"Папкай ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!"

  • 13 398
  • 277
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 143
Момичета отчаях се тотално, Габи пак продължава да ака и вече тъмно зелено, започнах ново мляко Фризопепе, което е за алергия към киселото мляко, но засега нищо. Направо незнам какво да правя, реших да си спра кърмата, имам чуството и че от става нещо, накърма ли я и се почва. Сега и откриха и в аките кандида неалбиканс, която уж не предизвиквала разстройство. Кажете какво да правя незнам вече. Ходих при сумати доктори и те само си говорят и предполагат наизуст. Спуках се от  Cry

# 226
  • Мнения: 4 970
Миличка, Lia25, за съжаление не мога да ти дам кой знае какъв съвет.  Но искам само да ти кажа, че бебето на една моя приятелка прояви някакви алергии и по съвет на своята педиатърка тя започна да си купува кърма от Млечната банка. Никакви други адаптирани не вършеха работа.  Така че само мога да те посъветвам да не си спираш кърмата. Според мен едва ли проблемът е в нея. Както всички знаем, кърмата е най-подходящата храна за бебенцата. Дано на Габенцето скоро му мине!  Hug и за двете ви!

# 227
Здравейте!
Момичета отпаднала съм тотално едва се мъкна по улиците. #Crazy Наш Влади незнам какво му е вечер не спи. Една седмица вече /6 вечера/! Приспивам го към 9-9:30 спи до към 1 и от там нататък едно мятане в креватчето едно пъшкане едно хленчене. А коликите ни минаха отдавна. Цялото му лице е надрано да мята тез ръце, а не смея да отрежа ноктитата от дъното. Мислех си, че е гладен давах му но, НЕ! Вземам го при нас уж да е спокоен и да се чувства на сигурно, но УВИ! А цял ден сме на вън и спи кат заклано. Мислех си, че си обръща режима но пак не, в петък го пратих на обед при свекито и тя го дръшала буден цял слетобед само 15мин е спал и аз си викам а сега ще спи но пак НЕ! След 18 часа е много крив много реве.  Много лиги имаме не мога да сваря с лигафчетата, много зверски си лапа целите ръце чак се дави. Като плаче пъхам си пръста в устата му и чеша венците и млъква, успокоява се малко. Купих му една играчка за гризане ей изяде я! Мисля си , че ще имаме зъбче, започват да никнат ли незнам, а постоянно го следя, няма надуто няма бяло няма нищо. вече незнам ще изкукуригам smile3514!

Моля мамите с повече опит да споделят какво мога да направя?

# 228
  • Варна
  • Мнения: 893
Кате и ние сме така,съчувствам ти искрено  Sad
но при нас проблма е че още нямаме толкоз акъл да си пъхаме в устата друго освен ръцете  Rolling Eyes
направо с булимия граничи - така си ги навира в гърлото че почти винаги драйфа smile3511
а като й бъркам аз в устата реве повече,сякаш я боли Thinking

пробва ли с Дентинокс?  newsm78

# 229
  • Мнения: 376
Да ви почерпя, че днес захвърлям двадесетте и минавам към тридесетте годинки.  newsm27 Ето да се почерпите за мен виртуално с тортичка
 
и нещо соленичко  а ето и да преглътнете

# 230
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  IVA-BEBE!!!
Желая ти щастие,защото никога не стига
здраве,защото носи радост
и много любов,защото всеки я желае!

# 231
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Добро утро, мамчета!
Аз се пооправям, макар че 2 дена ми се взе акъла, така не бях боледувала от грип с години. Добре, че поне малката държи фронта, дано наистина благодарение на антителата от кърмата й се размине!  Praynig
Ekaterina85 : Аз не че съм големия спец, но има едни гризалки с течност, които се държат в хладилник и като ги гризе бебето от охлаждането му намалява болката, може да пробваш с тях...
Честит Рожден Ден на ИВА-БЕБЕ! Да си здрава, обичана и щастлива и весел празник!   bouquet

И предложенийца за нова тема:

Пролет е и птички пеят, ДЕКЕМВРИЙЧЕТА и мами греят!
ДЕКЕМВРИЙСКИ сладички зверчета вън надничат сред зюмбюли и лалета!

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 08:57 от alex_shu

# 232
  • Мнения: 669
iva-bebe
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
честито и на рожденниците днес!

# 233
  • Мнения: 1 483
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВА-БЕБЕ

# 234
  • Мнения: 163
Здравейте мами!!!  Hug
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИВА-БЕБЕ!!!

Ние също си имаме корички(само отпред), но с тая грива ни е много трудно да се намажем...
Момичета на 1 ми дойде за втори път, но отново е много обилно....при вас как е?.....дали е нормално....? newsm78

# 235
  • Мнения: 333
Лия, направо настръхвам като те чета, тия доктори да не са учили ветеринарна медицина ша му са невиди. Кво прави човек в такова положение акъла не ми стига  Rolling Eyes. Единственото, което се сещам да ти кажа е да пуснеш запитване в Майки бъдещи и настоящи и се надявам да намериш мама препатила същото.  Hug
Коричките на мен ми казаха че се казват лепка и мисля че е подходящото, три месеца като се залепи и няма махане братче  Mr. Green
Невменте, при мен е много слабо. Ако нещо те тревожи марш при доки. На мен вчера ми взеха секретец, дано не се изолира бактерия че как ще пия антибиотици като още кърмя  newsm78

# 236
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
НЕВМЕНТЕи на мен на 31.03 ми дойде за втори път,но ми е нормално такова каквото винаги ми е било,а първия път ми беше страшно силно  нищо не ме спасяваше.
Ходи на доктор за да си спокойна.

# 237
  • Мнения: 3 326
Добро утро!
Екатерина, и на мен ми звучи като зъбче, пробвай с тези чесалки дето е написала Алекс, ама... да ти кажа, купувала съм - и ефект няма! Яде всичко друго, но не и чесалката....
На Ива - Честит рожден ден! Навлизането в трийсетте не е толкоз лошо, колкото изглежда...
На мен за трети път ми идва - първите два пъти беше мнооого обилен, сега - третия, си е както обикновенно - съвсем в норма...
Понтес, Тини май нещо те майтапи, да не си се сецнала пак, а?

# 238
  • София
  • Мнения: 6 810
Ива,честит рожден ден!Пожелавам ти цялата любов и щастие на света, и здраво семейство, в двата смисъла!

# 239
  • Мнения: 390
Ива-бебе Честит Рожден Ден!
Желая ти всичкото щастие на света-сега си по-мъдра от нас другите!!!!
Лия,ми ние акахме почти 3 седмици все зелено-тъмно и миришеше,шашнах се,ама след това се оправи от само себе си-щом не сте открили нищо като бактерии-ами нямам обяснение,ама и при нас беше така.Аз обаче тепърва ще нося за изследване.
Хм,аз още си чакам боядисването-няма го ,а от 2 седмици не кърмя. newsm78Не че искам да дойде скоро... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт