Диетата на Цеци Красимирова

  • 8 621
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 817
Мили момичета,
пускам ви диетата, с която Цеци Красимирова е отслабнала 30кг след раждането на детето си.

1, 3, 5 ден
сутрин - 1 ябълка, кафе без захар
обед - пилешки гърди (сварени, без сол)
следобед - 1 ябълка
вечер - 1-2 сварени катофа без сол

2, 4 ден
сутрин - 1 ябълка
обед - пилешки гърди или риба на скара
следобед - 100% фреш
вечер - зелена салата без подправки

6 ден
сутрин - чай
обед - сварен белтък
следобед - салата от домати и краставици със 100 гр сирене
вечер - 200 гр кисело мляко

7 ден
сутрин - кафе без захар
обед - сварен белтък
следобед - 1 ябълка
вечер - не се яде

Диетата се съчетава с фитнес, сауна, джогинг, солариум. Прави се 1 седмица без прекъсване. Приемат се много течности - чай и минерална вода.

Цеци е била 49 кг преди да забременее, преди да роди е била 81 кг. 3 месеца след раждането е била по-лека с 20 кг благодарение на тази диета!

Успех на всички, които решат да я пробват! И, моля ви, не забравяйте да споделите тук с нас дали и при вас е имала ефект!

# 1
  • Мнения: 6 958
Благодаря за публикацията   bouquet

Напоследък се обсъждаше тази диета из другите теми, но аз лично незнаех какво представлява и проявявах любопитство... Доста добра диета, ограничена по калорийки и е нормално да се отслабне от нея  Peace Ще чакаме отзиви за нея  bowuu

# 2
  • Мнения: 1 817
Аз пък не съм попадала на тази диета  Thinking до сега във форума!
Пробвах я, но не можах да издържа, защото не съм особено месоядна (по-точно не ям месо) и с това варено пиле без сол ми се ... и се отказах  Confused . Което естествено беше последвано от чувство за вина и за това се надявам вие да издържите!

Миранда, четох някъде, че си отслабнала страшно много. Каква диета прилагаш?

# 3
  • Мнения: 6 958
Аз пък не съм попадала на тази диета  Thinking до сега във форума!
Пробвах я, но не можах да издържа, защото не съм особено месоядна (по-точно не ям месо) и с това варено пиле без сол ми се ... и се отказах  Confused . Което естествено беше последвано от чувство за вина и за това се надявам вие да издържите!

Миранда, четох някъде, че си отслабнала страшно много. Каква диета прилагаш?

Едно от дневничетата я беше споменало, но каза че не знае какво точно представлява нейната диета...  Peace

Чак страшно много  Embarassed На плод и чай, после салати, пак плод и чай и т.н.  Peace

# 4
Само да попитам, след тази седмица през която се пази диетата колко дни се почива и кога може да се повтори? newsm78

# 5
  • Мнения: 1 817
Аз пък не съм попадала на тази диета  Thinking до сега във форума!
Пробвах я, но не можах да издържа, защото не съм особено месоядна (по-точно не ям месо) и с това варено пиле без сол ми се ... и се отказах  Confused . Което естествено беше последвано от чувство за вина и за това се надявам вие да издържите!

Миранда, четох някъде, че си отслабнала страшно много. Каква диета прилагаш?

Едно от дневничетата я беше споменало, но каза че не знае какво точно представлява нейната диета...  Peace

Чак страшно много  Embarassed На плод и чай, после салати, пак плод и чай и т.н.  Peace

Искам да те питам няколко неща...Колко си висока и колко килограма за колко време си свалила? А колко плодове ядеш на ден и как редуваш плодове и салати? Какви салати хапваш? Какви други ограничения си налагаш и спазваш? Ще съм ти много благодарна, ако ми отговориш!   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 817
Само да попитам, след тази седмица през която се пази диетата колко дни се почива и кога може да се повтори? newsm78

За съжаление в статията, която имам, не пише нищо  Rolling Eyes ! А това е важно  Naughty ...
Пише, че се прави 7 дни, както вече писах и че за 3 месеца манекенката е свалила 20 кг  Whistling .
НО аз предполагам, че между седмиците с диета не се е хранила по-различно  Tired ! Защото 20 кг не свалят ей така, ама знам ли  Thinking ...

# 7
  • Мнения: 6 958
Аз пък не съм попадала на тази диета  Thinking до сега във форума!
Пробвах я, но не можах да издържа, защото не съм особено месоядна (по-точно не ям месо) и с това варено пиле без сол ми се ... и се отказах  Confused . Което естествено беше последвано от чувство за вина и за това се надявам вие да издържите!

Миранда, четох някъде, че си отслабнала страшно много. Каква диета прилагаш?

Едно от дневничетата я беше споменало, но каза че не знае какво точно представлява нейната диета...  Peace

Чак страшно много  Embarassed На плод и чай, после салати, пак плод и чай и т.н.  Peace

Искам да те питам няколко неща...Колко си висока и колко килограма за колко време си свалила? А колко плодове ядеш на ден и как редуваш плодове и салати? Какви салати хапваш? Какви други ограничения си налагаш и спазваш? Ще съм ти много благодарна, ако ми отговориш!   bouquet

За повече подробности: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174722.0 (да не спамвам твоята тема) Нямаш никакъв проблем  Peace Там ще ти пиша, става ли?  Peace

# 8
  • Мнения: 1 817
Миранда, много ти благодаря!
Утре ще я прочета другата тема и ще те питам, ако имам въпроси!

# 9
  • Мнения: 6 958
Миранда, много ти благодаря!
Утре ще я прочета другата тема и ще те питам, ако имам въпроси!

Моля, нямаш грижи Hug

А ти зпазвала ли си я тази диета на Цеци Красимирова или някой около теб с отзиви за нея, че само това не можах да разбера  newsm78

# 10
ZiMa, благодаря много. Може би се прави в продължение на няколко седмици една след друга. Наистина 20 кг. никак не са малко.

# 11
  • Мнения: 1 817
Да, майка ми я направи и за 7 дни смъкна 5 кг и вече 6 години не ги качва, но тя умира за месо, а и количествата, които яде, отговарят на тези в диетата!
Ти искаш да пробваш ли?

# 12
  • Мнения: 1 817
ZiMa, благодаря много. Може би се прави в продължение на няколко седмици една след друга. Наистина 20 кг. никак не са малко.

Мисля, че трябва да правиш поне 1 седмица почивка, защото иначе организмът ти ще привикне и няма да сваляш!

# 13
  • Мнения: 1 952
С тази диета най- много да припаднеш към 4-ти ден и да си върнеш килограмите двойно след това.

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има и по стресиращи диети,тази направо си е едно задоволително похапване. GrinningСпомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя отговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам и не искам да споря,но този вариант който представяте съчетан с фитнес е абсолютно убийствено-да не кажа невъзможно. Grinning

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 23:16 от k.a.l.i.

# 15
  • Мнения: 1 952
Има и по стресиращи диети,тази направо си е едно задоволително похапване. GrinningСпомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя оговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам и не искам да споря,но този вариант който представяте съчетан с фитнес е абсолютно убийствено-да не кажа невъзможно. Grinning

Именно, незнам как ще караш на 1 белтък и ще се потиш във фитнес залата. newsm78

# 16
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Много трябва да се внимава какво пишем в темите,защото може да има и непредвидени здравословни проблеми,преди да се препоръча нещо трябва добре да сме запознати и да сме наясно,че това което препоръчваме е здравословно-може да има и фатален край.Предполагам,че има мами,които ходят на фитнес и е хубаво да прочетем и тяхното мнение по въпроса. Peace Диетата е супер,след плодолечението ще я пробвам,но без фитнес. Simple Smile

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Този режим е откровено казано глад.
Здравословно хранене за 1 ядене е разхвърляно за целия ден.

Ако се храните постоянно с такива продукти (зленчуци, плодове, месо, сирене, мляко) в нормални количества пак ще отслабвате, но не толкова бързо.

# 18
  • софия
  • Мнения: 495
Звучи добре диетата newsm78От днес ще я почна,а и ходя 4 пъти седмично на фитнес LaughingАко оцелея до края на седмицата ще пиша резултатите Peace

# 19
  • Мнения: 916
Диетата ми изглежда страхотна...по-нататък задължително ще я пробвам tooth...след лунната и японското чудо 2.

ZIMA,благодаря ти, че я сподели!  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 958
Има и по стресиращи диети,тази направо си е едно задоволително похапване. GrinningСпомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя оговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам и не искам да споря,но този вариант който представяте съчетан с фитнес е абсолютно убийствено-да не кажа невъзможно. Grinning

Май всичко е само приказки... върви и вярвай дали е отслабнала с глад или с тази диета  Crossing Arms

Ако се храните постоянно с такива продукти (зленчуци, плодове, месо, сирене, мляко) в нормални количества пак ще отслабвате, но не толкова бързо.

Така си е, даже понякога се сваля бързо и от това... Въпроса е какъв е организма на всеки - едни могат да издържат на този режим, други не, едни отслабват именно от това, а други от шоколад примерно...  ooooh! Всичко си е строго индивидуално  Crossing Arms Но всичко си зависи от нас самите  Peace

# 21
  • Мнения: 1 817
Момичета, аз тази диета я пуснах информативно. Имам статията изрязана от вестника! И тъй като в друга тема ме помолиха да я напиша, просто преписах от вестника. Ако се направи за 1 седмица, както съм писала, че се прави, няма никой да си навреди на здрвето! Майка ми издържа и нямаше здравословни проблеми! Аз си позволих да пусна диетата, тъй като съм видяла, че действа.  Hug

Колкото до това как е отслабнала Цеци...за всяка публична личност има много клюки и никога не се знае кое е вярно и кое не е.  А що се отнася до Цеци - не мога да си представя 1 кърмачка след раждането да мине на кафе и вода - ми няма ли да припадне  newsm78 ? А бебето с тая кърма от вода и кафе  Sick ?

Радвам се, че все пак има хора, който проявиха интерес и съм им полезна с информация  Grinning !
На всички, който ще пробват, пожелавам успех! И , разбира се, чакам отзиви!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
  А що се отнася до Цеци - не мога да си представя 1 кърмачка след раждането да мине на кафе и вода - ми няма ли да припадне  newsm78 ? А бебето с тая кърма от вода и кафе  Sick ?


Защо мислиш, че Цецка е кърмила?

# 23
  • Мнения: 1 817
  А що се отнася до Цеци - не мога да си представя 1 кърмачка след раждането да мине на кафе и вода - ми няма ли да припадне  newsm78 ? А бебето с тая кърма от вода и кафе  Sick ?


Защо мислиш, че Цецка е кърмила?

Не мисля, предполагам. А и честно казано ми е все едно дали е кърмила или не. Темата е за диетата...А ние почваме да се отклоняваме от темата!

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Диетата е чудесна,става на въпрос за съчетание с фитнес,че не е здравословна дори опасна.Хайде не се обиждай,прочети внимателно мненията на момичетата. GrinningЩо се отнася за отслабването на Цеци Красимирова -тя лично се изказа в ефир,а каква е истината ,това е отделен въпрос. Grinning

# 25
  • Мнения: 252
Диетата е чудесна,става на въпрос за съчетание с фитнес,че не е здравословна дори опасна.Хайде не се обиждай,прочети внимателно мненията на момичетата. GrinningЩо се отнася за отслабването на Цеци Красимирова -тя лично се изказа в ефир,а каква е истината ,това е отделен въпрос. Grinning
Отлично знам как е свалила Цеци. Кафе, цигари и неядене. Казвам го на 100%.

# 26
  • Мнения: 6 958
Диетата е чудесна,става на въпрос за съчетание с фитнес,че не е здравословна дори опасна.Хайде не се обиждай,прочети внимателно мненията на момичетата. GrinningЩо се отнася за отслабването на Цеци Красимирова -тя лично се изказа в ефир,а каква е истината ,това е отделен въпрос. Grinning
Отлично знам как е свалила Цеци. Кафе, цигари и неядене. Казвам го на 100%.

Да не си пила кафе с нея и да сте пушили по някой фас двечките  newsm78 А да не би ти да си Цеци  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 252
Няма да кажа нищо. Гроб съм smile3505

# 28
  • Мнения: 6 958
Няма да кажа нищо. Гроб съм smile3505

 Wink Wink Wink

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Няма да кажа нищо. Гроб съм smile3505
Малко се отклонявам от темата ,но ще те попитам нещо което винаги ме е вълнувало.Цеци Красимирова  каза,че е отслабнала около 35 килограма,интересно ми е с какъв крем е съхранила кожата на лицето ,по време на отслабването?

# 30
  • Мнения: 1 952
Няма да кажа нищо. Гроб съм smile3505
Малко се отклонявам от темата ,но ще те попитам нещо което винаги ме е вълнувало.Цеци Красимирова  каза,че е отслабнала около 35 килограма,интересно ми е с какъв крем е съхранила кожата на лицето ,по време на отслабването?

А дали изобщо я е съхранила?

# 31
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От екрана не се вижда да и се е отпуснал контура на лицето и да има бръчки,красива си е женатата -спор няма,мисълта ми беше при такова ударно отслабване с какво си е поддържала кожата? Flutter

# 32
  • Мнения: 1 952
От екрана....много важно уточнение.

# 33
  • Мнения: 1 817
Диетата е чудесна,става на въпрос за съчетание с фитнес,че не е здравословна дори опасна.Хайде не се обиждай,прочети внимателно мненията на момичетата. GrinningЩо се отнася за отслабването на Цеци Красимирова -тя лично се изказа в ефир,а каква е истината ,това е отделен въпрос. Grinning

 Laughing Не се обиждам! Прочела съм и какво са писали момичетата  Wink , но не ми се спореше за това Цеци как е отслабнала, дали е кърмила, колко вода и кафе е пила и колко е пафкала  Crazy ! Предпочитам да обсъждаме коя от нас как е отслабнала и дали тази диета тук действа...
Иначе на никого не се сърдя!  Hug

# 34
  • Мнения: 5 103
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, Цеци роди преди сто години, бре.Тогава беше мноооого млада - какъв контур ще й се отпусне?!
Плюс това, беше гадже на сина на известен пластичен хирург, който й поправи гърдите след това.Беше гадже и на сума баровци, "добре облечени бизнесмени", футболист и т.н - хора с пари, които може и да са я подкрепили в извайването на "повредената" фигура/финансово, имам предвид/

Фактът си е факт обаче - отслабна мацката.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 840
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.

# 37
  • Мнения: 5 103
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.
Толкова бяха, много беше напълняла, а и не съм казала, че ги е свалила всичките на куп, но най-вече с глад успя да стане пак слаба, после имаше корекции, но те бяха в по-късен етап.
По въпроса за перфектната и кожа мое много да спорим Wink
И да не е кърмила изобщо.
За един месец свалих 14 килограма след раждането си, не ядях нищо, нямам една стрия от отслабването, не съм ги качила пак, пак съм си 47кг.

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 09:56 от Мирела

# 38
  • Мнения: 11 016
А дали е свалила 35 кг само с глад или си е помогнала с липосукция и др. подобни процедури newsm78

# 39
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А дали е свалила 35 кг само с глад или си е помогнала с липосукция и др. подобни процедури newsm78
Той и Азис си прави липосукция,пък пак се превърна в прасе,така,че определено Цеци Красимирова си е погладувала и все още си спазва хранителен режим,това перфектно тяло не се поддържа само с корекций. Peace

# 40
  • Мнения: 3 461
Zima, благодаря за диетата! Hug Ако знаеш от колко време я търся. Laughing Не знам дали е на Цеци Красимирова, така поне бяха обявили в 24 часа, където я видях за първи път преди доста години. Peace Искам да те попитам майка ти по колко месо ядеше, има ли посочен грамаж някъде и с какво може да се замени ябълката, действа ми лошо на гастрита, особено на гладно.

# 41
  • Мнения: 689
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.
Толкова бяха, много беше напълняла, а и не съм казала, че ги е свалила всичките на куп, но най-вече с глад успя да стане пак слаба, после имаше корекции, но те бяха в по-късен етап.
По въпроса за перфектната и кожа мое много да спорим Wink
И да не е кърмила изобщо.
За един месец свалих 14 килограма след раждането си, не ядях нищо, нямам една стрия от отслабването, не съм ги качила пак, пак съм си 47кг.
За теб знам, че много бързо си свали килограмите. Незнам защо, но точно твоят случай ми се наби на очи. Даже помня, че някой те питаше дали нямаш проблеми с цикъла при това ударно отслабване.
И все пак - съвсем нищо ли не ядеше, а какво пиеше?

Извинявам се за отклонението от темата.

