От плода на нашата любов АПРИЛ ще дойде с нов живот!

  • 15 737
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Илит,заивждам ти,че ще можеш да прекараш следобеда с мъжа ти.Аз съм от провинцията и ще ме оставят на 11,та след като минат изследванията,ще има да се чудя как да си запълвам времето Sick Абе,и това ще мине и бързо ще го забравим щом гушнем малките човечета,нали така казват всички? Laughing
А за мисленето-няма как да не го мислиш.И на мен все това ми е в акъла,ден и нощ...Но щом до тук сме стигнали,връщане назад няма Joy,ще се справим! Hug

# 271
Честито на мама Лили и баба Дидиа!Да е жив и здрав момъка и голям да порасне!  bouquet

# 272
  • Мнения: 221
Честито на щастливите родители и на баба Дидиа!Детенце да расте здраво и послушно и много обичано,в което съм сигурна-с такава баба! Wink

Бенита,дано прегледа,който наистина е доста неприятен, е предизвикал нещо и нещата тръгнат с раждането.Напълно те разбирам ,затова пиша това-От три дни вече ми пада по малко тапата и кървя понякога.Тъкмо мислех,че вече е спряло и хайде пак.Наболява ме корема ниско долу и  имам често контракции,но ето,че съм още вкъщи и още 2 в 1 .Така ме тресе нервата,че току си поплаквам.Стискай зъби и мисли позитивно,дори и да ти е трудно,скоро и ние ще си гушкаме бебетата и ще се смеем на това,което изживяваме в момента,сигурна съм.С теб сме!!! Hug Hug Hug
Виктория,честита датичка и на теб-спокойствие и търпение и здраво бебче на финала! Hug Hug

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ларсен, мерси  Hug подейства ми доста окуражаващо Simple Smile
Ама аз от вчера след лекцията съм друг човек. Вече хич не се тровя ще раждам ли или не... само дето все го обръщам на майтап hahaha
Ама и ти с тая тапа.... айде вече, че и теб от кога сме те зачакали... пък като не сега... ще чукаме яйца в родилното  Peace

Вики, като каза, че тези 9 дни ти се струват месеци... Докато бях и аз с дата за секцио и изведнъж времето спря. Толкова спокойно ми стана изведнъж, все едно няма да е сле дни, а... месеци. Но като наближи датата (когато разбрахме, че се отлага) ти става едно малко напрегнато, не можеш да повярваш, че след ден-два ще си видиш съкровището и чак нямаш търпение...

# 274
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА ЛИЛИ И ВНУЧЕ НА БАБА DIDIA!!!
Да расте много здраво, засмяно и умно момченце!!!

Може ли да ми кажете в София къде има от крема против подисчане "Павлодерм", защото в Пловдив от 3 дена го търсим по аптеки и детски магазини, но изобщо не са чували за такъв крем.

# 275
  • Мнения: 228
Ларсен, и аз съм с теб!  Peace

 Какво се получи: мамите, които половината бременност имахте контракции, раждате на термин, а някои и след това  Heart Eyes , а ето, че някои от тези, безпроблемните (в интерес на истината и аз съм от тях), като Виви-Ан и дъщерята на Дидиа, вече са с бебчета в ръцете, въпреки че до термин има толкова време! Аз се надявам нашият младеж да изчака до 20-ти Април, ама след това да побърза да излиза, че и на мен не ми се чака до термин (моя е на 28-ми, а по мои изчисления според деня на зачеването - дори 30-ти).  Всичко е готово; с приятелки се шегуваме, че единственото нещо, което не сме купили за бебочко, е четка и гребенче  Grinning, ама като се има предвид, че брат му се роди абсолютно плешив, може и да не се наложи да се ползват до годинката!

Илит, това с "разнасянето" на роднините може и да не помогне, но обикновено действа, защото поведението им показва елементарно мислене, което в страшна степен се влияе от мнението на другите (т.нар. еснафски манталитет). Поне могат да опитат... то е ясно, че отношенията им никога вече няма да са отлични, нито дори добри, така че нищо не губят.  Peace

Искам да се консултирам с Вас: понеже варненки започнаха да се обебват, много ми се иска да се подготвя с подаръци за малките беборанчета... и понеже масово се подаряват дрешки, одеалца и хавлийки (от които всички сме се запасили), си мисля да купя музикални играчки за количка или легълце. Как намирате идеята ми? Вие бихте ли се зарадвали на такъв подарък повече отколкото на дрешка? Предварително Ви благодаря!

Личи си, че днес ми е първият неработен ден от началото на бременността: включвам се в темата през 20 мин... направо се побърквам от липсата на работа!

# 276
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте мамчета  bouquet  bouquet  bouquet

честито на мама Лили и на Мишочка   bouquet  bouquet


Днес сутринта жената на колегата на мъжа ми е родила момиченце  bouquet  bouquet,термина и беше днес и много се развълнувах, но уви моето бебче не иска да тръгва Rolling EyesВече се отчаях и май трябва да се примира че и аз ще съм в редицата на преносващите Rolling Eyes
Ааааа,забравих да ви кажа,че мъжа ми днес има рожден ден Laughingчерпя ви виртуално Hug
Еее, надявам се да не преносваме много и скоро да гушнем бебчетата си,успех на преносващите Crazyи на другите мами също Hug Hug

# 277
  • София
  • Мнения: 9 128
Джейн, и аз мисля, че трябва да ги разнесето по всички роднини и все пак да си го кръстите както решите. Струва ми се, че блъфират. А ако не блъфират, утре могат да ви кажат да се махате, щото го гледате с памперси, а не с пелени..... примерно. Това си е изнудване.  #2gunfire Аз не бих го позволила. Особено щом мъжът ти е плътно до теб. Peace
Честито бебче на баба Дидиа.
На днешната лекция едва издържах. Като се надумках и ми се доспа....  Blush А и лекторът говореше толкова тихо и монотонно, а тази от Нук никога не ми е била от симпатичните- и нея едва я изтрайвам  ooooh!
Слава Богу сега съм си у дома и ще се гътна малко на леглото.   sleepuu

# 278
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Benitta,много добре правиш,че вече обърщаш всичко на майтап. PeaceМоята приятелка,с която заедно бременеехме Laughing,роди 12 дни след първоначално определения термин.И тя в началото много се тормозеше,беше нервна и напрегната,но накрая нещата си дойдоха на мястото и роди изключително бързо,по нормален начин.Бебчо беше добре,тя също бързо се възстанови и вече месец се гледкат и гушкат вкъщи.
Още малко търпение и скоро всички да се похвалим с най-чаканата новина!  bouquet

# 279
  • Мнения: 6
Честито бебче на баба Дидя и мама Лили, много да ви радва и да ви е здравичко и силничко!
   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Момичета аз сега забелязах нещо и да питам какво става , че нещо се шашнах : защо пише ангелче на бебето на Ламята, нещо случило ли се е ? Надявам се че не и има някакво объркване ...  Praynig  Praynig  Praynig

Илит за хълцането - четох че бебето хълца защото налапва амниотична течност ... Това било хубаво защото така си тренирало и подготвяло дробовете за живота. И мойто бебе хълца много та дано да са му добри дробовете като излезе Simple Smile

Хайде лек ден и леко раждане на които е на ред  Hug

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ей, забравих да питам и Кръшкова за това хълцане ooooh!
Иначе моя док дето си ме следи като му казах за хълцането, обяви, че не може да е хълцане след като няма въздух за дишане. Израза беше: "Този, който го е написал това, че хълцат да дойде при мен, да му натопя главата във вода, пък да го видим как ще хълца" newsm78
Ама не мен си ми прилича на хълцане и на нищо друго

# 281
  • Попово
  • Мнения: 687
Pepena,нали и аз съм с високо кръвно,та ме интересува,в какво се състояха проблемите ти по време на раждането,свързани с кръвното?Как ги превъзмогнаха?
Отивам на сокче:)))
Ще пиша скоро пак:)
Като ми започнаха болките и кръвното започна да се вдига с по 20... когато имах контракции на 3 мин  беше стигнало 160/105, биха ми бусколизин, хлофазолин и още някакъв аналгетик венозно. след старта на напъните кръвното ми стана 180/120 и загубиха тоновете на бебето, но за щастие док е ррофесионалист и с един натиск на корема ми бебето беше отвън и си изплака по учебник Simple Smile Praynig и понеже съм с високо кръвно на раждането присъстваше и анестезиолог с готовност за секцио ако нещо се пообърка, имаха готовност и с кислород, това е Simple Smile дано съм ти била полезна, дано всичко е ОК и леко раждане  Hug

# 282
  • Мнения: 221
Све-дим,благодаря ти! HugТи сега си почивай и оздравявай,не мисли за подаръците,нека се обебим всички, че да се събираме  по бебешки вече,тогава ще мислим. Wink
Петя,да ти е жив и здрав рожденика,и скоро да го направиш най-щастливия татко,пък току виж си го изненадала и точно днес. Peace

# 283
  • Мнения: 6
Здравейте!
Малко късничко, но бих искала и аз да се запиша за тази тема и да пожелая на всички бъдещи априлски мами да са силни и спокойни - голямата радост наближава!  Heart Eyes

# 284
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравей  nadja IYI   bouquet  bouquetНапиши нещо повече за теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт