🌹 Ергенът 🌹Между два сезона 2025

  • 172 084
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 840
  • Street of Dreams
  • Мнения: 15 030
Ама и снимката на Мартин за Ергенът, на която гледа като дърт гладен котарак, също беше ужасна Grinning Помня като го видях за първи път и си помислих - какъв е този противняк? Пък си изглежда съвсем нормално иначе.

# 841
  • Мнения: 23 859
И Божана е доста състарена тук. Май на всички снимките са с някакъв странен, състаряващ филтър.

# 842
  • Мнения: 11 280
Па той си е точно дърт гладен котарак, как да иглежда!? 😁

# 843
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 3 359
Да, някаква обработка е, която ги видоизменя, иначе не изглеждат така.

# 844
  • Мнения: 8 608
Кофти са снимките, почти никой не е излязъл добре. На Ергенът беше същата работа.
В движение Йоана си изглежда добре.

# 845
  • България
  • Мнения: 3 691
Всичко са снимани и обработени ужасно аматьорски и не приличат на себе си. Черна точка преди да съм гледала епизода.

# 846
  • Мнения: 11 817
Ужасни са тези снимки , не знам как са качени.

# 847
  • Мнения: 209
Не знам дали е писано - Маги Томова ще е водеща на Диви и красиви, по Нова тв.

# 848
  • Мнения: 23 859
Е да, беше писано вчера следобед в темата "Диви и красиви" Wink

# 849
  • Мнения: 2 815
А, забравих... и Йоанчето участва. На Виктор не му стана много приятно. Но бил обещал на Мартин, че няма да я закача.



той Мартин да не я е запазил за вечни времена....Между другото снимката в ИГ вече е променена. Странно нещо е суетата.

Последна редакция: вт, 22 юли 2025, 16:18 от Lotus32

# 850
  • Мнения: 8 608
Не е суета, тя просто не изглежда така като на тази снимка.

# 851
  • Мнения: 400
Тя и другата “любимка” на брадърчето - Денислава е в къщата, та Виксата ще е зает, да пази поведение за пред големия си батко 😂.
 
А, забравих... и Йоанчето участва. На Виктор не му стана много приятно. Но бил обещал на Мартин, че няма да я закача.


# 852
  • Мнения: 4 592
Тя и другата “любимка” на брадърчето - Денислава е в къщата, та Виксата ще е зает, да пази поведение за пред големия си батко 😂.
 
А, забравих... и Йоанчето участва. На Виктор не му стана много приятно. Но бил обещал на Мартин, че няма да я закача.


Коя е Денислава?

# 853
  • Мнения: 438
Виктор и Денислава се познават доста отдавна. Преди й двамата да се запознаят  с Мартин.
Денислава е от Игри на волята

# 854
  • София
  • Мнения: 16 270
А преди "Игри на волята" Денислава участва в "Един за друг" - https://nova.bg/shows/person/1036/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%81 … 0%B8%D0%B5%D0%BB/

Общи условия

Активация на акаунт