Ний сме веселите СЕПТЕМВРИЙКИ, чакащи си рожбите мънинки!!!

  • 10 784
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 896
Ей, варненките!
Ако всичко върви по план, във вторник сме във Варна с моето хлапе, няма ли да имате някоя среща между Цветница и Великден?
Ако не, на лято ще се видим чак.
Пожелайте ми успех при Яков в четвъртък - да се отнесе позитивно към мерака ми за нормално раждане, да не ме изреже, че много ще се сдухам.

# 16
  • Мнения: 2 825

Clara-нещеш ли да се включиш към нас в темичката.Аз редовно те виждам при нас а не пишеш Blush Blush BlushЗаповядай включи се-няма страшно....
  bouquet  bouquet

Ама, аз и не съм се крила бе, Ани  Wink
Пусто и суеверие, чаках да вляза в четвъртия месец, че да се похваля  Blush Е, вече съм там Simple Smile
За статистиката - термин 25 септ., за сега се видя пишка  Flutter , утре доки трябва да потвърди. Втора бременност, първата приключила неуспешно в 11 седмица (трябваше да бъде септемврийче 2006) Аз съм на 27 год, от Русе, от 5 живея в Марбея, Испания.

Признавам си, че вас ви познавам виртуално много добре Simple Smile Чета ви от първия пост на първата септ. темичка  Blush

Моренка,   bouquet много се зарадвах като те видях тука  Hug Hug Hug
Целувки на всички  Heart Eyes

# 17
Здравейте, искам да поздравя всички майчета с днешния празник Благовещение. Все благи вести да ви спохождат, а на есен - най-благата. Като ви чета, все щури бебчета се очертават. Аз уж усещам някакво движение, но още не съм много сигурна. Виж каката беше доста щура, тя и сега си е такава. Но и аз, докато бях бременна с нея, все си мечтаех за "щуро" детенце. Е, първия път се получи. За втория - ще видим. То Бог да ми е на помощ, но сърцето ми пак ме тегли към една "палава чаровница".  Иначе за днес бях решила да пообиколя магазините за някоя подходяща дрешка, но ушите така са ми заглъхнали, та се отказах. Пих кафе, изпих сума ти сок и вода (та през половин час търча в банята), ядох шоколад. Няма промяна. Нещо кръвното като ми го мерят все ниско - 90/60. Ще трябва да отложа пазара за другата седмица. Май шоколада най-накрая подейства. Велик лек. Приятен ден ви желая и повече почивка - сега ни е паднало.

# 18
  • Мнения: 99
Привет мамчета.
Добре ни дошла Clara. Дано тази бременост мине леко и успешно и наесен а гушкаш хубаво дудуланче. Честито ти момченце:) Ама вие с твоя мъж не си губите времето покрай празниците май:)
И мен днес ме тресат едни хормони. вчера ревах цяла сутрин, а днес съм толкова бясна на мъжа че... а тои се спаси с приятели за риба... и аз още по бясна станах...ще види той като се прибере.

 На мен от онази статия за пола ми излиза 90 % момиче, ама ехографа показа 100% мъж, та не вярвам на интернета и прогнозите.
Лека и успешна следваща седмичка ви желая.

# 19
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Предаде се най накрая Hug Hug Hug Hug Hug
Аз за втори път те приканвам да пишеш-ама чак сега отпусна ... Hug Hug Hug
Ами добре дошла Калара-надявам се септември месец всички да чуем детски плач baby_neutral baby_neutral

# 20
  • Мнения: 2 825
Ани, мислех да пиша още оня ден, ама нямах време  Tired
Елче, удари една чаша червено вино и ще ти се нормализира кръвното, а и както казва татко - да е кротко бебето после  Mr. Green


.....Ама вие с твоя мъж не си губите времето покрай празниците май:)

А той пък като видя положителния тест и ми вика:' Баси, хората ще си помислят, че правим секс веднъж в годината'  ooooh! Щях да падна...
А то, наистина станало точно на същата дата като предния път, не ме питайте как се почувствах .... просто си представих повторение на предишната история, общо взето 2 месеца в страх живях. То не че сега не ме е страх, но се поотпуснах вече.

# 21
  • Мнения: 17
Здравейте, мамчета.
на най- новите ни попълнения- добре дошли и приятно и успешно бремеене.
то човек да не изусне 1-2 дни да влиза във форума и не може да ви изчете човек после и то на това слънчево време.
ние на 02.04.2007г. сме на преглед и вече нямам търпение да видим бебо, особено след грипа, че доста се притеснявам от онази пуста температура, с която ви занимавах, но корема ми доста наедря,та с това се успокоявам, че му тупа сърчицето на мъничето.
Я, кажете, девойки вкъщи чистите ли с препарати - доместоси и др. подобни, че мен много ме е страх да ги вдишвам, а ми е неудобно да карам вече мъжа - направо го побърквам горкия с всевъзможни идейки и вече ми е много съвестно, а аз освен да искам, друго май не правя напоследък.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 21 634
Я аз да приветствам всички новодошли, много ми е кеф да се увеличаваме!  Grinning.
Обаче Кларич направо ме разтопи, размаза Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ... и незнам си к'во още там от кеф и удоволствие, ужасно се радвам да видя тук, и до спетември никакво мърдане ей, иначе ако трябва и до Спаниша ША скокна! Hug Heart Eyes

Сега да ви сЪ похваля, че днес и аз вече очетливо и гаранция франция отнесох 2-3 къча. Crazy Flutter

Таблица с размерите на бебчето по седмици

# 23
Да кажа за препаратите. Чистя си, няма как. Прозореца широко отворен и така не е толкова силна миризмата.

# 24
  • Мнения: 1 896
Честито Благовещение, майчета!


# 25
  • Мнения: 1 896
Я и за препаратите да се изкажа, че нали съм с еко интереси, отдавна съм мислила по тая тема.
Понеже съвсем без препарати може, ама е трудно, чистим само с тези на Фрош, защото са доста по-чисти от опасни химикали и са препоръчани от Грийнпийс.
Те Грийнпийс имаха едно много мащабно проучване на токсичните химикали, които се използват в дома, и общо взето бяха класифицирали много от продуктите с червен, жълт или зелен цвят. Та от тези със зеления код, Фрош бяха единствените, които се продават на българския пазар.
Иначе доместос и подобни, които съдържат хлор, не ви препоръчвам да използвате. Хлорът е много отровен и аз такива препарати в къща с малко дете също не бих използвала. Друг вариант е парочистачка, ама с нея честно дави кажа е по-голяма игра.
Може и с хлебна сода, оцет, лимон, такива неща. Супер безвредни са. Нас обаче ни мързи да търкаме и затова купуваме на готово Фрош. Ама чисти предимно мъжът ми, аз все пак да не го дишам.

# 26
  • Мнения: 2 631
Mr. Green Ех ... ше требе да ни търпят ... няма де да ходят мъжете  Mr. Green
Ше обиколя около китайската стена, ше поразпитам за Уалид, че и аз не съм го чувала, ше се поинтересувам за Балев малко повечко, щото не знам ама май имам някакъй спомен, че съм чувала, че има 3д, ама  newsm78

понеже не ми се вясваш в кюто smile3516 и не те знам докога си отпускарче - ще ти пиша тук
никакъв Уалид newsm48
щом не можеш да преодолееш да отидеш при Давидков, а той е много добър диагностик, въпреки всичко, то тогава бегом при Балев, да, с 2Д е, но не апаратът е важен, а лекарят зад него smile3521
така че бегом при Балев smile3513

 newsm51


не ти писах на лични с надеждата да бъда полезна и на други бъдещи майчета Hug

# 27
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Фемче пак та опрайхааа Mr. Green Joy Joy Joy Joy
И аз знам за Балев че е с 2 Д но знам че той и Давидков са много добри Диагностици.Така че ориентирвай се навреме муцурланка.А и без това Давидков ще те гледа на коремен ехограф .Няма да е вагинален според мен.защото си вече ехеее къде къде напред със седмиците. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 104
 newsm09 newsm03 Слушам, СмиНсЧо  smile3560
Ше те изям, бе  Mr. Green
Ше се логна сега в Кюто да те видя  Hug
Ами ... то аз уж се надявах един вид на по-чист екран да видя физионимията на моята маймуна  passifier ама ... важното е пък както ти казваш ... доктора преди всичко ....  Flutter
Фемче пак та опрайхааа Mr. Green Joy Joy Joy Joy
И аз знам за Балев че е с 2 Д но знам че той и Давидков са много добри Диагностици.Така че ориентирвай се навреме муцурланка.А и без това Давидков ще те гледа на коремен ехограф .Няма да е вагинален според мен.защото си вече ехеее къде къде напред със седмиците. Mr. Green
Напрау няма скриване от СмиНсЧо да ви кажа  Mr. Green
Ух... пък тоз Давидков..... треперя само при споменаването на името му  smile3557
Не знам ... страх ме е и това си е.... и то некво суеверие кат ми се намеси ... щото разочароват ли ме не се връщам назад и ... то не е той виновен за моя случай де.... ама ... той ми съобщи кофти новината, та ...  smile3556 Баси  Tired Face требе да го превъзмогна някак  cry
Ще видя, момичета ... може да се престраша ...
Ух.... дано всичко е наред и остане така до края. Това ви го желая на ВСИЧКИ от сърце  Hug
Иначе, Клара, добре дошла сред нас  Hug
Че то вие много бързо сте се престрашили да опитате пак  Shocked СУПЕР  Grinning Стискам палци всичко да е наред  Hug
Пазете се и целувки на всички  Hug

# 29
  • Мнения: 2 631
Напрау няма скриване от СмиНсЧо да ви кажа  Mr. Green

smile3534 newsm08 нали си те обичкам   love001

Общи условия

Активация на акаунт