Ние сме Май - ки полудели, за слънцата ни на път поели

  • 10 480
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 089
аледжул - предния път си уших слинг, но нещо не мu хванах цаката на плата. не ми беше удобен. янчето казваше, че си е шила от модела с халките и носила мая в него до година и 8 м. явно е нацелила всички параметри. сега се бях заканила, че ще си купя слинг и си купих, всъщност. моделът е от типа "цедилка". и моят е 'мирикански. за сега съм го ползвал само 2-3 пъти, когато петра истеряса и няма как да я нося на ръце, защото бутам количка. иначе пише, че става за възраст от новородено до колкото ти издържи гърба /значи ок. 15 кила, вероятно/. и преди съм пускала снимки, но ето моя модел в действие:
http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2237724

# 256
  • Мнения: 536
Вие априлките ги оставете - те са ясни, да са им живи и здрави бебенцата, но вече има родено юнче! Shocked  bouquet

# 257
  • Мнения: 162
Kar4ita в никакъв случаи не ми е смешно - ако знаеш само как ме е страх.....думи нямам да го опиша. Но ми е едно хубавооооооо когато разбера че някоя мама вече се е сдобила с живо и здраво бебче и тя самата е добре и някак си ми се иска времето да мине по бързо. Усещам една благородна завист към тези мами. И си пожелавам всяка от нас да има късмета да роди лесно и колкото може по безболезнено - живо и здраво бебе

# 258
  • Мнения: 162
Верно че има юнче бе - леле колко е мъничкоооооо - дано само е добре а кг. ще ги навакса Grinning

# 259

майче, ниночка - изглежда удобно приспособление, само връзването ми се струва сложно и бавно, а и магазин имало тук вече ...

# 260
  • Мнения: 1 531
Вие априлките ги оставете - те са ясни, да са им живи и здрави бебенцата, но вече има родено юнче! Shocked  bouquet

лелееееееее  #Crazy  Crazy

то, аз като влезнах да изклюкаря априлките, видях, че там има априлчета още през февруари  ooooh!

да ви се похваля - хванах логиката на 45-те дена защо са точно 45  Mr. Green - щото практически бременността е 9 месеца и половина (38 седмици), т.е. на 45тия влизаме в деветия 
Crazy

# 261
  • Мнения: 1 461
Аз го казах в кръга на шегата, аз също се радвам за мамите които вече си гушкат рожбичките.
За пъпчето ви попитах дали ще ползвате лепенки защото в такъв е живота на едното бебче му се беше възпалило пъпчето. А на някои приятелки педиатърките им слагаха такива лепенки.
Аз на Галина не съм слагала, само почиствах със спирт пъпчето и нямах проблеми
вижте тук пъпчето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110751&photo=7

# 262
  • Мнения: 1 531
ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ СЪС СЛЕДНАТА НОВИНА  Crazy
http://www.dnes.bg/article.php?id=34653

# 263
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
мааааалииииииии мартенско юнче
 а това за Мадона и за него бравос

# 264


  Peace хехеххе, момичета, пожелавам ви ето това женско щастие - http://www.tialoto.bg/article.php?id=4464  Hug

# 265
  • Мнения: 832
Честит имен ден на именниците.
за кърменето - с Лора я хранех под час и имах проблем, защото беше много поспалива и явно не се дохранваше. Първите месеци наддаваше много малко и за да съм сигурна какво яде изцеждах и след това с шише. Сега сменям политиката - ще храня на поискване, на 2-2,5 ч но се надявам бебето само да си покаже. Подкрепям мамите, че нощното хранене отпада доста по-късно (това е пълен абсурд за 5-6 дена). Вода давах, въпреки, че не е пила много, а и за не съм настоявала. има различни теории по отношение на водата, ако детето се кърми, но аз ще давам - без да настоявам.
за пъпчето- лепенка ни сложиха в родилното (МД) и така си остана за няколко дни. друга не сме купували. слагахме пудра, поне така бяхме инструктирани... явно нещата се менят

лека вечер на всички и честит ден ан лъжата, не казахне успяха ли половинките да ви преметнат?

мен лично да, връща се мъжа от разходка с кучето и жално, жално каза, че друго го е нахапало - направо ми призля- добре, че се сдръжах от коментари, но се хванах  Mr. Green

# 266
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
ехооооо къде сте  Cry егати депресарското дето е в темичката ни няма никой  Sick.
Добро утро и хубава седмица ви желая на всички-аз утре влизам в 9-тия честито на днешните влизащи.  bouquet

# 267
  • Мнения: 162
Добро утро и от мен! Аз от днес съм си вече в къщи и ми е деприсирано, страшно и още от първия ден в който не съм на работа си мисля за раждането, и много много ме е страх #Cussing out. Не знам как ще я избутам до края. Сега си пия кафето и ще взема да се облека и да се разходя до офиса та дано се разведря

# 268
  • Мнения: 362
  добрутро и от мен.И аз от днес съм в къщи,но даже се радвам че ще си почина и толкова съм ентусиазирана че отдавна съм станала,яденето ми вече се пече във фурната и ми е супер леко(утре сигурно няма да е така),абе луда работа. Mr. Green
 Имам няколко въпросчета-на колко градуса да пера обиколници,чаршафи,одеалца,пелени,олекотена завивка и т.н. и после те гладят ли се?Моля който вече е минал през това да даде някакъв съвет. А дрешките на 60 градуса ли? Мерси предварително на всички.
  усмихнат ден!!!! Hug

# 269
  • Мнения: 832
добро утро. TiT - по принцип на по-висока температура е по-добре, обаче зависи от материята и инструкциите на производителя. Казвам го от опит, защото така съсипах доста неща (като ги въртях на по-високи градуси)

Общи условия

Активация на акаунт