От плода на нашата любов АПРИЛ ще дойде с нов живот!

  • 15 738
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 419
Страчи, нищо не съм подложила именно защото са нови шкафчета  Peace. Ако бяха стари задължително щях да подложа тип бархетно парче отдолу.

За движенията, моите бебета мърдаха много до последно (което си беше началото на 9ти месец  Simple Smile).

За изваряването, ние използваме бързонагряваща кана - ври 5 мин водата в нея и готово  Wink

# 241
  • Мнения: 161

Честито бебче на Мишочка!Да расте здрав и с много късмет!

# 242
  • Мнения: 78
Честито бебе на Мишочка!!!

  ukliam1 #Milti ukliam1 #Milti  party006

Клер, и нашият бебок не се е спрял и за миг  moresmile Сякаш са цял отбор  Crazy А уж му било тясно.

# 243
  • Мнения: 268
Честит малък мъж на Мишочка!

Да расте здрав и силен за радост на мама и тати!

# 244
  • Мнения: 43
Страчи, аз легълцето и скринчето ги забърсах първо с вода+малко Сано.После само с вода. Въпреки че е ново,реших да постеля нарязани чаршафчета на шкафчетата.Така ми е по-уютно някакси Flutter.
Оф, аз преди половин час имах менструални болки за около 5мин,но засега все още не са повторили Whistling. Ако продължи серията...ще се чуе JoyАбе, то не ми беше много смешно,ама...

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Отчет от прегледа - с две думи  Grinning - няма да се ражда скоро. Sad Както и предполагах...
Но... Naughty - тази нощ има пълнолуние, така че се очаква голямо обебване...

# 246
Честито на мама ЛамятаНеСпаска и мама Мишочка!Да са им живи и здрави бебковците и много да ги радват! smile3525  ylinfant
Вече мъжкия и женския отбор е изравнен...за момента smile3501, да видим кой ще вземе преднина...?

# 247
  • Мнения: 268
Да се отчета и аз за прегледа днес: засега все още имам шанс да родя нормално, а не със секцио newsm44. Окончателното решение ще го вземем след 2 седмици. Док каза, че при моите мерки от вратата съм директно за операционната, но засега бебчо ме щади и не върви твърде голям и това ми е единственият шанс да родя нормално. По негови сметки в момента е около 2700 и очаква да се роди не повече от 3100. Другата новина е, че плацентата ми е с 3-та степен на стареене, но док мисли, че няма да родя преди 16-ти април. За разкритие не ме е проверявал. Аз хем се успокоих, че има време, хем, честно казано, малко се разочаровах, защото вече съм нетърпелива Rolling Eyes. Но това, което ме извади от равновесие, беше новината, че док заминава утре и няма да го има до 14-ти. И въпреки че ме убеждаваше, че вероятността да родя през това време е минимална, аз се сдухах Sad. Сега ми е притеснено и чак ми се реве. Майка ми и мъжът ми и двамата милите се опитват да ме успокоят, но всъщност само ме изнервят... Е, помрънках и на вас, хайде лека нощ!  Hug Стискам палци на всички, които имат голям мерак вече да родят, но аз лично сега стискам крака и се моля да дочакам док да се върне  Praynig 

# 248
  • Мнения: 151
Здравейте!
Честито на Мишочка и Ламята Неспаска. Да са им послушни и здрави дечицата..   bouquet  bouquet  bouquet

 gueenmabb,  благодаря ти, че писа за името на бебка  bouquet
 Съжалявам, че немога да изчета написаното от вас..ненасмогвам..дори няма и да се опитвам..
Та какво се случи с мен..В неделя 25.03 вечерта след 1 невероятно дълга разходка в центъра се прибрах към 18ч и отивайки в тоалетната веднага ми падна тапата.. Към 2 ч след полунощ ( вече 26) започнаха леки болки менструални, видях че ми капе и по малко кръв..Нещо не го взех чак натолкова сериозно.Но до момента не ме беше боляло нищо Отидох следобяд до мойта гинеколожка и и казах за нестихващите болки и кръвта..Тя ми каза, "ами трагвай за родилното..какво чакаш".Аз обаче отидох пак на една голяма разходка в центъра, исках да предизвикам силни контракции...В 22ч бях вече в Шейново, а в 23.30 вече разполагах с легло и все още бях убедена че съм подранила и докато се говорех по тел. спокойно и разказвах на приятелка, че съм настанена..за малко да изпусна тел..остра болка..изтекоха ми водите..и се почна..В 3.35 ч се роди бебка..
Неискам да ви плаша, но при мен си бе бая болезнено, но така е заради това че получих много бързо разкритие и най- вече размерите на бебка..Но всичко се забравя. Simple Smile А и нямах никакви подготвителни менструални болки  и други подобни през 9-тия

# 249
  • Мнения: 151
Да допълня..Родих нормално..Поисках си епидурална упойка..
Много ми липсва училището.. Weary

Надявам се да се видим скоро време ..заедно с бебчовците.. newsm10  love001

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Значи пълнолунието е виновно, че киселините ме пребориха тази нощ Thinking
Филка, не се отчайвай  Peace Поне знаеш, че не си сама.
Аз май наистина вече се настроих, че не може всичко да става по моите планове. И все пак снощи решихме да разпънем кошарката, сложихме си чаршафчета.... да си знае бебка, че сме готови и когато реши ... да заповяда  Hug
Сега ни е малко тясничко в стаята (ама май само таткото се притеснява за това). На мен ми е толкова мило като богледна бебешкия кът Blush
alina_nana, не се тревожи за доктора, все пак нещата ще си протекат както са си написани с или без него. Не се натоварвай допълнително с негативни емоции  Peace
reniboro, като си поиска епидурал не ти ли поолекна малко или въпреки всичко си е имало болка  newsm78

# 251
  • София
  • Мнения: 1 740
Добро утро на всички! Айде на училище! Че може да ни е за последно  Laughing
То се видя, че тази нощ не може да се спи, ами поне да ходим да се учим  Simple Smile

# 252
  • Мнения: 1 925
Добро утро !
Аз тръгвам за у-щето.
Hug

# 253
  • Мнения: 60
Добро утро  Hug

Въпреки пълнолунието и изядената салата със зеле, тази нощ нямах кисилини  newsm44 Напоследък пия по една чаша зелен чай след вечеря и май това намалява малко кисилините.

За движението - бебо е много активен, дали поради по-голямото количество води не знам. Беше се кротнал за 1 ден и аз малко се притесних, но снощи какво се случи в корема ми  ooooh!, то не бяха салта, шутове, но наистина така съм много по-спокойна, че всичко е наред.

Вчера вечерта както си стояхме в една пицария с наши приятели и сладко, сладко си говорихме изведнъж ми шурна кръв от носа. Не ми се беше случвало от пуберитета да ми тече кръв от носа. Всички на масата много се шашнаха, аз си спомних, че някой тук беше писал за това и че не е нещо, което трябва да ме шашка. Тази сутин се събудих с леко главоболие, въпреки че спах почти непробудно тази нощ, даже да тоалетна не съм ставала!

Днес ще водя баткото на зъболекар и реших да не пускам на детска, та ще се забавляваме с него. Хем ще му обърна по-специално внимание, че като се роди бебо няма да има много време за него  Sad

Приятно училище на всички учащи се мами  Hug

# 254
  • Мнения: 492
Добро утро слънчевки!

И хайде на училище Hug
Илит ти днес определено ще ни липсваш, но каузата си заслужава  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт