"Папкай ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!"

  • 13 390
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 163
Здравейте мами! Hug
Благодаря за съветите!Може да съм като Дивна  Wink, но ще видя и следващия месец как ще е и тогава вече ще видя какво ще правя.
Честито на празнуващите днес!Много целувки на всички бебоци!
Черпя ви по кафенце, аз моето отдавна го изпих вече Mr. Green

# 256
  • Мнения: 101
Добро утро мамчета  Hug
Честита месечинка на Ива на SilverStar   bouquet
Betty L и при нас е същото дередже - все още не сме поставили първата доза Пентаксим. Първо Буба имаше хрема, сега баткото кашля, но утре сме на консултация за ваксината и дано всичко мине добре  Praynig
Хубав ден на всички  Hug

# 257
  • Бургас
  • Мнения: 244
Добро утро  . Благодаря за кафенцето! Дано слънчевото време днес се задържи по- дълго.Момичета, вие как направихте отпечатък на крачето и ръчичката  на вашето бебе в Албума дневник ? Аз имам такъв на издателство "Фют" и си мисля  как да го направя.Имам няколко варианта,но искам да събера още мнения.Приятен ден на всички мами и бебешори.

# 258
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Добро утро и от мен !   
Честито на празнуващите днес!
 Качих малко снимки за да ни видите как растеме
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=120563
Нещо взе да ми се презаква фотоапарата и ще трябва да си купуваме нов,предложете ми някой модел.

# 259
  • Мнения: 1 313
Цитат
author=ADENA link=topic=177359.msg3617797#msg3617797 date=1175627887]

esy, лелеееееееееееее, много сте големи!!! ще ви трябват май нови дрешки!
Ами аз от кога ти казвам, че всички дрешки са ни малки и всички панталончета са ни до коленца като за наводнение Joy hahaha
Ние също се надяваме да е хубаво времето и да пътуваме извън София малко да навестим едната баба за празниците пък да видим дали ще изгрее слънчице на нашата уличка Laughing  33uu
Яйца и аз ще боядисвам най-вероятно утре, но не сутринта а вечерта, защото малко трудно може някой да ме събуди освен ако бебка не пожелае да цока newsm78
 elmi73, ние все още нямаме такъв дневник, все забравям да вляза в някоя книжарница и за сега си записвам в тефтер и после ще прехвърля в дневника smile3529
Хубав ден желая на всички  bouquet
Честито на месечинковците и на всички които имат днес повод за празнуване!

# 260
  • Мнения: 320
Здравейте момичета!
Напоследък по-малко пишем пак.
Честит празник на патерици на Ива-бебе. Да е много обичана и щастлива  й желая.
Честито на месечинките.   bouquet
elmi73 ние с Никки Иванова честичко излизаме с челядта, искаш ли и ти с нас? Wink
А ние като излизим на разходка, като спи чоринцито-добре, ама като се събуди и край! Никакво стоене в количката, един хленч, едно чудо. И са принудих да нося кенгуруто в количката и като е будна се носим с него и бутам количката. Whistling
И много хора ми казват - не я свиквай така. Ами не мога да се оставя да се дере в количката - нали...

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 244
moonladiЩе ми бъде приятно да излизаме заедно.  Вие в коя част на Бургас сте?

# 262
  • Мнения: 669
Момичета, вие как направихте отпечатък на крачето и ръчичката на вашето бебе в Албума дневник ? Аз имам такъв на издателство "Фют" и си мисля как да го направя.Имам няколко варианта,но искам да събера още мнения.
и аз се чудя как да направя отпечатъка за сега ми идва само идеята с акварелни бои но дали няма да изплескам всичко с тях?
честити месечинки на бебе Ива на мама SilverStar и на  бебе Александър  на мама РалиЛД

# 263
  • Варна
  • Мнения: 893
ам да те едва ли ще стоят мирно за да им очертаете крачетата  Mr. Green
нашия отпечатък е глинен.имаме си и краченце и ръчичка на 10дневно Лорче  smile3534
да ви се оплача - спим с палеца   Sad вече втора вечер я хващам че насън си смуче палеца, добре че през деня не се сеща  Laughing

# 264
  • София
  • Мнения: 888
На Евка отпечатъци направих с червило по съвет на приятелка Wink
Мажете ръцете и крачетата и отпечатвате върху лист, ефектно е Wink
Да се оплача днес за 2ри път си разтопих 2 шишета в стерилизатора, забравила съм водата #Crazy ама здраве да е Flutter

# 265
  • Мнения: 669
На Евка отпечатъци направих с червило по съвет на приятелка Wink
Мажете ръцете и крачетата и отпечатвате върху лист, ефектно е Wink
и това е идея мерси
хайде да обядваме и да излезнем да се поразтъпчим малко hahaha 1stroller

# 266
  • Мнения: 1 483
Да се оплача днес за 2ри път си разтопих 2 шишета в стерилизатора, забравила съм водата #Crazy
Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha
И на мен ми се случвало Embarassed
Да ви разкажа сега за нашето захранване с пюренцаааааа.................та след тях тоя малкия хитрец не иска да пие мляко,защото аз му давах пюрето следобяд между храненията,някъде в 15ч. И той съответно в 17ч не е гладен още.Но днес купих пшенично нишесте и му направих за обяд пюренце от ябълка и тиква и......... нишестееее.Заместих АМ с пюрето,изяде една купичка и сега към 17ч надявам се да си изпие млякото Praynig
Иначе от три дни някъде буди се през нощта към 2-3 гладен,което е много странно,понеже той много отдавна не яде през нощта.Досега последното му ядене е било в 21ч и после чак 5.30-6ч ,даже понякога и в 6.30 се е събуждал.Мисля,че от това,че не яде през деня кат ората Crossing Arms Но вече незнам......една седмица яде добре,после една пък не яде Sick
Имам една питанка-какви памперси ползвате и кой номер newsm78 Защото на нас като че ли ни е малка тройката........знам ли newsm78

# 267
  • Мнения: 3 324
Хихи, и аз взех да опитаме пюренце... Joy То беше плюв и повръщ - от 2 лъжички...моркови...леле! Като го опитах...ау, каква гадост! Днес й взех, ябълка с банан - изяде 3 лъжички  и май не й беше толкоз неприятно, дано го хареса....Утре продължаваме с опитите, но мисля да го правя в къщи, щото уж без консерванти, без гадости, ама ми има един особен вкус - на хумана....
А, да - на 3-ка Памперс сме, но от скоро - бяхме 5.300 на последната консултация... С бибите сме на 3-ка Авент още от 20-тия ден, щото Фризовома е по гъст и запушва.

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 15:30 от Дивна самка

# 268
  • Мнения: 1 483
Хихи, и аз взех да опитаме пюренце... Joy То беше плюв и повръщ - от 2 лъжички...моркови...леле! Като го опитах...ау, каква гадост! Днес й взех, ябълка с банан - изяде 3 лъжички  и май не й беше толкоз неприятно, дано го хареса....Утре продължаваме с опитите, но мисля да го правя в къщи, щото уж без консерванти, без гадости, ама ми има един особен вкус - на хумана....
Дано й харесат на бебка,да си ги папка с удоволствие feeding  Аз затова давам домашни пюренца и даже плодовете ни са домашни,не само приготвенето Grinning



Какво е това затишие? newsm78 Къде сте всички? Thinking Crossing Arms Crossing Arms

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 17:03 от liletka

# 269
  • Мнения: 3 324
И аз още имам домашни ябълки, я кажи как ги приготвяш - вариш, попарваш или сурови? С кори, без...? И през колко време добавяш нов плод... Уж съм с опит, ама се забравяяяя, пък може и от ЕГН-то да е  newsm78...

Общи условия

Активация на акаунт