От плода на нашата любов АПРИЛ ще дойде с нов живот!

  • 15 723
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 391
                         Благодаря ви,мамчета /настоящи и бъдещи/  Laughing за хубавите пожелания.Стискам палци на всички , на които им предстои среща с бебчовците им. Peace
                         За тези,които се интересуваха от раждането.Вечерта ми каза,че има остри пробождания и никакви контракции и със сестра си даже се хванали на бас,че няма да роди тази седмица.Към 4.30-5 ч водите и почнаха да изтичат и тогава /срам ме е да си призная  Embarassed/загубих ума и дума  Laughing Laughing Laughing с една дума тръгнаха като забравиха всичко необходимо.Аз включих 5-10 минути след тръгването и ви благодаря за списъка в началото  Laughing Embarassed Embarassed Embarassed,че ако не беше той мотаейки се наляво и надясно,нагоре и надолу едва ли щях да се сетя какво да слагам в чантата. EmbarassedВ приемното докторката на видеозона определила теглото на бебо като 4100 и когато нашия доки дошъл казал секцио и от там веднага в операционната.Ние си имахме страха от първото и раждане и за това ,когато установиха,че бебо расте едър решихме с доки,че на място ще реши какво ще се прави.Е,малко са го подвели,но тя е с тесен таз и така поне избегнахме някои от рисковете.Нея чух още докато я шиеха,а за бебчето знаем,че е добре.Надявам се всичко да е ОК и скоро да са си в къщи.Таткото ще ходи да си го види в 16 часа и чакаме само добри вести и снимки.То нашият страх си беше многоооо голям и сега все още не съм напълно в час,не мога да включа на по-спокойни обороти. Embarassed Laughing
                          Желая ви всичко най-хубаво и много прекрасни мигове с малките ви човечета.  bouquet

# 286
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Све-дим,благодаря ти! HugТи сега си почивай и оздравявай,не мисли за подаръците,нека се обебим всички, че да се събираме  по бебешки вече,тогава ще мислим. Wink
Петя,да ти е жив и здрав рожденика,и скоро да го направиш най-щастливия татко,пък току виж си го изненадала и точно днес. Peace
Благодаря ти много за пожеланията и на мен ми се иска още сега да ми изтекът водите и до довечера да родя,но.......бебето има други желания явно Rolling Eyes

# 287
  • Мнения: 6
На 28 г. съм и това ще е първото ми раждане! По последни данни бебето ще е момче, но пък може и да ни изненада Simple Smile Мислех си, че ще се роди на Цветница и ще дойде с името, което сме му избрали, но май не бърза да излиза  Grinning
Избрах Шейново за раждането, там ходя и на ЖК, но последните пъти "претупват" прегледите и отказват да ме погледнат на ехограф.

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Честито внуче на Дидиа!  bouquet
Да е живо, здраво и много щастливо!

Петя, честит ти рожденик!  bouquet Дано скоро да си гушкате бебчето! Hug

Бенита, явно ще чакаме... Някой скоро ни беше определил като "преносващи кукувици" - много ми хареса. Joy Точно така се чувствам. И ми е неудобно да занимавам близките си с мрънкане, че преносвам, `щото до скоро ги тормозих с паникьосването ми около конракциите  с това, че ще родя недоносено бебе. Ще ме помислят за луда вече...  Crazy А пък за прегледа на магарето - вчера ми беше 4-ти за последните три седмици, ама резултат - никакъв.

# 289
  • Мнения: 491
Току що се връщам от училище и гледам - на 15 страница сме!

Претенции към заглавието на новата тема имате ли или да пускам по мое усмотрение?

# 290
  • Мнения: 331
Бенита според мен си е точно хълцане и няма нищо общо с дишането..още от училище помня,че бяхме учили по биология,че хълцането е спазъм на сърцето.как бяха днес лекциите аз не можах да дойда ,въпреки ,че живея на 3мин. от плиска,защото пак имах от онези ужасни остри болки отдолу....

# 291
  • Мнения: 6
benitta   смени доктора и му кажи да не говори глупости ами да прочете туй онуй и може да се осведоми за хълцането ...
ето и тук може да прочете му кажи  http://www.bg-mamma.com/site/content/view/715/73/

# 292

Общи условия

Активация на акаунт