# 42
  • Мнения: 6 958
А дали е свалила 35 кг само с глад или си е помогнала с липосукция и др. подобни процедури newsm78
Той и Азис си прави липосукция,пък пак се превърна в прасе,така,че определено Цеци Красимирова си е погладувала и все още си спазва хранителен режим,това перфектно тяло не се поддържа само с корекций. Peace

Да така си е, иска се постоянен контрол на теглото и с ядене малко трудно да се постигне идеалната форма  Peace

# 43
  • Мнения: 5 103
След раждането Цеци беше само на кафе и цигари, и вода близо 20 дена, приятелки сме и се виждахме често Peace

То, хубаво, ама за 20 дена, даже и на фотосинтеза, не е реално да се "махнат" 35 кила.Явно не са били толкова много.
Толкова бяха, много беше напълняла, а и не съм казала, че ги е свалила всичките на куп, но най-вече с глад успя да стане пак слаба, после имаше корекции, но те бяха в по-късен етап.
По въпроса за перфектната и кожа мое много да спорим Wink
И да не е кърмила изобщо.
За един месец свалих 14 килограма след раждането си, не ядях нищо, нямам една стрия от отслабването, не съм ги качила пак, пак съм си 47кг.
За теб знам, че много бързо си свали килограмите. Незнам защо, но точно твоят случай ми се наби на очи. Даже помня, че някой те питаше дали нямаш проблеми с цикъла при това ударно отслабване.
И все пак - съвсем нищо ли не ядеше, а какво пиеше?

Извинявам се за отклонението от темата.

Попринцип съм генетично слаба и цял преди да забременея както и сега не се ограаничавам какво ям и не качвам.
Нищо не ядях да, вода пиех и кафе, защото съм с ниско кръвно, свалих много бързо кг, нямах промяна в цикъла, и все пак не препоръчвам на никой да седи толкова време без ядене, не  е полезно  Peace

# 44
  • Мнения: 916
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

# 45
  • Мнения: 1 241
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)
НЕДЕЙ ТАКА!!
аз едно лято изкарах месец и половина на зеленчуци и плодове и свалих 15 кг , след 6 месеца за съжаление ги качих щото спрях цигарите

# 46
  • Мнения: 916
Ама аз дори и да гладувам ще е най-много за 1 седмица(повече абсурд да издържа) и няма да бъда само на кафе и вода,а и бульони(зеленчукови напр.)+сокове

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 16:34 от f1ST14ka

# 47
  • Мнения: 5 103
Ама аз дори и да гладувам ще е най-много за 1 седмица(повече ъбсурд да издържа) и няма да бъда само на кафе и вода,а и бульони(зеленчукови напр.)+сокове
Според мене си направи правилен хранителен режим примерно разделно хранене, имаме си хубава тема посветена само на него, дава добри и трайни резултати Grinning

# 48
  • Мнения: 1 241
исках да ти кажа(но май не го казах мн добре)че даже да си хапваш много подове и зеленчуци(повече зеленчуци) пак ще свалиш задоволително много и кожата става супер и ще се чувстваш много по-добре отколкото ако си само на течности Wink

# 49
# 50
  • Мнения: 1 952
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

Това е практически невъзможно....не виждам как някой ще изкара на вода и кафе повече от 1-2 дни.

# 51
  • Мнения: 6 958
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)
НЕДЕЙ ТАКА!!
аз едно лято изкарах месец и половина на зеленчуци и плодове и свалих 15 кг , след 6 месеца за съжаление ги качих щото спрях цигарите

Подкрепям, че е възможно  Peace

# 52
  • Мнения: 1 952
Искаш да ми кажеш, че може да се яде абсолютно нищо ли?
1-2 дни някак ше издържиш, но месец..абсурд...

# 53
  • Мнения: 1 241
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

Това е практически невъзможно....не виждам как някой ще изкара на вода и кафе повече от 1-2 дни.
Възможно е ! нарича се анорексия
чела съм че всяко гладуване  повече от 3 дни, което не е проведено правилно може да доведе до анорексия

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Възможно е ! нарича се анорексия
чела съм че всяко гладуване  повече от 3 дни, което не е проведено правилно може да доведе до анорексия

Да, бе, де тоз късмет Mr. Green
Майтапя се.
Истината е, че съм изкарвала и по три и по четири дни без ядене, но от притеснения, а не на диета и никога не съм се докарвала до анорексия, даже след това освирепявах за храна.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Искаш да ми кажеш, че може да се яде абсолютно нищо ли?


Ей това е култова реплика!

Да се яде нищо.  bouquet

# 56
  • Мнения: 6 958
Искаш да ми кажеш, че може да се яде абсолютно нищо ли?


Ей това е култова реплика!

Да се яде нищо.  bouquet

Много си наблЮдателна Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 18:15 от miranda_rs

# 57
  • Мнения: 1 952
In English- eat nothing  Peace

# 58
  • Варна
  • Мнения: 246
миналата година когато бях качила 10 кг. една позната фитнес инструктурка ми направи подобен хранителен режим. Целта е да се храниш на всеки 2-3 часа за засилване на метаболизма и на малки порции предимно пилешко месо,риба,задушени зеленчици,овесени ядки,плодове. Ако някой се интересува мога да му дам цялата рецепта. Аз свалях по 5 кг. за 3 седмици, съчетано с 3 пъти седмично фитнес и вървене пеш до работа.
ПС никой инструктор и диетолог с когото съм разговаряла не толерира гладуването!

# 59
  • Мнения: 2 811
ооо аз се интересувам тъкмо обмислям какво да почна, защото на глад  ми е много трудно.
но ще си спазвам и лунните де. ако можеш и фитнеса да кажеш горе долу какъв ти е бил или поне координатите на инструктора. мерси много много много   bouquet  bouquet Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 597
Пусни  този хранителен режим моля те..При мен проблема с храненията е,4е когато съм на работа,там не мога да ям...това са си 8 4аса,и докато се прибера стават 10 4аса от както не съм си била в нас...Мога да си взема нещо,но да е такова,4е да го смотам набързо..и се 4удя какво да е това,което да мога да си нося и незабелязано да го изям? Поне на 2-3 приема,за да спазвам 3 4аса между хапванията? За НВД не става...не мога да си нося 2 пържоли и 2 яйца например....салата -не ства....дайте съвет моляяяяяяяяя...ина4е съм си купила малки кутийки с капа4ета,а и аз съм с колата,не е проблем,ама...с какво да ги заредя?   

# 61
  • Мнения: 2 811
ами аз си нося , когато съм била на диета, яйца и ядки. не виждам защо не можеш бързо а ядеш яйце?Simple Smile) нямаш ли по 10 минутки почивка, колкото за една бърза хапка? други идеи са нарязани сирене/кашкавал, пържолка и си ги ям с пластмасова виличка.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 246
Режимът е следния:
8 часа- закуска овесени ядки- 4с.л. с кисело мляко (ако искап може и прясно аз така ги харесвам)
10 часа - една ябълка или някакъв друг плод, но без банан
12 часа-обяд риба или пилешко филе на скара с домати, задушени зеленчуци
16 часа-един плод
18 часа (не по-късно от 18 ч) вечеря-тук може да си направиш само салата или да хапнеш едно кисело мляко.Ако си много изгладняла 2 филийки хляб бонус и малко сирене. Аз си правя и тиквичка на скара.
Може да пиеш кафе, но без захар 1.5-2 л. вода на ден, избягвай ориза и картофите.
Това, което давам е примерно меню за един ден, другите дни в съшите тези часове хапвате каквото ви се иска, но да е от позволените храни. Аз винаги закусвам с овесените ядки.Вярно че е еднообразно и писва и понякога така ти се иска една пица ама си заслужава. Поне при мен дава резултат.

Не мога да дам координати на тази инструкторка защото вече не е във Варна, но мога да ти пратя на лични тел на друг фитнес инструктор-той ми прави тренировъчната програма. Сега в момента съчетавам 2 пъти седмично шейпинг и 1 път фитнес.

Ако още нещо ти трябва само кажи.

ПС Мацка, ти от Варна ли си, миличка?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 246
Например днес закусвах овесени ядки в 8.00 ч., 10.00-една ябълка, 13.00-пилешка пържола и задушени зеленчуци-броколи,моркови и грах, 15.00-едно киви, 18.30-салата от моркови и малко шопска салата.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 246
Пусни  този хранителен режим моля те..При мен проблема с храненията е,4е когато съм на работа,там не мога да ям...това са си 8 4аса,и докато се прибера стават 10 4аса от както не съм си била в нас...Мога да си взема нещо,но да е такова,4е да го смотам набързо..и се 4удя какво да е това,което да мога да си нося и незабелязано да го изям? Поне на 2-3 приема,за да спазвам 3 4аса между хапванията? За НВД не става...не мога да си нося 2 пържоли и 2 яйца например....салата -не ства....дайте съвет моляяяяяяяяя...ина4е съм си купила малки кутийки с капа4ета,а и аз съм с колата,не е проблем,ама...с какво да ги заредя?  

На предишната ми работа нямах обедна почивка и затова си носех сандвич от хляб бонус+пуешко филе+листенце зелена салата.
 На яйцата се яде само белтъка.

# 65
  • Мнения: 2 811
не, не съм от варна:( но ще почна режима пък във фитнеса ще правя квот си знам засега. другият месец ще си потърся инструктор. мерси много,  деси!!!!

# 66
  • Мнения: 3 647
1 месец ли си била само на вода и кафе Shocked...сериозно се замислям дали да взема и аз да пробвам,щом се отслабва толкоз newsm12(знам,че е индивидуално,ама все пак)

Това е практически невъзможно....не виждам как някой ще изкара на вода и кафе повече от 1-2 дни.
Shocked един месец на кафе и вода
така като и в двете няма почти никакви хранителни вещества на 6-10 ден трябвя да си полуумряла- тъй като в кръвта ти няма да има никакви хранителни вещества - и ще настъпи обезводняване( липса на хранителни вещества в клетките)- практически тогава тялото започва процес на "самоизяждане" - свързан със разграждане на мускули и органи-> мастните депа се разграждат последни - особенно когато е при пристрастени пушачи-> реакцията на организма да "слабее" е защото се вкарва удърна доза токсини с пушенето -  Stop Stop Stop Stop Stop Stop
не го препоръчвам на никой ->колкото и привлекателни да са  "бързите" резултати-> и не се знае  на кой как ще повлияе това стресиране на  организма

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
Shocked един месец на кафе и вода
така като и в двете няма почти никакви хранителни вещества на 6-10 ден трябвя да си полуумряла- тъй като в кръвта ти няма да има никакви хранителни вещества - и ще настъпи обезводняване( липса на хранителни вещества в клетките)- практически тогава тялото започва процес на "самоизяждане" - свързан със разграждане на мускули и органи-> мастните депа се разграждат последни -


Не е точно така.
БЕз храна организмът може да издържи до 40 дни, а без вода до 3 дни.
Липса на течности -обезводняване.
Липса на енергиен прием (храна) - ендогенно отслабване - организмът разгражда запасите си като наистина най-напред тези от мускулната маса.
Органите не се разграждат, а се нарушават функциите им от липсата на  енергия.  Peace
При отслабване от мастните клетки се освобождават енергия+вода+токсини.
Приемът на много вода помага за изхвърляне на токсините.
При обезводняване може да се получи и интоксикация на организма (натравяне).

# 68
  • Мнения: 6 958
Karen много добре си го обяснила, съгласна съм със теб   bouquet но и честно казано пушенето малко пречи на процеса на отслабване... За протокола аз пуша доста и може би това ме натоварва допълнително, но за сега пак постигам резултати с диетата и може би са бавни именно заради него, честно казано идея си нямам  Rolling Eyes

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 7 000
За влиянието на пушенето върху процеса на отслабване не мога да коментирам , защото не пуша и не съм се интересувала.

# 70
  • Мнения: 6 958
За влиянието на пушенето върху процеса на отслабване не мога да коментирам , защото не пуша и не съм се интересувала.

Добре мила  Hug

Някой ако има научно обяснение за пушенето и диетките ще се радвам да даде някакво разяснение по въпроса? Макар че съм чела, че не е препоръчително, но все пак  newsm78

# 71
  • Мнения: 916
Ми аз определено нямам научно обяснение,но от моя личен опит съм забелязала,че не влияе на отслабването...мисля ,че натоварва сърцето и така се изгарят повече калории даже(как го обясних...нямам думи Crazy),но това не означава да почнем да пушим...в никакъв случай! Naughty

# 72
  • Мнения: 6 958
Ми аз определено нямам научно обяснение,но от моя личен опит съм забелязала,че не влияе на отслабването...мисля ,че натоварва сърцето и така се изгарят повече калории даже(как го обясних...нямам думи Crazy),но това не означава да почнем да пушим...в никакъв случай! Naughty

охх добре мило  Mr. Green

# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пушенето,не трябва да се съчетава с диети,тъй като при плодуване на пример организма се прочиства от всякакви токсини,при употреба на цигари и кафе този очистителен период се обезмисля.За протокола от цигари не се пълнее,нито имат влияние в процеса на отслабване,по време на лечение с плодове инстинктивно се намалява броя на цигарите.

# 74
  • Мнения: 6 958
Пушенето,не трябва да се съчетава с диети,тъй като при плодуване на пример организма се прочиства от всякакви токсини,при употреба на цигари и кафе този очистителен период се обезмисля.За протокола от цигари не се пълнее,нито имат влияние в процеса на отслабване,по време на лечение с плодове инстинктивно се намалява броя на цигарите.

Душа ти ме разбра правилно защо питам  Hug Именно че дори и с плодуването аз пак си пуша и то доста... Опитвам се да ги намалям за сега, а за пълно отказване ако ги откажа откажа, ако не не    bouquet

Някой ще приложи ли тази диетка на Цеци да даде отзиви после? Има ли започнали вече?  Rolling Eyes

# 75
  • София
  • Мнения: 5 289
Спомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя отговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам
Да и аз си спомням,интервюто беше в "ГОРЕЩО",каза че е свалила 40кг с пълен глад,вода,цигари,кафета, плодове и зеленчуци+доста часове прекарани във фитнес зала. Wink

# 76
  • Мнения: 1 952
Спомням си едно интервю с Цеци Красимирова и на въпроса как си е върнала килограмите след раждането тя отговори-,,Пълен глад на минерална вода и кафе,,,-сега коя е вярната версия незнам
Да и аз си спомням,интервюто беше в "ГОРЕЩО",каза че е свалила 40кг с пълен глад,вода,цигари,кафета, плодове и зеленчуци+доста часове прекарани във фитнес зала. Wink

Ако е била на такъв режим...кафетакис и цигаракис само..у фитнеса трябва да е лежала полумряла на уредите.... newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 2 840

Ако е била на такъв режим...кафетакис и цигаракис само..у фитнеса трябва да е лежала полумряла на уредите.... newsm78

 Joy Joy Joy

И аз това си мислех, но реших, че тя е особена порода, различна от мойта.Аз до фитнеса щях да лазя - с треперливи полазвания, де - заради кофеиноникотиновата стимулация.

# 78
  • Мнения: 6 958
Ако е била на такъв режим...кафетакис и цигаракис само..у фитнеса трябва да е лежала полумряла на уредите.... newsm78

Ми не е лесно да ти кажа  Mr. Green Много воля, инат и постоянство и всичко с малко акълец, но не е невъзможно  Peace

# 79
  • Мнения: 1 952
Не вервам  Naughty

# 80
  • Мнения: 6 958

Би повярвал човек, който го е правил единствено  Peace Но едно е сигурно - много е трудно и не е препоръчително  Peace

# 81
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290

Би повярвал човек, който го е правил единствено  Peace Но едно е сигурно - много е трудно и не е препоръчително  Peace
Peace

# 82
  • Мнения: 3 461
Абе,. оставете я Цеци..., нали е отслабнала в крайна сметка, по един или друг начин.  Peace Някой няма ли да изпробва диетата, аз имам мерак, но от другата седмица.  Mr. Green

# 83
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

# 84
  • Мнения: 6 958
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

Добре ще чакаме отзиви Peace

# 85
  • Мнения: 1 952
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

Иве, още ли се мъчиш с диети, недей злато.... Stop

# 86
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Този режим е откровено казано глад.
Здравословно хранене за 1 ядене е разхвърляно за целия ден.

Ако се храните постоянно с такива продукти (зленчуци, плодове, месо, сирене, мляко) в нормални количества пак ще отслабвате, но не толкова бързо.
Именно, това не никаква специална диета Peace

# 87
  • София
  • Мнения: 10 858
На мен ми е мерак да я пробвам. Само липсата на кафе ме спира.

# 88
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Хм мисля да я пробвам от понеделник пък каквото стане ... ще докладвам като я почна

Иве, още ли се мъчиш с диети, недей злато.... Stop

Няма как лятото идва а повечето ми килограми си седят...

На мен ми е мерак да я пробвам. Само липсата на кафе ме спира.


В някой диети присъства и горчиво кафе така , че предполагам няма да е фатално =))


Аз от утре я почвам =)

# 89
  • Мнения: 1 384

И аз се колебая дали да не я почна   след японската Thinking
Ще следя темата да видя как ви действа  Peace


Ще докладваш за резултати, нали   bouquet УСПЕХ Wink

Общи условия

Активация на акаунт