Харесвате ли двойните комбинации на имена?

  • 10 067
  • 241
  •   13
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 691
Не ми харесват, струват ми се префърцунени.

# 61
  • Мнения: 2 159
аз лично не

# 62
  • Мнения: 2 587
Харесват ми и си ми личи  Grinning

# 63
  • Мнения: 565
Не ми харесват, струват ми се префърцунени.
  Peace
Освен това се чудя детето на кое от двете ще се обръща. На мен лично няма да ми е приятно половината познати да ми викат с едно име а другата половина с друго. Все едно съм две различни личности. Мое мнение.   bouquet

# 64
  • Мнения: 3 405
Зависи от комбинацията.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 590
Изобщо не ми допадат и не бих си кръстила дететто с две имена в никакъв случай. Peace

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не!  Naughty

# 67
  • Мнения: 27 524
Не.  Naughty Изобщо. В никакви комбинации. Ужасно префърцунено и затормозяващо. Напълно ненужно  Stop

# 68
  • Мнения: 617
Казвам се Марияна и дори мойто име ми се струва дълго какво остана за тези с две имена.

# 69
  • Мнения: 106
Зависи от комбинацията, но ще ми е смешно, когато се получават ето такива странности - наскоро се заговорих с една мама и като я попитах как се казва нейният сладур, отговорът беше Иван-Александър, но му викали Шошо:)

Или пък онзи ден пак в градинката с една мама си говорим - нейното момиченце беше Станислава-Теодор

А помните ли биг-брадърката от първия сезон Силвия-Александра??

# 70
  • София
  • Мнения: 3 249
Зависи от комбинацията. Варианти като Иван-Асен, Мария-Магдалена ми харесват, но познавам момиченце, което се казва Рада-Шели и това определено ми звучи много странно.  Shocked Аз лично не бих кръстила детето си с "двойно име".  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 5 764
по-скоро не

# 72
  • Мнения: 4 629
Хресват ми, но не всички

# 73
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не ги харесвам и изпитвам затруднение как да се обърна към човека носещ две имена.

# 74
  • Мнения: 1 064
Зависи от имената...Ангел-Александър например не ми харесва Naughty

Общи условия

Активация на акаунт