Диетата на Цеци Красимирова

  • 8 630
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 952
Няма да кажа нищо. Гроб съм smile3505
Малко се отклонявам от темата ,но ще те попитам нещо което винаги ме е вълнувало.Цеци Красимирова  каза,че е отслабнала около 35 килограма,интересно ми е с какъв крем е съхранила кожата на лицето ,по време на отслабването?

А дали изобщо я е съхранила?

# 31
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От екрана не се вижда да и се е отпуснал контура на лицето и да има бръчки,красива си е женатата -спор няма,мисълта ми беше при такова ударно отслабване с какво си е поддържала кожата? Flutter

# 32
  • Мнения: 1 952
От екрана....много важно уточнение.

# 33
  • Мнения: 1 817
Диетата е чудесна,става на въпрос за съчетание с фитнес,че не е здравословна дори опасна.Хайде не се обиждай,прочети внимателно мненията на момичетата. GrinningЩо се отнася за отслабването на Цеци Красимирова -тя лично се изказа в ефир,а каква е истината ,това е отделен въпрос. Grinning

 Laughing Не се обиждам! Прочела съм и какво са писали момичетата  Wink , но не ми се спореше за това Цеци как е отслабнала, дали е кърмила, колко вода и кафе е пила и колко е пафкала  Crazy ! Предпочитам да обсъждаме коя от нас как е отслабнала и дали тази диета тук действа...
Иначе на никого не се сърдя!  Hug

# 34
  • Мнения: 5 103
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, Цеци роди преди сто години, бре.Тогава беше мноооого млада - какъв контур ще й се отпусне?!
Плюс това, беше гадже на сина на известен пластичен хирург, който й поправи гърдите след това.Беше гадже и на сума баровци, "добре облечени бизнесмени", футболист и т.н - хора с пари, които може и да са я подкрепили в извайването на "повредената" фигура/финансово, имам предвид/

Фактът си е факт обаче - отслабна мацката.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.

# 37
  • Мнения: 5 103
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.
Толкова бяха, много беше напълняла, а и не съм казала, че ги е свалила всичките на куп, но най-вече с глад успя да стане пак слаба, после имаше корекции, но те бяха в по-късен етап.
По въпроса за перфектната и кожа мое много да спорим Wink
И да не е кърмила изобщо.
За един месец свалих 14 килограма след раждането си, не ядях нищо, нямам една стрия от отслабването, не съм ги качила пак, пак съм си 47кг.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 09:56 от Мирела

# 38
  • Мнения: 11 028
А дали е свалила 35 кг само с глад или си е помогнала с липосукция и др. подобни процедури newsm78

# 39
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А дали е свалила 35 кг само с глад или си е помогнала с липосукция и др. подобни процедури newsm78
Той и Азис си прави липосукция,пък пак се превърна в прасе,така,че определено Цеци Красимирова си е погладувала и все още си спазва хранителен режим,това перфектно тяло не се поддържа само с корекций. Peace

# 40
  • Мнения: 3 461
Zima, благодаря за диетата! Hug Ако знаеш от колко време я търся. Laughing Не знам дали е на Цеци Красимирова, така поне бяха обявили в 24 часа, където я видях за първи път преди доста години. Peace Искам да те попитам майка ти по колко месо ядеше, има ли посочен грамаж някъде и с какво може да се замени ябълката, действа ми лошо на гастрита, особено на гладно.

# 41
  • Мнения: 689
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.
Толкова бяха, много беше напълняла, а и не съм казала, че ги е свалила всичките на куп, но най-вече с глад успя да стане пак слаба, после имаше корекции, но те бяха в по-късен етап.
По въпроса за перфектната и кожа мое много да спорим Wink
И да не е кърмила изобщо.
За един месец свалих 14 килограма след раждането си, не ядях нищо, нямам една стрия от отслабването, не съм ги качила пак, пак съм си 47кг.
За теб знам, че много бързо си свали килограмите. Незнам защо, но точно твоят случай ми се наби на очи. Даже помня, че някой те питаше дали нямаш проблеми с цикъла при това ударно отслабване.
И все пак - съвсем нищо ли не ядеше, а какво пиеше?

Извинявам се за отклонението от темата.

# 42
  • Мнения: 6 958
А дали е свалила 35 кг само с глад или си е помогнала с липосукция и др. подобни процедури newsm78
Той и Азис си прави липосукция,пък пак се превърна в прасе,така,че определено Цеци Красимирова си е погладувала и все още си спазва хранителен режим,това перфектно тяло не се поддържа само с корекций. Peace

Да така си е, иска се постоянен контрол на теглото и с ядене малко трудно да се постигне идеалната форма  Peace

# 43
  • Мнения: 5 103
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.
Толкова бяха, много беше напълняла, а и не съм казала, че ги е свалила всичките на куп, но най-вече с глад успя да стане пак слаба, после имаше корекции, но те бяха в по-късен етап.
По въпроса за перфектната и кожа мое много да спорим Wink
И да не е кърмила изобщо.
За един месец свалих 14 килограма след раждането си, не ядях нищо, нямам една стрия от отслабването, не съм ги качила пак, пак съм си 47кг.
За теб знам, че много бързо си свали килограмите. Незнам защо, но точно твоят случай ми се наби на очи. Даже помня, че някой те питаше дали нямаш проблеми с цикъла при това ударно отслабване.
И все пак - съвсем нищо ли не ядеше, а какво пиеше?

Извинявам се за отклонението от темата.

Попринцип съм генетично слаба и цял преди да забременея както и сега не се ограаничавам какво ям и не качвам.
Нищо не ядях да, вода пиех и кафе, защото съм с ниско кръвно, свалих много бързо кг, нямах промяна в цикъла, и все пак не препоръчвам на никой да седи толкова време без ядене, не  е полезно  Peace

# 44
  • Мнения: 916
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

Общи условия

Активация на акаунт