Седмиците бързо си минават, за НОЕМВРИЙКИТЕ тревогите назад остават

  • 9 151
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 270
Здравейте на днешния прекрасен и красив празник!
Пожелавам на всички именници много здраве, усмивки и щастливи моменти!

# 16
gybka111  какво стана с полета, питам защото в края на седмицата и на мен ми се налагат два и ме притеснява малко.
Дес ние също не го бяхме планирали, изведнъж започна доста странно да ме боли корема и не ми беше комфортно да спя по корем. Бях сигурна,че съм бременна, направих си тест 1 седмица преди датата на която трябваше да ми дойде.  Много ми стана гот, че така си познавам тялото. Като видях двете чертички се разплаках и то за сина ми, ми стана много мъчно което още не мога да си обясня. След няколко дни свикнахме с идеята, въпреки, че и двамата с таткото се бяхме ошашкали.    bouquet  bouquet
Приятни празници на всички!!

# 17
здравейте всички аз съм  на 36 години и ще бъда мама отново  1stroller Party . Имам дъщеричка на 15 год  и съм позабравила какво се прави. В понеделник ще ходя при личната лекарка  и незнам какво да искам като направления  newsm12 . Моля дайте съвет  Wink И честит празник на всички  Flowers Bouquet   bouquet  newsm51

# 18
  Simple Smile Ооо забравих да кажа че термина ми е на 27. ноември (изчислих си го с калкулатора във форума, надявам се да е точен)
Ми мисля че е това , очаквам съветчета   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 126
stelunka,отиваш само при личната лекарка и искаш направление за АГ и това е.После отиваш при гинеколога който си си избрала и действаш.Трябва ти само едно направление за цялата бременност.Ако АГ-то ти работи с ЗК няма да плащаш нищо през бремеността Peace

valec,така както си го описала сякаш аз съм го казала Grinning.Неочаквано и притеснение за дъщеричката ми Sad.Е,вече се опитвма да го приема по-нормално

Честит празник на всички с имена на цветя!

# 20
Поздравления Стелунка newsm51!
И на мен не са ми ясни нещата с личните лекари newsm78. Това което съм чувала е че има 2 варианта когато ползваш услугите на избран от теб лекар:Имало нещо като абонамент за задължителните изследвания и така ти поема цялата бременност или ; да ходиш при цастния и да си ползваш полагащите ти се иследвания в поликлиниката на личния лекар. Приятелка ми каза,че с абонамент било по-евтино Money. Това знам, обаче и аз не съм решила какво и как ще правя. Мацки, ако знаете нещко повъпроса пишете Hug!
Иска ми се да съм по-активна, ама се чувствам мн.отпаднала и само ми се спи smile3507, ако не съм гладна де... Whistling. До сега само 2 пъти съм ...Sick .И ме боли някакъв нерв на кръста, дупето и крака  smile3511 едва се движа. Направо се чувствам като бабичка Cry. Вие така листе?
Относно нашето бебе... искахме го и двамата, но аз бях решила като си купим и обзаведем апартамент, тогава да работим по въпроса...тогава живеехме на квартира...После си помислих,че Господ не обича нагласените неща и рещихме да пробваме Blush, то пък стана от раз, два три и същия месец - две чертички  Simple Smile. На 8-ми март трябваше да се изнесеме, не ни подновиха договора, пък и ние не искахме за цяла година. Подозирах, че имам нещо в корема но си направих тест на 8-ми март (тогава ми закъсня с 1 ден Grinning и си реших така за подарък  Stuck Out Tongue). Смешното беше чеприятелят ми пръв видя теста и той ми каза, че ще имаме   ylinfant newsm44.

# 21
Честит празник на всички цветя и китки, бодили и бодилчовци smile3525 smile3503!!!!
Благодаря Дес и аз разбрах за личните лекари.

# 22
  • Мнения: 3 478
Хайде и аз официално да се присъединя към групата на ноемврийските мами. Термина ми е за 12 Ноември.

Дес, радвам се че си промени решението!

Друго нещо, за което се радвам е, че виждам тук доста мами с малки бебоци като мен. Останах много приятно изненадана от този факт.

Ако има празнуващи днес да им е честит празника  bouquet!

# 23
Дес  много ти благодаря  . А по въпроса как се реших да забременея ... Ми голямата ми дъщеричка много искаше да стане кака, а преди просто нямах възможност за 2ро (живеехме в малко жилище) и дойде момента в който се почувствах готова  , малко по - късно ама карай. Важното е че е голяма радост голямо щастие. Всички сме мн въодушевени  Two Hearts  и добре приеха новината. А между другото колко теста си направихте ?  smile3506 Аз само 1 ,но съм сигурна че съм бременееща  Grinning Вече сутрин ми се гади и така...Хайде чао , че отивам да празнувам  Stuck Out Tongue  И мерси отново  Flushed

# 24
  • Мнения: 1 100
Ето при нас как беше Grinning: През декември 2006 бях бременна, на 5.01 направих спонтанен аборт. Беше ми много тежко и не исках да чувам за бебета. Предупредих мъжа си, че приключваме с този въпрос за неопределено време Shocked След два дни обаче ми се прииска отново да съм бременна, въпреки страха, че всичко може пак да се повтори. През февруари започнахме опитите. Овулацията ми беше на 14-ти, реших, че в деня на влюбените няма как да не стане Wink. После бях сигурна, че е така. Надежда ми даваше и факта, че майка ми също е била бременна през декември и е загубила бебето, но през февруари вече е била бременна с мен. Така и стана, историята се повтори. Аз съм скорпионка и ще имам бебче скорпионче, както е тръгнало Praynig Praynig Praynig
А до първото решение за бебе се стигна много трудно. Мъжът ми искаше първо да науча добре езика, да поработя малко и чак тогава. Често пътувахме и затова отлагахме, но накрая го навих да не чакаме повече  Wink

# 25
  • Мнения: 2 126
Еххх радвам се че дискусията се получи Grinning Благодаря на всички дето откликвате Hug
И пак да ви кажа не се лъжете да плащате на този и онзи за прегледи и изследвания(когато не е крайно необходимо.Полага ви се напълно безплатна медицинска помощ след като сте в това положение.Иначе казано,плащането е само ако вие си решите и в зависимост от доктора който сте си избрали Peace

А за тестовете - и аз си направих само един и даже и без да бях си знаех че съм бременна след като на точната дата не се появи това което очаквах.Просто тестът беше нещо като хващане на удавник за сламка,ама сламката се скъса Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 100
И аз си направих само един тест, чертичките бяха толкова убедително еднакви, че нямаше нужда от втори. Много ми е чудно като чета на места във форума, че има момичета направили си 10, че и 15 теста Shocked

# 27
  • Мнения: 2 126
Много ми е чудно като чета на места във форума, че има момичета направили си 10, че и 15 теста Shocked
Да бе и на мен така Mr. Green

# 28
  • Мнения: 810
При нас също стана от първия месец. Аз си мислех, че ще ни вземе малко време, а то веднага се получи. Аз още не мога да повярвам, като изключим, че гаденето непрекъснато ми го напомня, а зацапването ме притеснява.
В щатите жените започват да се ослушват за деца значително по-късно- към 30г, защото са заети с училище, работа, късно се женят и т.н. При мен ситуацията беше или да започна да работя много или да имам дете и тогава да почна да работя много  Mr. Green И както се сещате в живота нищо не можеш да плануваш и аз реших да оставя нещата да се случват. И какво се случи забременях и сега съм страшно заета, точно сега  Crazy Радвам се че така реших, а и мъжът ми е много щастлив, той много искаше да имаме вече бебе.

Закъсня ми три дни, напраих си тест и го проверих сигурно 100 пъти. Не вярвах, че е станало толкова бързо. Една седмица след това си мислех, че ще ми дойде. Мъж ми се смееше, че не вярвам. hahaha

# 29
  • Мнения: 62
привет момичета.да се включа в разговора,как разбрах че съм бременна.......................
преди да започне да ми закъснява,усещах че нещо расте в мен.като ми закъсня с 2 дни си направих тест.имаше две черти,но едната беше много бледа.но бях сигурна че съм бременна и за това не направих повече тестове.забавното беше че преди да направя теста си тананиках песничката от рекламата на шуарчек.
реших да изчакам преди да кажа на таткото,за да не го подведа.на никой не казах 10 дни.едвам издържах.когато му казах,се плесна по главата и нищо не каза.само ме гушна.питах го какво ще правим и той каза че иска да го задържим.и аз го исках.и така.сега се надяваме да са близнаци.много искаме две бебчета.но божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт