"Папкай ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!"

  • 13 388
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 483
И аз още имам домашни ябълки, я кажи как ги приготвяш - вариш, попарваш или сурови? С кори, без...? И през колко време добавяш нов плод... Уж съм с опит, ама се забравяяяя, пък може и от ЕГН-то да е  newsm78...
Хаха,май само ние с теб бродим из темичката Wink Всички са се покрили някъде Crossing Arms Crossing Arms

Ами ние пюретата ги направихме със свекърва ми още есента.Иначе белим ги режем на малки парченца и ги варим,след това пасираме,слагаме в малки бурканчета и стерилизираме.Става много яко,аз с удоволствие го дояждам(ако бурканчето е по-голямо) Embarassed Embarassed
Тиква само съм добавяла до сега и то много бързо след ябълката,сигурно някъде на  четвърти път.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 424
ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175221.0
има много идеи с  какво да се направи отпечатък.
имам пак едно процедурно въпросче -  когато давам линк към нещо, как да направя, че да не излиза адреса на страницата - както е по-горе в момента, а например да пише - тук  , или нещо такова.
много съм смотана smile3506
добре че невменте ме светна за картинките как да ги качвам, че още щях да се мъча.

# 272
  • Мнения: 183
Хай на всички ! Цяла една тема съм пропуснала, но ще се включа в по-настървено в новата... Пожелавам, ако не пиша пак, на всички  един                   весел весел Велик ден  !

# 273
  • Мнения: 4 970
Да се отчетем - най-после стигнахме и ние до консултацията. Последно бяхме още на 20 февруари. Значи - вече сме 6460 кг и сме 61 см. Не сме качили много, като се има предвид, че е минал месец и половина от миналия път - само 600 г. Много ли е, малко ли е, нямам идея newsm78. И най-важното - сложихме първия Пентаксим. Засега не виждам никаква реакция, дано и няма такава. Някое бебенце вдига ли температура? Не помня някой да се е похвалвал с такова нещо, само се хвалихте с рев или спане.
Този път лекарката не ме пита за сокчета. Може би смята, че си ги даваме. Само ми каза към края на месеца да почна да давам зеленчуково пюре. Ми то горе-долу и аз така мислех, някъде след месец да почна да захранвам.  Но още се чудех с какво да почна.
За памперсите - ние сме на 3-ка, но мисля следващият пакет да е 4-ка.  А за отпечатъка - и аз си мислех за водни боички. Иначе на мястото сме очертавали краче и ръчичка с моливче.
Хайде, приятна вечер на всички!

# 274
  • Варна
  • Мнения: 893
ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175221.0
 когато давам линк към нещо, как да направя, че да не излиза адреса на страницата

пишеш така:
[ url=адресът към който даваш линк ]тука пишеш каквото искаш[/url]

и се получава примерно следното: тука пишеш каквото искаш
 Peace

# 275
  • София
  • Мнения: 1 424
proba proba
супер!!!
стана.
Virginity   bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 20:10 от ADENA

# 276
  • Мнения: 4 970
Ники, новата темичка е страхотна!
Момичета, нека първо си довършим тая!
Моята бебка е доста неспокойна тази вечер. Може би е от ваксината. Тя по принцип си е нервна, но сега май е повечко. Сега таткото е поел смяната, но след малко сигурно ще трябва да го сменя.
Лека нощ от мен!

# 277
  • Мнения: 333
BettyL, дай Панадол, ние май бяхме тръгнали да вдигаме първия път, втория дадохме и ни се размина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт