Юлски мами акита сравняват и от смях се напикават !

  • 10 464
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 170
Нани благодаря ти много за линковете за петата шарка.То май доста дечица си я карат,нищо че за първи път я чувам.Люсчи вече е нашарен в целия си блясък,но тези които излязоха първи вече взеха да изчезват.
Лека ви нощ,дано утре имам време за повече писане.

# 16
  • Мнения: 708
здравейте и аз да се запиша .
нещо не можах да изчета старата.Моя син нещо го прихвана днес и 4 часа плака без да спре и после беше толкова уморен ,че си заспа.
Честити месечинки днес много здраве им желая защото то е най-важното.
да отговоря на въпросите,
Nanny не се шашкай за жълтата смегма.познавам деца на които им е забелена на около 7г.,но нали знаеш всяко дете е индивидуално ,просто трябва да се прави така наречената гимнастика всяка вечер до пълно показване на главичката и да не се пропуска след това.Моя мъж я беше дръпнал и малко се беше показала ,но понеже в последно време
Валери беше много раздранителен и той реши да му даде почивка ,там му е била грешката,но за това сме хора да грешим.
Гери братовчеда на Иван ни накара да го държим аз за краката ,а Иван за ръцете и той на сухо с две ръце рязко дръпна надолу до показване на главичката.Честно казано при Валери нямаше кръв ,а при Марти имаше и то доста.На Валери имаше малко чак когато го изкъпахме и ние дръпнахме.когато се забели по-този начин болката е много голяма и после обезателно се слагат компреси от риванол.При Марти не ми се е налагало да му давам нещо обезболяващо ,но при Валери нямаше друг начин.Не знам дали го обясних като хората.
За тези изчисления които правите нещо не ми излиза за Марти ни съвпадат годините ,а за Валери ми излиза момиченце.Където и да съм се тестувала за Валери все момиченце ми излиза то и го объркаха ,на мама скрития мъж Joy Joy Joy
Радостина дано всичко се нареди при вас ,честно казано щом става дума за операция отивай в София консултирай се там.Там има ЛЕКАРИ
kris79 милото ми детенце .не съм чувала за такава шарка ,но да минава бързичко  Praynig Hug
Майра още не мога да стигна да видя снимките ,но аз съм ти писала и друг път на майка ми приятелката ми е пращала снимки и знам за каква красота става дума направо да ви завиди благородно човек
Наринче всички се нервираме ,няма страшно когато пораснат и шамарчета ще има .Една позна ми вика "не мога да си представя да си ударя детето".и аз бях така ,Марти го ударих беше вече доста голям и после ако ви кажа какъв рев му ударих то детето ме гледаше и сигурно си викаше "тая е куку".После преминахме през наказанията с вдигнати ръце и се стигна до наказания "няма компютър,няма телевизор".Така ,че всичко по-реда си.
ох много информация и вече не си спомням всичко май  newsm78 Джоржи питаше за овесените ядки ,аз взех едни немски супер финни и мнооооого вкусни.
Когато прочета всичко може и да се включа за сега ви желая лека и спокойна нощ ,аз отивам да релаксирам защото още не мога да се отпусна

# 17
  • София
  • Мнения: 688
 travel  family  Nature Sunny  bath1 breastfeeding smile3524

 Stuck Out Tongue wavey

# 18
  • Мнения: 708
нани нямах си друга работа да видя за какво иде реч и когато пуснах песничката на обратно и Марти реши да види какво съм пуснала и когато се появи накрая онзи страшния така се уплаши милия ,че сега не иска да влезе в хола стои в кухнята за барплота и не иска да излезе .Сигурно ще му лея куршум.сега баща му отиди да му обяснява как е направено ,взе негативи и му показва нагледно.на нас ни е смешно ,но съм сигурна ,че милото ще се мята цяла нощ.А на Валери не мога да разбера дали от реването или го разболяхме на сила му се запуши нослето.Май пак няма да мога да релаксирам.

# 19
  • Мнения: 257
Това е за мамитата, които обичат да правят разни неща заедно с децата: http://readymech.com/ !!! На мен ми се струва супер - принтиш, режеш и лепиш. Намам търпение да го покажа на Тити утре - ще се напикае от кеф!

А твова за акитата... вие сериозно ли? Wink   
И къде ги слагате снимките-  в "Зимна приказка" ли ?Laughing

(За инфото в началото-вече съм на 32 годинки.  Sick)

 Peace

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 23:52 от Pingwina

# 20
  • Мнения: 845
 wavey Запис и от мен! Отново красота в оформлението на темичката. Май нямаме конкуренция - по-красива тема няма  Wink Благодаря на авторите за положения труд smile3525

# 21
  • Мнения: 1 440
Записвам се и аз в темата и отивам да се цедя и да спя, че до сега учих  ooooh!

пепи111, и аз така вдигах ръце за пюретата, ама от вчера има малко светлина в тунела  Peace

# 22
  • Мнения: 444
Цитат на: isi_kam
... когато пуснах песничката на обратно и Марти реши да види какво съм пуснала...
Ох, Иси , въобще не съм предполагала, че бебоците и батковците ще са будни, пред компа по това време. Confused
Лоша шега ти спретнах! Мнооого съжалявам! Praynig
Аз също много се уплаших и то, защото най-старателно седях и се пулех пред картинките, за да видя разликите и изведнъж  Twisted Evil.
Сетих се, че може някое бебче да се стресне и затова подчертах думичките "ужасно" и "намали" звука, но за батковците не помислих. ooooh!
Онази /първата/ гадост е по-стряскаща. Не я гледайте! Rolling Eyes
Pingwina: http://readymech.com/   Peace
dew: Приятна почивка и пак да дойдеш!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 584
Nanny, Isi_kam,   bouquet

# 24
  • Мнения: 845
Добро утро мили мами и Кредор! Няколко дни ме нямаше и за това искам да се извиня на дечицата, които порастнаха тези 3-4 дни. Да бъдат много послушни и весело детство им желая. На днешните месечинковци - здраве и повече усмивки и да даряват своите роднини само с приятни емоции!

Моето слънчице става все по самостоятелен Heart Eyes Но аз много се шашкам, като отиде в кухнята. Там сме на теракот и падането много боли. Движим се вече само подпряни на стената, секцията или каквото докопа. Татито се бъзика,че ще му купува каска. Ама майтап, майтам но май ще съм по-спокойна ако е с каска newsm78. По крачетата му има 2 сини петънца, дето се е удрял, иначе не плаче много. На мама юнака. От вчера само КАКА казва. Като лателна е. Вече казва колко ще стане голям, чао и къде свети лампичката-имаме проблем с луминисцентните Joy-нали са на пури и не ги приема за лампи hahaha. Пеем и друсаме дупе на усилена песен smile3539 newsm19 fiuuuuuuВчера бяхме на два рождени дни. Държа се прекрасно. На втория вечерта бяха две наборчета и не им се чу гласчетата. Другите хора казаха, че все едно сме дошли без бебета. Wink
isi_kam- плредставям си какво е било на детето.... милото . Как прекарахте ноща? Дано да не се е стреснал много Praynig

# 25
  • Мнения: 708
добро утро !
много тежка нощ.На Валери тотално му се запуши нослето и от там на татък вие знаете какво следва.
Цитат на: isi_kam
... когато пуснах песничката на обратно и Марти реши да види какво съм пуснала...
Ох, Иси , въобще не съм предполагала, че бебоците и батковците ще са будни, пред компа по това време. Confused
Лоша шега ти спретнах! Мнооого съжалявам! Praynig
Няма нищо ,пък и ти не си виновна.Той моя батко да не е толкова любопитен.Все още спи ,така че всичко е на ред.Снощи когато баща му затвори сайта беше вече много смел hahaha и пак искаше да играе и се поскарахме  Twisted Evil.
eti_31 браво на детето ,моя юнак го мързи .Вчера за първи път направи няколко крачки докато го придържах.
Обсъжда ли сте рожденните дни
Ох на мен ми е болна тема.Моя бати сега на 11.04. става на 6г. и искаме да му спретнем детски купон,защото до сега все нещо ставаше и не успявахме.Първия рожден ден го празнувахме няколко дена по-рано защото баща му заминаваше за един месец на курс по - английски в телекомуникациите  в София. Знам ,че не е хубаво да се празнуват предварително рожденните дни ,ние тогава по принуда НО НЕ духахме свещичка. Духнахме си я на деня ,ние бяхме само майка ми и аз.После когато отиде в детската градина там една идиотка му провали целия рожден  ден. Скарахме се пред детето защото съм донесла тортата след обед ,а сутринта се бяхме изрично разбрали с другата учителка. И тази въпросната идиотка нито песничка му изпяха ,нито го поздравиха и то детето беше много разочаровано. Дано тази година успеем да му направим весел празника.
За кръщенето като ми остане време ще пусна клипче. Не знам кой го беше споменал  Embarassed ,но наистина трябва да се разберете предварително с попа. Аз и друг път съм ви казвала нашия първия при когото искахме да ги кръстим си хвърли расото ,защото аз изрично му казах ,че децата чисто голи няма да ги съблека(за мен това е глупост) .Аз много плаках ,но господ си е знаел работата отидохме на другата църква беше страшно мил и много готин поп ,без да се записваме предварително ,без капаро си ги кръсти .На Марти му изми само краката ,а Валери беше по боди .В последствие разбрахме ,че първия поп бил съден за корупция така ,че всяко зло за добро.
стига за сега после ще видим лек и спорен ден  bouquet

 

# 26
  • Мнения: 708
мога ли и аз да помоля за коледната картичка ,защото съм копирала не пълния вариант  Praynig

# 27
  • Мнения: 444
isi_kam: Да цункаш Марти по главичката като се събуди. spoko
И да му кажеш, че е много смело момче. Praynig Още веднъж Съжалявам!
Пфуу, къде пък и аз го видях това, че даже и линк ви дадох. ooooh!
Цяла нощ съм го мислила... Cry
А Валери бързо да се оправя, че много му се насъбра напоследък. Confused
Айде, отивам да правя пюренце.
До скоро!  bouquet

# 28
  • Мнения: 17
Добро утро,мами!Ние сме малко по-големи от Вас,но надявам се нямате нищо против и ние да се включваме.Имате си страхотна темичка!Много ми допадна и оформлението!
eti_31-браво на детето!Страхотно е да ги гледаш как започват да танцуват и да копират от нас.Жанет и тя е същата.Дори и сутрин,когато сме на гърнето,щом и пусна музика и вдига ръчички и върти глава Laughing Laughing Laughing.А когато е права да не говорим-дори прикляка.Голям смях. Joy
Относно кръщенето-ще отидем в сряда до Бургас и ще се разберем с Narina (нашата кръстница) за подробностите.Мерси за съветите.
kris79-не знам какво да ти кажа.Ние преди два месеца имахме страхотен обрив-абсолютно навсякъде по тялото,дори и по стъпълцата.Бяхме вдигнали 39.5 и педито ми каза да пие антиб.Имаше и много зачервено гърло.След два дни изби обрива.Пак я заведох,но тя не беше сигурна дали е рубеола или реакция към антиб.Така и не разбрах какво всъщност и има.

# 29
  • Мнения: 708
isi_kam: Да цункаш Марти по главичката като се събуди. spoko
И да му кажеш, че е много смело момче. Praynig Още веднъж Съжалявам!
Пфуу, къде пък и аз го видях това, че даже и линк ви дадох. ooooh!
Цяла нощ съм го мислила... Cry
А Валери бързо да се оправя, че много му се насъбра напоследък. Confused
Айде, отивам да правя пюренце.
До скоро!  bouquet
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug току що се събуди и веднага искаше на компютъра ,явно не се е уплашил много hahaha,а и баща му ми каза ,че е спал без да се пробуди цяла нощ като никога.Така ,че всичко е наред.
janet31 Hug  bouquet wavey welcome welcome welcome welcome

Общи условия

Активация на акаунт