Харесвате ли двойните комбинации на имена?

  • 10 093
  • 241
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 473
Не, категорично не ми харесват. Naughty

# 106
  • Мнения: 4 668
По - скоро не , особено за момче  Confused
От момичешките има традиционни наистина , които ми допадат , примерно Ана - Мария ... Но съм чувала и такива комбинации , че свят ми се еу завивало  Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 534
Зависи от съчетанието,защото от някои ми става зле направо  Sick-Симеон Хасан напр.

# 108
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Само определени ми харесват   bouquet
Иван Асен, Мария Десислава

# 109
  • Мнения: 1 264
Не.
Има и с повече имена - пет-шест при което казвам "последният да затвори вратата!"

# 110
  • София
  • Мнения: 3 271
Само определени комбинации - тези, които се смятат за обичайни и традиционни - но има и големи глупости и смешки, като комбинации Mr. Green

# 111
  • На небето
  • Мнения: 5 530
не харесвам такива имена, безсмислено дълги, предпочитам кратки и ясни имена, иначе винаги ще му викат с някой прякор и дългото име според мен се обезсмисля, никой няма да го ползва

Абсолютно. На същото мнение съм. Така или иначе ще се използва едно от имената в последствие, и другото ще бъде излишно освен за бройка.  Twisted Evil Повече ми харесват кратките и благозвучни имена, пък и ми звучат по респективно.

# 112
  • Мнения: 3 388
На мен някои комбинации ми харесват, но мъжо въобще не одобрява двойните имена. Според мен, зависи как са подбрани и къде живее детето. Съпругът ми не е българин, така че ние със сигурност търсим интернационални имена.

# 113
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
НЕ!

# 114
  • Мнения: 46
не харесвам такива имена, безсмислено дълги, предпочитам кратки и ясни имена.

# 115
  • Мнения: 2 663
Не, категорично!Страшно са ми префърцулени

# 116
  • Мнения: 385
Зависи от съчетанието,защото от някои ми става зле направо  Sick-Симеон Хасан напр.

Именно  Laughing

# 117
  • Мнения: 1 898
Не ми харесват двойните комбинации.
Името не става по-красиво като му добавиш второ с чертичка след него.Не е удобно и е непрактично, пък и понякога 'понамирисва' на неизгладени противоречия относно името на детето.

# 118
  • Мнения: 5 103
Не ми харесват. Peace

# 119
  • Мнения: 1 273
Зависи от комбинацията Peace

Общи условия

Активация на акаунт