От плода на нашата любов АПРИЛ ще дойде с нов живот!

  • 15 754
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 6 288
Честито на Мишочка! Да й е живо и здраво бебето!

За протекторите - ни епоръчахме от Хепи Дриймс, 70/140 за 24 лв. Става за 10 работни дни, отгоре е като хавлиен плат, отдолу нещо гумирано, но много тъничко и не шумка, с ластици от 4-те ъгъла. Много странно ми стана, че непромокаемите протектори, които споре дмен се използват предимно за детски легла, ги няма в размери за детските легла, а почват от рода на 85/190  newsm78 . Трябва да е готвов за 5 април, ще видим колко ще са точни.

Имам въпрос за изледванията, че съм се притеснила от резултатите днес - изследването ми на урината показва: леко увеличен Уробилиноген, Седимент - ед.левкоцити, плоски епителни клетки. Може ли някой, който разбира да ми ги разтълкува, че много се притеснявам да не съм пипнала някоя инфекция пак на пикочните канали.

При нас таткото не иска да правим секс, а аз искам, че да подпомогна бебо да тръгне, но уви, ще разчитам само на природата  Laughing Поне пустата тапа да падне, но уви  Sad

# 226
  • Мнения: 366
Честито синче на мама Мичо4ка. Да им е здрав юнака, а личното ми пожелание е да го кърми, като Крали Марко, че тя изяви желане за това Simple Smile

Като отидох да добавя Мишочка на бебешкия сайт, видях, че queenmabb е качила снимки на Борис - поредният голям красавец. Ама наистина априлските бебета са най-сладките - сигурно по 100 пъти на ден ги гледам Simple Smile

За секса не се притеснявайте, че мъжете ви пазят. Ние все още правим през ден, да не кажа всеки ден, но ефект няма, освен, че и аз имам от време на време нещо прозрачно като меко желе и все се надявам да е тапата, но на следващия ден обикновено изчезва...........

catty m, аз имах епителни клетки в изследванията, но ми казаха, че е нормално. За другите неща дано някоя друга мама знае, а най-добре Ивалекс да се включи скоро, че е специалист Simple Smile

За името при нас положението е плачевно - ни за момиче, ни за момче имаме. Когато чаках първото си дете, бях сигурна, че е момче и имах името Самуил, защото ми харесваше, а мъжът ми искаше да е българско, историческо или царско. Обаче, като се роди момиче, мъжът ми настоя да е на майка ми, че много я обичаме и двамата..... Гадното в цялата история, че сега иска да е на неговата майка, обаче аз съм напълно против и темата продължава да е табу......... Иначе не слугуваме на никакви предрасъдъци и традиции. Нашите родители не са искали, а и да бяха, няма кой да ги чуе. Аз и брат ми сме кръстени на родата на баща ми с цел помирение, но не става така........името няма да оправи изкривени хора, не се лъжете. Който ви обича, ще ви обича вас и детето ви без да кръщавате на него!!!!!!!!!

Подобно на Илит и tinitita и ние подписахме в черени костюми в присъствието само на кумувете ни. Сега, като ви гледам сватбените снимки се чудя дали не съм пропуснала единствения път в живота си да се облека в сватбена рокля, но от друга страна не съжалявам, че си спестих тази суетня и разните там традиции... Страхотен купон си направихме вечерта с приятелите, като ги изненадехме, за да е всичко спонтанно, а не нагласено Simple Smile

Stra4iatela, щом ти е ново скринчето, само дезинфекция би трябвало да е достатъчно. Аз за сега държа дрешките в пликове, но отворени, за да не се спарват. Като се роди бебето, всичко ще извадя. Но си спомням, че като ходехме лятно време в Тетевен, където гардеробите не се ползват по цяла година, ме беше страх да сложа бебешките дрешки директо и затова постилах изгладени пелени отдолу - така бях най-спокойно, но все пак в стари гардероби....

# 227
  • Мнения: 221
Честито на още една щастлива мама!!!Мишочка,да ви е живо и здраво синчето,да радва мама,тате и батко!!!

# 228
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
И аз мога да мина в края на училището с Теди да ви видим

# 229
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ СИН НА МИШОЧКА
 bouquet

# 230
  • Мнения: 635
Здравейте , искам да ви питам вашите бебета в началото на 9тия месец много активни ли бяха, защото моята бебка неспира имам чувството че постоянно се мести даже е болезнено. ?

# 231
  • Мнения: 6

Честито мишле на Мишочка  smile3525 и ламче на Ламята  newsm51  Да не им ламтят и цвъркат много за да могат да си починат малко Simple Smile И да са им здравички и щастливички !
   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 232
  • София
  • Мнения: 6 288
Здравейте , искам да ви питам вашите бебета в началото на 9тия месец много активни ли бяха, защото моята бебка неспира имам чувството че постоянно се мести даже е болезнено. ?

Да, много активен беше бебо в началото на 9 месец, сега вече не е чак толкова. Само лекичко се помества, намества, а ако реши да е по-активен е доста гадничко за мен.

# 233
  • Мнения: 6
catty_m на колко са ти левкоцитите? По принцип, левкоцитите се завишават, когато има някаква инфекция ( и да често урологична), увеличават се именно защото се борят с тази инфекция... Но ако са ти до 17 няма страшно, при бременните жени левкоцитите са леко завишени и без да има инфекции, нормално е ... Но по принцип и увеличаването на епителните клетки е свързано с инфекция на уриналните пътища ... Най-добре се консултирай с твоя лекар, тъй като завишено при бременните не винаги значи завишено ... ако ме разбра ... Пък и мойта "компетенция" по въпроса е нали се сещаш аматьорска  Crazy

# 234
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
И аз да се отчета: бебчо е добре, тонове, плацента, води - всичко супер. Глава 98, тегло 3300 - И НИКАКВИ ИЗГЛЕДИ ЗА РАЖДАНЕ.
Много съм разочарована  smile3512
Вярно е, че има време и че трябва да се радвам, че всичко си е ок, амааааааа

# 235
  • Мнения: 43
Страчи утре съм на училище, запазете ми място, че може и да позакъснея малко.

Кой ще ми каже от къде да си взема протектор за матрак 70/140???Никъде няма такива.

Чао за сега
Аз си купих протектор 70/140 от Щъркел - около 21лв. Вече го изпрах и съм доволна.

# 236
  • Мнения: 43
Бройте ме и мен утре за училището, но моля, който отиде навреме да ми пази местенце, че съм на преглед от 08:30ч.Ще се пробвам по-рано да мина,но пак незнам кога ще успея да стигна до Плиска. Heart Eyes
Айде, до утре  bouquet

# 237
  • Мнения: 1 925
kler, при мен се беше укротила в 8-ми и сега началото, но от 3-4 дена не спира да се мести, даже доста болезнено. Peace

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
И ние оборваме твърдението, че накрая едва се усещали движенията. От една седмица такива бунтове са в корема ми... Даже често се случва да ми се стяга корема от много шаване Simple Smile Но пък така съм спокойна, че всичко е наред.

# 239
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА МИШОЧКА !!!
Да расте здрав, палав и засмян!!!

При мен кървенето след нормалното раждане беше много силно първия и втория ден. Първият ден колкото пъти станех от леглото направо локва под мен. Но явно това е нормално, защото хемоглобинът ми на 3-тия ден беше 124, а преди раждането беше 128. Първите два дена ползвах еднократните гащи с превръзки за родилки, а след това  с лигнин. Вечер слагах памперс гащите, но и аз като Ая не съм доволна - много запарват.

За изваряването на вода - купила съм си малка тенджерка, която първоначално ще ползвам само за водата на беба. По-късно като започнат да се дават кремове, кисели и пюрета ще я ползвам само за приготвяне на нейната храна.


Общи условия

Активация на акаунт