"Папкай ДЕКЕМВРИЙЧЕ сладко, радвай маминка и татко!"

  • 13 393
  • 277
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 226
Честит рожден ден на Ива-бебе! Да си жива, здрава и много обичана
Moonlady, като казах чоплене имах предвид чоплене с ръце. А иначе ресането с четка или гребен знам че е доста подходящо. Ще пробвам този крем на Мустела и пяната. Дано да подействат.
Лиа, аз също мисля, че не трябва да си спираш кърмата.По-добро от нея за Габи няма.

# 241
  • Мнения: 4 970
iva-bebe
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
честито и на рожденниците днес!
Много ми хареса това! iva-bebe и на мен тази година ми предстои да сменя първата цифра, значи сме наборчета! Хубав ден ти желая!
Честити 4 месеца на бебе Димитър на мама Палечка_Малечка и бебе Елена на мама dideto!
Тази нощ при нас беше страшна - като се събуди девойката и като писна и от 3 до 4 така, после хапна и заспа. Колики ли бяха, що ли - не знам. Но вместо да се подобряват нещата, те се влошават. Като по-малко бебе си спеше по-добре Sad
Днес ще е прекрасно времето, хайде всички навън!

# 242
  • София
  • Мнения: 1 424
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН, ИВА БЕБЕ

лиа 25, аз също смятам, че трябва да продължаваш да кърмиш. а правиха ли изследване на акото? защото така би могло да се разбере защо така ака newsm78

# 243
  • Мнения: 315
 Честит рожден ден на Ива-бебе! Да си жива, здрава и много обичана!

 newsm51  newsm59  newsm38

# 244
  • Мнения: 1 483
Ехей  bouquet ние вече няколко дни ядем пюре от ябълка,а днес с малко тиква към ябълката.Давам между храненията (13ч-17ч).Бих казала,че много му харесва,въпреки,че някой веднъж се изказа някъде из форума,че бебетата не разбират какво ядът и им абсолютно безразлично какво им бутат в устата Crossing Arms Първият път кат дадох ябълката,поприсви малко очичките,щот това е леко киселко и е  по-различен вкус от АМ.Сокчета не давам за да не му стане множко.
 Моят мензис е същият от преди да забременея,за което много се радвам- не е обилен и е само три дни Grinning Crazy
 

# 245
  • Мнения: 1 313
Честит рожден ден на Ива-бебе! Да си жива, здрава и много обичана жена!

Ние пък се мием с гелчето за коса и тяло на Клоран и за сега нямаме проблем с крустите по главата.Мием я през вечер с гел като доста добре го втривам в косичката, а всяка вечер с вода и сме ОК.
Лиа, защо пък не я заведете на един инфекционист да видите пък какво ще каже и той?Или вече сте я водили!След като спря млечните продукти има ли подобрение или си е все тая!Стискам палци бързо да намерите причината thumbsup
Исега за статистиката  данни от вчерашната консултация:
Вече сме 6920кг./+1100/ и 66см/+2/ за един месец newsm44Вече сме много големи WinkПоставиха ни и вторият Пентаксим и нямахме никакви проблеми PeaceВсе още сме само на кърма и така смятаме да продължаваме Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 16:57 от esy

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА IVA-BEBE. ЖЕЛАЯ МНОГО ВЕДРО НАСТРОЕНИЕ И ВЕСЕЛ ИЗПЪЛНЕН С УСМИВКИ ПРАЗНИК.

# 247
Честит рожден ден на Ива-бебе!
Желая ти здраве, щастие и любов!

# 248
  • Мнения: 376
Благодаря ви за хубавите пожелания   love001 Хайде оставям ви, та да ходя на любовна среща с мъжа ми.....също кат на младини  newsm53

# 249
# 250
  • Мнения: 361
[/img]
Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти
!-   Ива бебе
Честит празник на 4то мес.рожденици,

Лия25,много ми ежал за вас,дано по бързо се оправите,
Полижекова-къде се загуби?

Ние сме добре,май ще ни огрее да пътуваме за празниците в провинцията,та се зачудих- вие кога ще боядисвате яйцата- в четвъртък или в събота?

Лека вечер,че се събуди малката госпожичка и трябва да се къпем.

# 251
  • София
  • Мнения: 1 424
здравейте и от нас пак!
esy, лелеееееееееееее, много сте големи!!! ще ви трябват май нови дрешки!
ina_nk, и ние мислим евентуално да пътуваме по празниците в прованса при бабите, но те нещо настинали и ще видим newsm12
а яйцата мисля да ги боядисам в четвъртък easter, но в крайна сметка всичко зависи от малкия бръмбазък, който иска все повече внимание и не мога да свърша нищо. освен таткото ще го накараме да боядисва yesyes
миналата година нещо не ми станаха яйцата. едни такива никакви и цапащи #Milti ukliam1
лека нощ от нас! да не  повярва човек - отивам да чета книга  superuu

# 252
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Честит рожден ден на Ива-бебе! Да си жива, здрава и много обичана!
Покрай тези хубави празници само по гости обикаляхме, не сме се спрели събота и неделя, не съм влизала да ви видя, затова със закъснение честито на всички именници!   bouquet
Да се отчета, бяхме на консултация, Соня вече е 6,520 кг и 62 см.  Heart EyesНаддала е килце и е порастнала с 4 см, това е за малко повече от месец.  bowuu Биха й втория Пентаксим, мина много добре, нямаше странични ефекти, въпреки че ми се виждаше по-сънлива в неделя, ама може и да си въобразявам, че тя си се измори от скиторене с мама и тати  Mr. Green
За коричките и ние имаме, малко са, точно на върха на главенцето, педиатърката каза само да ги реша щели да паднат, вярно че намаляват полека - лека.
Екатерина и ние сме така, кисела, мрънка, не иска да спи, укротява се от чесалки или ако с пръст й търкам венеца, но видимо няма нищо, нито подуто нито побеляло. Много изтощаващ режим ми налага, гледам да сме навън повече че мирува ама обикалям по улиците и спя права.  А и хапва по по-малко, аз нали се цедя и давам от шише та се вижда, но това вероятно е защото се опитва да мине на 4 часа между храненията. Като й давам на 4 часа всичко изяжда и за още се оглежда, иначе се мръщи и се лигави и яде по 100 мл най-много. Маймунка, какво да ви кажа   Crazy
Ох стана дълго, ми това е от нас, отивам да спя, лека нощ

# 253
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Ива бебе   
Желая ти здраве, късмет, щастие и любов   bouquet

# 254
  • Мнения: 4 970
Добро утро, мамчета! Вчера не сме били много активни, сигурно е от хубавото временце.
Честити 4 месеца на бебе Ива на мама SilverStar! Честити 3 месеца на бебе Александър на мама РалиЛД!
Ние следобяд сме на консултация, най-накрая. После ще пиша какви са резултатите. Надявам се да сложим ваксината, но вкъщи населението боледува, та не знам. Таткото сега нещо настинал ли е, що ли, пък и бабата нещо.  А баткото се беше разкашлял, но вече му мина. Ох, ако пак трябва да го отложим... Още първия Пентаксим не сме сложили.
Е, хайде, дано и днес става за разходки, че казват, че щяло да се заоблачава. Приятен ден!

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 10:00 от Betty L.

Общи условия

Активация на акаунт