени  Peace Знам това, защото направих грешката да го купя миналата година за Оги, когато той беше на 1 година... еми от този крем непрекъснато имахме ситни пъпки

# 27
  • Мнения: 959
На Юсерин /клайн киндер/ 25 фактор - това е най-добрият според едно изследване \но не помня в кой сайт го четох  Embarassed\ Аз съм с него от миналата година и съм много доволна!  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 6 363
Важно е да се знае, че слънцезащитните кремове за бебета са само с екран, а тези за деца с екран и филтър. За това не купувайте за бебетата детски кремове и обратно.

Дай някакъв пример,те май всички се водят детски  newsm78 Каква е разликата м/у екран и филтър?
Екран - вещества, които действат на повърхността на кожата; филтър - вещества, които проникват по - надълбоко в кожата. За деца сe препоръчват минералните филтри, защото са хипоалергенни. От това, което се предлага на бълг. пазар май само Юсерин са с минерален филтър. Тъй като прониква по - дълбоко  и може да се абсорбира, филтърът е опасен при бебета. Затова и бебешките кремове се правят само с екран.
Ако на крема пише ДЕТСКИ, това означава, че е с екран и филтър. Ако пише ЗА БЕБЕТА, означава че е само с екран.



кремът на Мустела също е с минерален филтър и именно поради това се размазва трудно и придава бял цвят на лицето  - нещо, което стряска много майки и ги кара да мислят, че кремът е лош.
всъщност, той е много добър - именно поради това.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Ние ползваме на Нивеа.

Общи условия

Активация на акаунт